Nehirnilin çeyizcikleri :)

Nilcimmmmmm :KK52::KK52::KK52:

Açmışsın sonunda çeyiz topiğini , senin güzellikleri de gördük sonunda :KK52::KK52:

Çok beğendim hele ki yemek takımına bayıldım kuzucum :KK16::nazar::nazar:

Güle güle musmutlu aşk dolu huzurlu günlerde kullan tatlım :KK64::nazar::nazar:

Anahtarlığına bayıldım ayrı. arıyorum bulamıyorum bir türlü :KK50:

Devamını bekliyoruz canım :KK16:

Nilcimmmmmm :KK52::KK52::KK52:

Açmışsın sonunda çeyiz topiğini , senin güzellikleri de gördük sonunda :KK52::KK52:

Çok beğendim hele ki yemek takımına bayıldım kuzucum :KK16::nazar::nazar:

Güle güle musmutlu aşk dolu huzurlu günlerde kullan tatlım :KK64::nazar::nazar:

Anahtarlığına bayıldım ayrı. arıyorum bulamıyorum bir türlü :KK50:

Devamını bekliyoruz canım :KK16:

Kuzum çok teşekkürederim canım benim:KK19:begendigine çok sevindim yemek takımımı birçok kişi çok sade buldu tanıdıklarımdan ama ben sadeden yanayım hiç çicegi falan yok olsun modası geçmez dedim senelerdir begeniyordum aynı takımı daha fazla degişemez fikrim dedim aldım:KK17:dayanamadım bende açtım topik artık hayrolsun:KK16:Amin inşallah cümlemiz aşkla huzurla kullanalım canımcım:nazar:Anahtarlıgı 1 sene önce falan markafoninin chiccy kampanyasından almış olmam gerek o zamanlar gerçi birçok marka aynı anahtarlıktan getiriyordu takip ediyorsan o siteyi belki yine getirirler :KK5:

Herkese merhabalar:KK16:O kadar çeyiz topigi gezdikten sonra o kadar alınan şeyleri gördükçe insanın kendini durdurması pek mümkün olmuyor:KK52:Henüz azıcık çeyizciklerim ama aldıkça çogalır derler belki baktıkçada çogalır:KK9:Bunlarda benim henüz yaptıgım güzel başlangıçlarım hayallerim çok güzel birşeymiş bu çeyiz alışverişi taksitler bitsinde digerine geçeyim diye sabırsızlanıyor insan:kk77::KK69:Rabbim herkese gönlündekini almayı nasip etsin :nazar:bakalım begenicekmisiniz cicilerimi maşallah demeyi unutmayalım:nazar::KK16::KK17:

Yemek,pasta,fincan takımım 12 kişilik :nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869273
Eki Görüntüle 869274

Çelik tencere setim 4'lü :nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869277

Çatal-Kaşık-Bıçak takımım 12 kişilik :nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869278

Düdüklü tencerem 6 LT:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869279

Çay tepsim,çay tabağım,çay bardağım 6 kişilik:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869300
Eki Görüntüle 869301
Eki Görüntüle 869322

Nevresim takımlarım :nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869326
Eki Görüntüle 869327

Havlularım 3'lü:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869328

Tavam:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869335

Saklama kaplarım 3'lü:nazar::KK16:
Eki Görüntüle 869336

Rabbim nasip ederse inşallah ev anahtarımız:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869337

:nazar::KK69:
güle güle kullan.çok güzeller.benim içinde fikir oldu.

Canım güle güle kullan...
Hepsi çok güzel.
Hatta bu kadar olur bugün gidip jumbodan ben de aynı çay setini aldım. :)
Zevklerimiz aynıymış seninle. :)
Benimde çeyiz topiğime beklerim canım.

Canım güle güle kullan...
Hepsi çok güzel.
Hatta bu kadar olur bugün gidip jumbodan ben de aynı çay setini aldım. :)
Zevklerimiz aynıymış seninle. :)
Benimde çeyiz topiğime beklerim canım.

Çok teşekkürederim canım hepimiz aşkla huzurla kullanalım inşallah:nazar:gördüm canımcım geldim topigine zevklerimiz aynıymış gerçekten çok begendim senin cicilerinide maşallah:nazar::KK19:

Herkese merhabalar:KK16:O kadar çeyiz topigi gezdikten sonra o kadar alınan şeyleri gördükçe insanın kendini durdurması pek mümkün olmuyor:KK52:Henüz azıcık çeyizciklerim ama aldıkça çogalır derler belki baktıkçada çogalır:KK9:Bunlarda benim henüz yaptıgım güzel başlangıçlarım hayallerim çok güzel birşeymiş bu çeyiz alışverişi taksitler bitsinde digerine geçeyim diye sabırsızlanıyor insan:kk77::KK69:Rabbim herkese gönlündekini almayı nasip etsin :nazar:bakalım begenicekmisiniz cicilerimi maşallah demeyi unutmayalım:nazar::KK16::KK17:

Yemek,pasta,fincan takımım 12 kişilik :nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869273
Eki Görüntüle 869274

