Nehirnilin çeyizcikleri :)

Senin çeyiz topiğin var mıydı arzum?
Al al sende gördüğün şeyleri. Ben indirim falan beklemem uygun görünce alırım ama şu 2 hafta hiç bişi almıcam, çok çulsuzum

Var kuzum, buyur gel:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...zumun-az-ve-oz-ama-ask-dolu-ceyizleri.747515/

Ben asil Turkiye ye gelmeyi bekliyorum, misafir yemek takimi , cay takimi... almak icin Ve ocak ayinda indirimler olacak elektronik aletleri felan o zaman alacagiz... Vallah benim de tum param ceyize gidiyor

kızlar bende 2 sene sonra falan evlilik düşünüyorum.maaşım 2000.sevgilimin maaşı 1500 civarı olur .evlenmeden önce ne kadarlık bi birikim yapsak düğünü borçsuz yaparız.sevgilimin maddi drumu kötü herşeyi sevgilim yapacak büyük ihtimal.sıfırdan başlayacağız yani.hem o hem ben ne kadar biriktirmeliyiz? eşyalar düğünden önce birktirdiğimz parayla alınsa.
nişan evde olsa.düğün orta halli olsa.bi fikir verebilir misiniz.?

Canım diğer konuya cevabımı yazmıştım inşallah yardımcı olur

Canım çeyizlerini güle güle kullan
Sana naçizane bi tavsiyem var, bu saç kurutma makineleri pek iyi kurutmuyor, profesyonel kuaför makineleri var ben onlardan aldım hem de bunlardan daha uygun fiyatlıydı. Eğer kurutması yeterli geliyorsa sana değiştirme ama kurutması yeterli değilse kuaför malzemeleri satan dükkanlardan bulabilirsin o dediğim makineyi.

Canım aslında almayacaktım ama onu nişanlım evinde bırakacak annesine anneler günü hediyesiydi o yüzden yenisini almamız gerekti yorumlardan okuduğum kadarıyla 2300w yüksek gücü falan ve fön içinde uygunmuş herkes memnun kalınca piyasa fiyatının yaklaşık 70 TL altına bulunca hepsiburada da kaçırmayayım dedim Çok teşekkür ederim bilgilendirmen için olmadı kaynım kuaför bir sorayım o nereden alıyorsa bunu iade ederim

canım güle güle kullan :) saç kurutma makinesiyle düzleşticiye ne kadar verdin :) o braun varya süper bişey aldığına pişman olmayacaksın :)
Teşekkür ederim canım daha güzelleri sana nasip olsunKampanyadaydı kaldımı hepsiburadada bilmiyorum canım saç kurutma 99 TL ye düşmüştü son 5 üründü saç düzleştirici ve şekillendiricide 150 TL idi sanırım ondanda 2 tane falan yazıyordu normalde 260 TL mi ne onu aldığım için bukle yapıcı falan almayacağım artık idare eder beni inşallahama bunlar kandırmaca oluyor piyasa fiyatından uygun olduğu için kaçırmak istemedim bir bak istersen

hepsi buradadaki fiyatlar gerçek canım ya .çok denedim ben orayı .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…