neden yalan söylemiş olabilir?

Tabiki silip engelleme. Mesafe koyabilirsin ama.
bazen en yakınımıza bile görüşmek istemeyince beyaz yalanlar söylüyoruz .evde yokuz hastane işlerimiz var şehir dışındayız vs .gibi.yalnız kalmak istiyor insan zaman zaman.

Konunuzu okur okumaz saman altindan su yürütenler geldi aklıma. Bakma kurdun adı yamana cıkmış, bir tilkicik var uffff baş keser gizlice. Sizin adamda tilkicik.

Ben uzak dururdum. Mesafe candır.

yalnız yaşadığım zamanların birinde, bir evim o kadar rezildi ki tarif edilemez. evi temizlemeyi aklımdan geçirmez benzin döküp yakmayı düşünürdüm. yerdeki kıyafetlerin, kitapların üzerine basarak yürürdüm. bir çok tencereyi tabak çanağı yıkamaktansa çöpe atardım amma kendim pırıl pırıl, şıkır şıkır dolaşırdım. benim çöp evde yaşayan, bokuyla oynayan biri olduğumu anlayan biri oldu mu, bilemiyorum. evime gelmek isteyenlere de binbir yalan söyler, eve sokmazdım. çok zorlu bir iş hayatım vardı, doğru düzgün uyku yüzü göremiyordum. vs diye kendimi teselli ederdim. yani söylediğimiz yalanlar genellikle kendi problemlerimizi gizlemek için aslında. yalan söylediğimiz insanlarla ilgili olmak zorunda değil. hemen kırmayın yalancının kalemini. evi çöp ev değilse bile vardır kendince bir sebebi.
eğer sahiden bu yüzden bana böyle bir şey uydurduysa anlarım.
büyük bir sorun değil bu.
yani kesin olarak bilmek imkansız ama olabilir.
işi gerçekten çok yoğun hani beni geçiştirmek için uydurulan bişey değil, bu konuda asla şüphem yok. çok ciddi paralar isteyen yatırımlar yapmak istiyor ama elindekiler yetersiz bu yüzden iş yerindeki sistem de daha fazla saat çalışması, ne bileyim herkesin yanaşmayacağı zorlu görevlere okey demesi halinde bunun karşılığını veriyor. hatta ailesi istese ona destek olabilir ama geçmişte bazı sorunlar yaşadığı için ailesiyle onlardan bu konuda hep hayır cevabı almış. hani dersiniz ya biriyle görüşmemek için çalışıyorum, yoğunum vs bu öyle değil bunda sahiden var o yoğunluk.
evin temizliği konusunda da ara sıra dert yanar laf arasında.
temizlikçi bile önermiştik referans olarak ne yaptı o konuda bilmiyorum.
başka bir niyetle yalan söylemiş olma ihtimali beni rahatsız eden.

eğer sahiden bu yüzden bana böyle bir şey uydurduysa anlarım.
büyük bir sorun değil bu.
yani kesin olarak bilmek imkansız ama olabilir.
işi gerçekten çok yoğun hani beni geçiştirmek için uydurulan bişey değil, bu konuda asla şüphem yok. çok ciddi paralar isteyen yatırımlar yapmak istiyor ama elindekiler yetersiz bu yüzden iş yerindeki sistem de daha fazla saat çalışması, ne bileyim herkesin yanaşmayacağı zorlu görevlere okey demesi halinde bunun karşılığını veriyor. hatta ailesi istese ona destek olabilir ama geçmişte bazı sorunlar yaşadığı için ailesiyle onlardan bu konuda hep hayır cevabı almış. hani dersiniz ya biriyle görüşmemek için çalışıyorum, yoğunum vs bu öyle değil bunda sahiden var o yoğunluk.
evin temizliği konusunda da ara sıra dert yanar laf arasında.
temizlikçi bile önermiştik referans olarak ne yaptı o konuda bilmiyorum.
başka bir niyetle yalan söylemiş olma ihtimali beni rahatsız eden.
bence sen ilişkiye ara falan verme anca devam ederek gözlemleyerek anlarsın sana karşı olan tavırlarını ya da bir şeyler saklayıp saklamadığını.lafın arasında çaktırmadan o günle ilgili bir şeyler sorarsın belki açık verir.ama direkt kesinlikle sorma.oluruna bırak bu ilişkiyi .

