Nehirnilin çeyizcikleri :)

kuzucumm çok ferah görüüyor. insanın gözü gönlü açılır sizin eve gelince :) güle güle kullanın canım benim. gayet güzel ve hoş seçimler olmuş :)

kuzucumm çok ferah görüüyor. insanın gözü gönlü açılır sizin eve gelince :) güle güle kullanın canım benim. gayet güzel ve hoş seçimler olmuş :)
Teşekkür ederim canım daha güzelleri sana nasip olsun kuzucum beğendin mi gerçekten Son günlerde acaba köşeyi vizon yapmaktan vazgeçip bej krem renginde mi kalayım dedim ama laciverte de başka renk olmuyor kire gitmez diye de düşündüm şu aralar kararsız gibiyim

yok bence değiştirme kararını. öyle daha tatlı olur nacizane fikrim :)

hayırlı olsun canım çok güzel hepsi :)))iyi günlerde kullan:))) ne kadar tuttu mobilyalarınız:))

canım ütü bende bunu almayı düşünüyorum da bunu tercih etme sebebin neydi
Canım genel olarak araştırdım en çok memnun kalınan ütü buydu ben kazanlı istemiyordum o yüzden buharlılarda bunu tercih ettim Biraz daha hafif olsa daha iyi ama ne yapalım her güzelin bir kusuru vardır

Canım genel olarak araştırdım en çok memnun kalınan ütü buydu ben kazanlı istemiyordum o yüzden buharlılarda bunu tercih ettim Biraz daha hafif olsa daha iyi ama ne yapalım her güzelin bir kusuru vardır
bende kazanlı düşünmüyorum canım hep baktım azur serisini öneriyorlar ama elime ağır geldi ama ya 4870 2 yada 4870 22 yi alıcam galiba

bende kazanlı düşünmüyorum canım hep baktım azur serisini öneriyorlar ama elime ağır geldi ama ya 4870 2 yada 4870 22 yi alıcam galiba
Birbir arasında sanırım çok fark yoktu benim ki 22 olabilir bak unuttum Gücü falan yüksek artık ağırlığını ne yapalım çabucak açtığını söylüyor kırışıklıkları böylece işimiz çabuk biterse elimiz çok yorulmaz

canım ütünü ne kadara aldın bende 4870/22 veya 4919 düşünüyorum...peki 4919 düşündün mü hiç. birde senin aldığın ütü kumaşa görer kendi mi ayarlıyor ısısını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…