Nehirnilin çeyizcikleri :)

canım ütünü ne kadara aldın bende 4870/22 veya 4919 düşünüyorum...peki 4919 düşündün mü hiç. birde senin aldığın ütü kumaşa görer kendi mi ayarlıyor ısısını
Canım ben bana özel 50 TL lik bir indirimle 250 TL ye aldım :KK36:Hiç düşünmedim baştan beri aklımda bu modeli vardı çok araştırmıştım çünkü kendi kendine ayarlamıyor sanmıyorum canım normal buharlı ütüleme :KK37:
Çok tatlı rengiiii
Nerden aldın
Çok teşekkür ederim canım daha güzeli senin olsun:KK16:Farklı renkleri de var paşabahçenin ürünü pembe kırmızı yeşil mor turuncu ne istersen ben realden aldım hafta sonu 5 TL ye düşmüştü bayağıda büyük :KK68:
maşallah herşey bitmiş gibi ağız tadıyla kullanın inşallah herşey çok güzel ve tatlı:KK68:

Çok teşekkürler Amin inşallah:nazar:daha güzelleri size nasip olsun :KK68:Eksik çok ama olduğu kadar çok şükür :KK16:

Canım ben bana özel 50 TL lik bir indirimle 250 TL ye aldım :KK36:Hiç düşünmedim baştan beri aklımda bu modeli vardı çok araştırmıştım çünkü kendi kendine ayarlamıyor sanmıyorum canım normal buharlı ütüleme :KK37:

Çok teşekkür ederim canım daha güzeli senin olsun:KK16:Farklı renkleri de var paşabahçenin ürünü pembe kırmızı yeşil mor turuncu ne istersen ben realden aldım hafta sonu 5 TL ye düşmüştü bayağıda büyük :KK68:

Çok teşekkürler Amin inşallah:nazar:daha güzelleri size nasip olsun :KK68:Eksik çok ama olduğu kadar çok şükür :KK16:

Ütü için fiyat yazmışsın ya bi an bana yazdın onu sandım.Şişeye 250 verdin sandım:KK57:
Az daha uyuyayım ben:KK70:

teşekkür ederim canım bende bu ütüyü yada 4919u düşünüyorum bakalım bazıları su akıttığını filan yazmış ama kafam karıştı ...

güle güle kuşlan canım.hepsi çok güzeller.çiçekli kupalarında gözüm kaldı özellikle.kırılırsa aklına ben gelirim heralde.:KK70:ama kem gözlü değilimdir korkma.:KK70:

güle güle kuşlan canım.hepsi çok güzeller.çiçekli kupalarında gözüm kaldı özellikle.kırılırsa aklına ben gelirim heralde.:KK70:ama kem gözlü değilimdir korkma.:KK70:
Canım çok teşekkürler daha daha güzelleri senin olsun inşallah:nazar::21:Madame coconunda onlar bende bayılarak aldım birşey olmaz göz degmez:KK53:

Porland kadınlar günü indiriminden kendime bulduğum yamuklarım :KK53: Yamuk demek ben demek:KK70:

2 Adet mavi şamdanımız :nazar::KK68:
2 Adet miniş recelliğimiz:nazar::KK68:
1 Adet karafımız:nazar::KK68:

635584737402221218.jpg
2.jpg
yeni-degisik-farkli-karaf-modelleri.jpg

Resimlerden ya da kişisel iletilerinden falan çıkartabiliyorum canım ben bazılarını:KK75:
bende eski yorumlara bakıp alıntılardan çıkarmaya çalışıyorum o yüzden topiğini talan ettim :KK70: duygulandım da gelinlik provalarımı falan paylaşmışım ahh ahh geçiyor zaman işte :KK61:

X