Bence gelmemen için yalan da söylemiş olabilir.Ama hakkına da girmek istemem.:KK39:Belkide gerçekten hastadır.
Ne de olsa erkek milleti çoğundan korkulur.
Yine de en doğru göstergeyi zaman ve ilgisi gösterecektir.Sabırlı olmanı tavsiye ederim

ben bakmam wurstria eşimin telefonuna bile bir kere bakmadım bunca yıl.instam zaten yok.face de eskiden açık prpfillere bakardım arkadaşlarım neler yapıyor diye.ama özellikle program bulup bakmak aklıma bile gelmez.gizli profili programla açıp bakmakla birinin tel şifresini o farkına varmadan ele geçirip telefonunu karıştırmakla aynı bulurum

Hayatından içinden olası bir senaryo;Bir gün içinize bir kurt düşer, açıkta görünen bir şey yoktur ama hisleriniz sizi uyarıyordur.O zaman yapmam dediğiniz şeyleri yaparken, daha önce aklınızın ucundan geçmeyen şeyler aklınıza üşüşürken, hatta nasıl yapacağınızı araştırırken bulabilirsiniz kendinizi.Bir yolculuktayız sonuçta, yargılamamak lazım.

O değil ki sadece . Ben bir evlilik yaptım o kişi asla fire vermedi mesela güvenmediğim bir hareketi de olmamıştı güvenmiştim. Aaa sonra bir baktım ki liseli kız sapığı çıktı 😂 bir anda çıkıverebiliyorlar 🤷‍♀️
Boşadın onu. Bu adam ondan önce de vardı ondan sonra da var. Ne yapsa kopamıyorsun, o da senden. Bir yerde bir zamanda buluşuyorsunuz, kafası rahat senden yana.

yalnız kalmak istese neden hastayım desin ki? işteyim der başka bişey der. ben zırt pırt görüşelim edelim diyen biri değilim. zaten yalnız kalır yani hastayım demese de.
benim dikkatimi çekmek için mi hastayım dedi ki
çünkü hasta gibi olduğunda ekstra ilgileniyorum

bişey daha var iş temposu hasta olmasına sebep olabilecek kadar yoğun.
yani son zamanlarda biraz daha kazanmak için ekstra işlerle uğraşıyordu.
izin yapmadan dinlenmeden çalışıyordu vs.
sahiden hasta olmuş olabilir.
Hasta olduğu doğrudur ablasının geldiği yalandır. Evde yalnız kalmak istiyordur

yalnız kalmak istemiştir yav. geleceğini tahmin ettiğinden kapıyı kapamıştır direk. hasta adam kıçını devirmiş battaniyesini çekmiş yatıyordur, baş ucunda kirli mendilleri vardır, ortalığı bk götürüyordur. görmeni istememiştir, ki ben de eğer acillik değilsem yeni flörtümün bu durumdayken gelip florence nightingale cilik oynamasını istemem.

Kardeşi bugün diğer iki kardeşiyle hikaye atmış.
Kardeş konusunda kesin yalan söyledi.
Ne yapsam şimdi her yerden silip engellesem mi, mesafe mi koysam yoksa bu yalanı cebe atıp önümüzdeki yalanlara mı baksam?
hastayken kimseyi istemem. kızım bile yanına geleyim dese hayır derim. öylece pijamalarla yatıp dinlenirim, o halde kimselere gözükmek de istemem. kapıyı telefonu bile açmam.
o da öyle bir ruh haliyle önünüzü kesmiştir. belli ki kardeşi yanında yoktu ve iletişim istemedi.