Çelik tencere setim 4'lü :nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869277

Çatal-Kaşık-Bıçak takımım 12 kişilik :nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869278

Düdüklü tencerem 6 LT:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869279

Çay tepsim,çay tabağım,çay bardağım 6 kişilik:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869300
Eki Görüntüle 869301
Eki Görüntüle 869322

Nevresim takımlarım :nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869326
Eki Görüntüle 869327

Havlularım 3'lü:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869328

Tavam:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869335

Saklama kaplarım 3'lü:nazar::KK16:
Eki Görüntüle 869336

Rabbim nasip ederse inşallah ev anahtarımız:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869337

:nazar::KK69:

maşallah ya insanın hemen evlenesi geliyorr =) huzurlu ve mutlu bir şekilde kullanmayı nasip etsin Allahımm

kuzucum yemek takımını kaça aldın bayıldım ya baktıkça bakasım geliyor :KK1:

Kuzum çok teşekkürederim canım benim:KK19:begendigine çok sevindim yemek takımımı birçok kişi çok sade buldu tanıdıklarımdan ama ben sadeden yanayım hiç çicegi falan yok olsun modası geçmez dedim senelerdir begeniyordum aynı takımı daha fazla degişemez fikrim dedim aldım:KK17:dayanamadım bende açtım topik artık hayrolsun:KK16:Amin inşallah cümlemiz aşkla huzurla kullanalım canımcım:nazar:Anahtarlıgı 1 sene önce falan markafoninin chiccy kampanyasından almış olmam gerek o zamanlar gerçi birçok marka aynı anahtarlıktan getiriyordu takip ediyorsan o siteyi belki yine getirirler :KK5:

ben çok beğendimm valla :) sadenin modası geçmez , senin zevkin sen kullanacaksın boşver başkalarının en dediğini :KK1:

Umarım bulurum bend eçok hoşuma gidiyor anahtarlık ya

kuzucum yemek takımını kaça aldın bayıldım ya baktıkça bakasım geliyor :KK1:

Jumbodan aldım kuzum 1.682 TL fiyatı canım fabrika satış magazasından almıştım 100 TL indirim yaptılar 1.582 TL ye geldi bana 12 kişilik içinde ayrıca 12 kişilik pasta tabakları fincan takımı var satış temsilcisi gibi oldum:KK53:bende senelerdir bu modeli begeniyordum başkada begenemedim sonunda yemek takımıma karar verdim begendiysen bir ugra magazaya canım bazen farklı kampanyaları oluyor mesela çkb takımıyla tencere setini aldıgımda çay setini falan hediye olarak verdiler 200-300 TL rahat karlı olmuştum belki bir kampanyasına denk gelirsin:KK16:
ben çok beğendimm valla :) sadenin modası geçmez , senin zevkin sen kullanacaksın boşver başkalarının en dediğini :KK1:

Umarım bulurum bend eçok hoşuma gidiyor anahtarlık ya

Evet sade iyidir her zaman tarzım böyle nerede sade orda ben :KK9:İnşallah bulursun anahtarlıgı kuzum ara ara kontrol et markafoniyi :KK5:

Son düzenleme:
Canımmmm çok kaliteli bir çeyiz oluyor gerçekten, her parçası kalite,,, güle güle kullan ağzının tadıyla :)

Jumbodan aldım kuzum 1.682 TL fiyatı canım fabrika satış magazasından almıştım 100 TL indirim yaptılar 1.582 TL ye geldi bana 12 kişilik içinde ayrıca 12 kişilik pasta tabakları fincan takımı var satış temsilcisi gibi oldum:KK53:bende senelerdir bu modeli begeniyordum başkada begenemedim sonunda yemek takımıma karar verdim begendiysen bir ugra magazaya canım bazen farklı kampanyaları oluyor mesela çkb takımıyla tencere setini aldıgımda çay setini falan hediye olarak verdiler 200-300 TL rahat karlı olmuştum belki bir kampanyasına denk gelirsin:KK16:

canım çeyizlerini çok beğendim hepsi kaliteli şık. kolay kolay her yemek takımını beğenmem senin yemek takımını çok zarif buldum . güle güle kullan inşallaah:nazar:

Son düzenleme:
Canımmmm çok kaliteli bir çeyiz oluyor gerçekten, her parçası kalite,,, güle güle kullan ağzının tadıyla :)
Çok teşekkürederim canım Amin inşallah :KK19:hepimiz aşkla huzurla kullanalım:nazar::KK16:Gücümün yettigi kadar az ve öz şeyler almayı tercih ediyorum fazla kalabalık olmadan kaliteli seçimler yapıyorum inşallah hepimizin gönlüne göre olur:KK16:
canım çeyizlerini çok beğendim hepsi kaliteli şık. kolay kolay her yemek takımını beğenmem senin yemek takımını çok zarif buldum . güle güle kullan inşallaah:nazar:

Canım begenmene çok sevindim çok teşekkürler hepimiz aşkla kullanalım:nazar::KK16:

X