ne yapmalıyım neler önerirsiniz

Bence en önemlisi sac ve makyaj. Desi Perkins diye bir hatun var. Youtube videolarında makyaj taktikleri veriyor.

Ben bu videoları izleyen kadar tek renk fondoten ve tek renk kapatıcı yeterli sanırdım. Ancak ne teknikler ile ne kadar farklı oluyor insan.

Kadın bence ortalama güzellikte hatta makyajsız hali benden kötü. Kadının kaşı yarım herseyden önce. Ama bir makyaj yapıyor of of of diyim. Hic abartılı değil. Hem sade hem de çok güzel oluyor.

Kilom aldı başını gitti, bana bugun denizde, 'hayatım denizde daha da genleştin sanki, daha genişledin' dedi. Güldüm geçtim. Az gıcık olmadım degil.
Benimkisi çıkan tek bi kaşı bile görür, cok bakımlı görmek ister beni.

Para sikintisi varsa giysi acisindan zengin bi pazara gidin derim sevgiliniz alacak olsa bile. Ayni paraya bi suru sey alirsiniz. Cok ta guzel seyler denk geliyor. Benim artik avm lerden almaya elim gitmiyor pek eskiden sadece marka giyinen ben hem de

Ay banada önerir misin hangi videolar onlar adı ne
Benim izlediğim youtube kanallarını önereyim çünkü tarzını bilmiyorum :))
-Muzur kız
-Merve özkaynak
-sebibebi
Yabancı olarak
-Kandee johnson
-Lauren curtis
Videoları sayesinde binbir çeşit ip ucu ,makyaj önerileri ve tüyoları edindim :)) umarım yararı olur.

Çok mersi

Evet 45 kilo tam çıtı pıtı incecik yapar sizi.
Umarım kısa surede gelirseniz o kiloya.
Her gün aç karnınıza yeşil çay için.
Yeşil çay diyorum başka bir şey demiyorum bende kronik kabızlık var ve kolay kilo veremiyordum. Her gün aç karnına içerek çok iyi gitti kilolar hemde kabızlık sorununu hafifletti
155 kilom 52.5 aç karnına

çok tesekkur ederim almalıyım o halde yesil çay çünkü bende de o sorunlar var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…