Bu kadar stalk yapmaya usenmiyor insanlar ya sasiriyorum. Hani issiz diyeceğim ama. Ona bak buna bak aradaki celiskileri yonet anlam cikar, havadan nem kap, gel konu ac. Offf, cok iş.🤦🏻‍♀️
çok şükür işsiz ve eylemsiz bir insan değilim aksine yoğunum, şimdiden bu haftam iş anlamında çok zor geçecek hatta bazı raporları bu geceden halletsem diye plan yapıyorum kafamda. ama konu flört olunca bir şekilde bunlara zaman ayırıyorum işte napayım. benim eski bir arkadaşım var o da böyle bakar, stalklar falan. araştırmacı gazetecilik diye takılıyoruz birbirimize :KK70:

Ben bugün 2 de bir etkinliğe katıldım.Ama 6 gibi falan story attım konumu da etiketleyerek.
Adamın yalan söylediğini düşünecek kadar somut bir delil yok burada.
Kız 5 gün önceki şeyi bile story olarak paylaşmış olabilir bilemeyiz.
Ama size tavsiyem böyle gizli profillere falan bakıp etmek pek iyi olmuyor insan takıntı haline getiriyor sonrasında.
Bosverin öyle diyorsa öyledir takılmayın .
Eğer yalanci bir kisilikse zaten illaki fark edersiniz zamanla.

tam olarak neyle ilgili bilmiyorum ama asla hayatımın merkezine koymuyorum. o üye beni sinir etmek için söyledi, belli. büyüyünce kudra olacak sanırım :) e burada yorumlara beğeni toplamak, tuhaf yorumlar yapmak da kimileri için bir kazanım. var öyle sivri birkaç üye, bu da sivrilmeye çalışıyor anlıyorum hep denk geliyorum yorumlarına. amaç belli yani.

ben merkezime sadece kendimi ve benim için en önemli şeyleri koyan biriyim. hayatını başka birine bağlı, ona göre şekillendiren biri olsam yalnız kalma sürelerim çok kısa olurdu. senelerdir hayatımda kimse yoktu, kendime dönmüş, elimi eteğimi çekmiştim. yeni yeni birileri olmaya başladı işte hayatımda. merkezimde de ben, işim, beni mutlu eden şeyler, hedeflerim başarılarım falan var. hatta son dönemde hedefleri bir tık saldım, onlara daha fazla eğilmem lazım. bazı başarılarla kendimi tatmin etmem lazım, niye bilmiyorum bi kopuş var bir senedir falan o hedeflerden.

Alttan alttan hakaret etmek sana iyi geliyorsa, yap, ne diyeyim ben.

Yani "ben okumam diye o erkek merkezde olayi sona yazdin" suçlamasi kaçinci level paranoyak bilmiyorum ben.

Ben gayet sanal ve gerçek hayati ayirabilen biriyim. Burda yorumlara ekstra beğeni gelip gelmemesi bana ne? Diğer bir konudada fake dediğim için bircok "beğenmedim" aldim. Olabilir. Köşede oturup ağlayacak halim yok. KudrAlobar KudrAlobar ilede çok konuda farkli fikirlerimizde oldu. Ve asla ikimizde fikrimize söylemekten çekinmedik.

Seni tanimiyorum etmiyorum, sadece yazdiklarina göre yorum yaziyorum. Yazdiklariminda arkasinda duruyorum.

hanımlar selam,
yeni biriyle görüşüyorum. aramızdaki şeyin bir ismi cismi sıfatı yok şu an için. birkaç gündür pek konuşamamıştık bugün konuşurken hasta olduğunu, işten izin aldığını yattığını söyledi. hatta o kadar kötü oldum ki kız kardeşim geldi bana bakmaya, evde yemek yaptı köpeğimi gezdirdi falan dedi. ben de bana neden söylemedin ben de gelirdim falan dediğimde, kardeşim kendisi geldi ben çağırmadım, ben tek olmaya alıştım dedi. gururlu bir insan asla kimseden yardım isteyebilecek yapıda biri değil. kendisini birkaç aydır tanıyorum son zamanlarda yakınlaştık ama sadece. yeni dediysem yepyeni 3-5 haftadır tanıdığım biri değil yani.

