Nehirnilin çeyizcikleri :)

güle güle mutlu günlerde kullan canım inşallah en iyilerini al zaten bi 5 10 sene eşya ıvır zıvır alınmaz :))
Amin canım benim inşallah sanada en güzelleri nasip olsun Eşya alırken iyilerini bizi idare edebilecekleri almaya özen gösteriyorum çok param gidiyor biraz sıkıntı çekiyoruz ama evlenene kadar sonrasında rahat etmek için bunlar sonuçta evlenince her ay bunlarla uğraşamam daha ev giderleri var farklı hayallerimiz var yani şimdi aldık aldık yoksa zor

çalışıyor musun canım :)

hepsi birbirinden güzel musmutlu günlerde kullanın inşallah... özellikle 12 kişilik yemek takımınıza bayıldım acaba markasını öğrenebilir miyim? ıı bir de ne kadara aldınız acaba?

hepsi birbirinden güzel musmutlu günlerde kullanın inşallah... özellikle 12 kişilik yemek takımınıza bayıldım acaba markasını öğrenebilir miyim? ıı bir de ne kadara aldınız acaba?
Çok teşekkür ederim beğenmenize çok sevindim daha daha güzelleri sizlere nasip olsun inşallahYemek takımım Jumbonun 2012 yılında 1500 TL civarında almıştım aşağı yukarı öyleydi fiyatı 12 parça şeklinde servis tabakları, pasta tabakları,Çay kahve fincanları da içerisinde olarak

çoook teşekkürler...

kuzum çok güzel görünüyorlar :) güle güle kullan. kaç programlı bulaşık makinen ve çamaşır makinen kaç kg kapasiteli? bide ne kadara aldınız? :)
Teşekkür ederim canım daha daha güzelleri sana nasip olsun inşallahBulaşık makinemiz 6 programlı aslında çok programlıya gerek yoktu aynı işi görüyorlar ama onda güzel bir indirim yakalamıştık olmuşken o olsun dedik üst kısmı seleli çatal bıçağı ayrıca oraya dizebiliyorsun düz şekilde istersen içine sepette sonradan alıp ekleyebilirsinÇamaşır makinemiz 8 kg yıkama 4 kg kurutma 1400 devir 10 yıl motor garantili satış elemanı gibi hissettim bir an kendimi Bizim arkadaşımızın sorumlu olduğu yerden aldık güzel bir indirim yaptı 4900 TL ye aldık üç güzelimizi ama dediğim gibi normalde 5500-6000 TL civarında tutardı sanırım

tanıdık olması büyük avantaj oluyor evet. bizim böyle bir şansımız yok malesef :/ rastgele olacak. fiyatları iyi almışsınız :)

tanıdık olması büyük avantaj oluyor evet. bizim böyle bir şansımız yok malesef :/ rastgele olacak. fiyatları iyi almışsınız :)
Evet tanıdık olması önemli canım ama olsun genelde bayilerde onlardan alın diye aşağı yukarı bir indirim yapıyorlar merak etme hatta nakit alacaksanız daha da şanslısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…