ne yapmalıyım neler önerirsiniz

nickine çok güldüm

Öncellikle güzel kokular.Parfümsüz asla dışarı çıkmam.Mis gibi kokmalısın
Saçlarım bakımsız dışarı çıkmam arada saç şekillerini değiştir örgüler dalgalar ya da düz kullan.
Tek renk kısa elbiseler kemerler ya da ayakkabılardan renk katarsınız.
Bir arkadaş yazmış ojesiz asla olmaz
Makyaj olabildiğince doğal gözlere ya da dudağa vurgu yaparsınız.
Kuaför olarakta sabit bir yerde kalın ki yaptığı uygulamalardan şaşmaz sizi hüsrana uğratmaz.
Saçlarınıza renk katabilirsiniz ombre şu ara çok moda

Yaptığım en uzun yorum bu oldu sanırım

Son düzenleme:
çok teşekkür edrim bugun sevgilimle buluscam saclarım doğal dalgalı , yan tarafıma aldım saclarımı , siyah pantolon , asklı badi üzerine gömleğimi açık bıraktım , kahverengi tonlarında doğal makyaj yaptım , aksesuar taktım ayakkabılarım bu yeni çıkna sivri burun babetlerden bence cok sık duruyor veee mis gibi kokuyorum . tırnaklarıma ve yüzüme de bakım yaptım :)

Ayrıca siyah elbisenin altına kırmızı stiletto gibi bir yerden çarpıcı renk vermek hoş oluyor bence Alışverişe sevgilinizle birlikte çıkın ve en önemlisi sizin içinize sinen içinde güzel olduğunuzu hissettiğiniz şeyleri alın

Bakımsızlaştın dediğine göre, önceden yaptığın ama şimdi bıraktığın bakımlar var :)

fitblack 3 yıl önce başka sehirdeydim orada herşey yolundaydı suanda yaşadığım sehrin suları çok kireçli mutlaka etkisi vardır

Su arıtıcı duş başlıkları varmış onların faydası olabilir bulursam almayi düşünüyorum

canım ben de şehir değiştirince oldu,eskiden bakım makım bilmezdim ipek gibiydi saçlarım,şimdi çok kötü.ben de bakayım alırım belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…