neyse sorun şu ki geldi dediği kız kardeşini tanıyorum, instagramda ekli değiliz ama merak ettim, gizli hesapları açan uygulamadan baktım kızın profiline. kız 2 story atmış ikisi de benimkinin yaşadığı semtten değil. kız kendi evinden kendi semtinden de değil ailesinin oturduğu semtten story atmış en son saat 19 civarı. başka da story yok. ama benimki bana kardeşinin yaşadığı semtin adını söyledi ordan geldi dedi (atıyorum karşıkaya'dan geldi gibi düşünün)

bu kız kardeş saat kaçta geldi bunun yanına bilmiyorum onu konuşmadık belki saat 19dan sonra geçmiştir bilemem ama öyle bile olsa story attığı semtten gelmesi gerekirdi mantıken, bana dediği yerden değil. pazartesi dönecek demişti. içime düşen kurt belli, bana yalan mı söyledi acaba kardeşim geldi diye? eğer yalansa neden? yalnız yaşıyor, hastayım yanımda da kimse yok dese benim ona gideceğimi falan düşündü de gitmeyeyim diye yalan mı söyledi acaba? siz olsanız ne düşünürdünüz?.

hanımlar selam,
yeni biriyle görüşüyorum. aramızdaki şeyin bir ismi cismi sıfatı yok şu an için. birkaç gündür pek konuşamamıştık bugün konuşurken hasta olduğunu, işten izin aldığını yattığını söyledi. hatta o kadar kötü oldum ki kız kardeşim geldi bana bakmaya, evde yemek yaptı köpeğimi gezdirdi falan dedi. ben de bana neden söylemedin ben de gelirdim falan dediğimde, kardeşim kendisi geldi ben çağırmadım, ben tek olmaya alıştım dedi. gururlu bir insan asla kimseden yardım isteyebilecek yapıda biri değil. kendisini birkaç aydır tanıyorum son zamanlarda yakınlaştık ama sadece. yeni dediysem yepyeni 3-5 haftadır tanıdığım biri değil yani.

neyse sorun şu ki geldi dediği kız kardeşini tanıyorum, instagramda ekli değiliz ama merak ettim, gizli hesapları açan uygulamadan baktım kızın profiline. kız 2 story atmış ikisi de benimkinin yaşadığı semtten değil. kız kendi evinden kendi semtinden de değil ailesinin oturduğu semtten story atmış en son saat 19 civarı. başka da story yok. ama benimki bana kardeşinin yaşadığı semtin adını söyledi ordan geldi dedi (atıyorum karşıkaya'dan geldi gibi düşünün)

bu kız kardeş saat kaçta geldi bunun yanına bilmiyorum onu konuşmadık belki saat 19dan sonra geçmiştir bilemem ama öyle bile olsa story attığı semtten gelmesi gerekirdi mantıken, bana dediği yerden değil. pazartesi dönecek demişti. içime düşen kurt belli, bana yalan mı söyledi acaba kardeşim geldi diye? eğer yalansa neden? yalnız yaşıyor, hastayım yanımda da kimse yok dese benim ona gideceğimi falan düşündü de gitmeyeyim diye yalan mı söyledi acaba? siz olsanız ne düşünürdünüz?
Konuyla alakasız ama instada gizli hesapları açan bi uygulama mı var ya adı ne ???

Sizin adamı bu kadar stalklamanız adamın böyle saçma bir yalan söyleme ihtimalinden daha ürkütücü bence.
Sorsak onun kendine göre bir sebebi vardır, size veya bize göre kabul edilebilirdir ya da değildir, bu başka bir şey. Ama flört ettiğiniz birinin basit bir cümlesinden şüpheye düşüp garip bir uygulamadan adamın kız kardeşinin gizli hesabındaki hikayelere bakmak hiç normal değil.
Flört ettiğim adamın böyle bir şey yaptığını öğrensem topuklarımı totoma vura vura kaçarım.
Sizi bu hale getiren bu adamsa bu kişi zaten sizin için doğru insan değildir. Yok her ilişkinizde böyleyseniz kendinizle ilgili çözmeniz gereken bir şeyler var demektir.

X