ne yapmalıyım neler önerirsiniz

Kaşlarını aldır saçlarını kestir bir peeling yap yüzüne dikkat çekici oje sür manikür yaptır kıyafetlerine dikkat et yeni parçalar al vs vs

Kaşlarını aldır saçlarını kestir bir peeling yap yüzüne dikkat çekici oje sür manikür yaptır kıyafetlerine dikkat et yeni parçalar al vs vs
çok tesekkurler :) tırnaklarımı uzatacağım , kıyafet alacağım vs

Saçın kesimi iyi değilse, rengi iyi değilse, istediğiniz kadar yağ sürüp maske yapın. Görüntüsü çok değişmez. Yani ilk sırada bu yer almaz bana göre. Yaş kaç bilmiyorum ama tenine giden bir tonla saçını boyatabilirsin. Hafif makyaj temiz bir vucut, hoş bir parfüm tamamdır. Bunları yap, üstüne u yaka siyah tişört altına klasik kot çeksen bile, yazlık kibar ayakkabılarla, birde rujunun rengine uyumlu kolyeyle. Gayet şık.

sac kesimim ve rengi çok güzel dalgası da oyle , tesekkür ederim önerileriniz için :)

+1
Kesinlikle katılıyorum.
Sevgili minta123 aslında demek istediğimiz şu: siz kendinizi beğendiğinizde zaten bu enerji dışarıya da yansıyor. Bugün sevgilinizin istediği gibi olmaya çalışmak kısa vadede tatmin edici olabilir ama uzun vadede çok yıpratıcı olur.
Sevgiliniz bunu iyi niyetlice yapıyor olsa bile bu bir alışkanlığa dönüyor genelde ve kadın buna itibar ettiğinde kaçınılmaz olarak depresyon geliyor. Erkek sıkılmış sıkılmamış onu bilemeyiz de, kadın bu konuda hassastır, ondan şüphem yok. Zamanla kendini başkalarıyla kıyaslamalar başlıyor, kıskançlıklar ve hatta takıntılar ortaya çıkıyor. Bu gidişat bu yüzden rahatsız etti beni. Ben sevgilimden hiç böyle bir yorum duymadım, üstelik iki kilo alsam adamın yanında söylenirim -yanlış olduğunu bilsem de, bunu kimseye önermem ama benim ilişkim buna müsaittir, çünkü o asla benim söylediklerimden yola çıkıp beni eleştirmez, aksine aldığım yorum hep aynıdır: O senin kendinle ilgili bir durum, sen nasıl mutlu oluyorsan öyle ol bana laf düşmez. Sen de takma bunları, üç beş kilo yüzünden kendini üzdüğüne değer mi?
Hemen kafam rahatlar ve zaten aldığım bir iki kilo da kendiliğinden gider. Çünkü stresle de kilo verilemiyor zaten. Demiyorum ki sizin erkek arkadaşınız hatalı ya da duyguları yetersiz... Asla.. Sadece kadın mutlu olmayı hak eden bir varlık. Siz kendinizi bu çaba içine soktuğunuzda mutsuz olabilirsiniz, bu yüzden de erkek arkadaşınızın böyle yorumlar yapmasının önünü çok açmamanızı ve siz kendinizi nasıl iyi hissediyorsanız öyle olmaya çalışmanızı tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Bi ara baya salmistim kendimi ama bu ara baya toparladim özgüvenini yerine geldi.
İlk olarak asla tuylerimi uzatmam az çıkmışken hemen alırım ki puruzeuz dursun. Hele koltuk altı bacak ve bıyık asla uzatmam evde hallederim
Duzenli olarak tüylerimi sarartirim. Beyaz tenli siyah kıllı biriyim çok belli oluyorlar 15 günde bir sarartirim tüm yüzümü .
Kilomdan yana çok sıkıntım kalmadı 170 boy 59 kiloyum. Bolca su iciyorum korumak adına.
Ellerimi günlük nemlendirir evde manikür yapar ojemi surerim. Ojesiz hayatta duramam. Oje surmeyince kendimi paspal hissediyorum.
Saçlarima çok özen gosteririm. Uzun kalcaya kadar parlak ve gur siyah saclarim var düzenli olarak bakımını yaparim her banyodan sonra sıvı saç kremlerini sıkar yağlarını surerim. 15 günde bir zeytinyağı bakımı yapar 1 saat bekletirim.
Kiyafetlerimi asla utusuz giyinmem günde 4-5 kere utuledigim olur kırışık goruntuye tahammül edemem.
Her daim güzel kokarim ama parfüm kutusuna dalmam. Her sabah anti perspirant deodorantimi sıkmam yeterli terim kokmaz zaten o gün boyu güzel kokmama yardım eder.
Diş ve ağız konusunda hassasim düzenli fırçalar dış ipi kullanırım. Cantamda nane sakizi ve nane şekeri garanti olur ağızda ferah kokudan çok hoslanirim.
Cildim için düzenli olarak her gün temizler toniklerim hafta 1-2 kez kil maskemi yapar 15 günde bir yağ

güzel tavsiylerinşz için çok tesekkur edrim

Tırnak uzatma bence, uzun tırnak tarih oldu. Kısa tırnakta koyu renk oje her zaman daha güzel

Ama olaya ne yapayım da beni beğensin olarak bakma. Ondan ayrılsan veya buluşmadığın günlerde kendini salacak mısın yani?

merhaba resmen hayran kaldım özelden yazsam bana yardımcı olabilir misiniz birkaç sorum için?

Sacina ombre yaptir yoksa kirpiklerine kirpik permasi yaptir makyajsizken bile guzel gorunursun yine biraz guneslenirsen makyajsizken bile guzel olursun... Kaslarinim rengini de acabilirsin.... En onemlisi mutlu ol yuzune yansisin

Alakasız olacak ama nickiniz tüyler ürpertici
Hele Kk da bu nick iyi Bi seçim değil gibi takılmak geldi içimden umarım alınmazsınız

off benim de yapmadığım bakım kalmadı,kremler,maskeler,evde hazırladığım yağ karışımları,serumlar!!!

Yalnız değilmişim bu da bizim imtihanimiz demek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…