Ne yapmalıyım hiç bilmiyorum? Kişisel görüşlerinize ihtiyacım var..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok ama çook teşekkür ederim umarım öyle olur hep mutlu olun hayatınızda sizde. Gerçekten o kadar yorgunum o kadar kapı aralığından sızan gün ışığına ihtiyacım var ki..
Amin kuzumtedaviyi şart koşun bari mutlaka, en azından bu konuda sizi kandirmasina atlatmasına izin vermeyin, her seansıni kontrol edin...Bütün finans kaynaklarını koşulsuz şartsız kesin olarak elinize alın, gerekirse hergun findex alıp günlük olarak sürekli kontrol edin, kurtulduguna en az 5-6 yıl emin olmadan da sakın hamile kalmayın lütfen

aynen öyle yapıcam bundan sonra ..

Bu ne ya..O zaman konu neden acıyorsunuz..Borçlarını ödemeyeceksınız.Kumarbazın borcunu odersen aynısının 5 katını yenıden yapar..Allah napsın bu konuda..Adam zevkıne hakım olmuyorsa..Allah kurtarsa savasta ölen çocukları kurtarır.Bır kumarbaza yardım neden etsın etmesınde zaten..Ödeyin borçları 3-4 ay sonra kendısı gelıp boşanalım diyecek zaten..Ben ıyne borç yaptım seni haketmıyorum derse şoka girme.Bu sure zarfında sana öyle iyi davranır kı..Kumardan baska problemımız yok deme noktasına gelırsın..

Herkesin hayır yapma dediği bir durum için yine yapacaktıysanız konu açmanızın da bir anlamı yoktu aslında. İnsanların size kızmalarını dinleyeceksiniz sadece.

Kumar iddia bunlar düzelmez hayatınıza yazık

Hayırdır anlayamadım size mi sorucam ne zaman konu açıp açmayacağımı?? Bu kadar öfke neden geçmişte bununla alakalı bir sorununuz mu oldu? Net net cevaplar vermeler net senaryo yazmalar ben benim kocam asla yapmayacak asla demiyorum yapabilir de yaparsa zaten başka şansı yok borcunu de ben ödemicem ailesi ödeyecek. Yapmayabilir de .. Bu kadar öfkeli cevaplar vermenin sanki senin sözünü dinlemek zorundaymışım gibi bu bana komik geldi biraz. Tamam son bi şans vermişsin bana kalırsa üzüleceksin ama umarım her şey senin açından güzel olur diye ufacık bi temenni cümlesi çok mu zor..

Süper bir tesbit...
Temennimi pek çoğumuzun yaptıgı hataya düşme diye uğraştık..Dinleme zaten..NE Temennisi kumarbaz adamla yaşamayı temenni çözer mi sanıyorsun..Kumarbazlar sadece kumar oynamaz onlar için seni kandırmak yani ikna etmektle, pokerde blöf yapıp kazanmak aynı duyguyu veriri.Kumar kişilik bozukluğu yapar.. Asıl problemde bu noktada başlar..Öfkemız yaptıgın yanlışa idi ama öfkeme yazık..Hepimiz o yollardan geçtik..Sende geç acıyı tat ozaman..Kolay gelsin sana

yaşamıcam tatlım teşekkürler yorumun için.

ayy böyle biri ile ömür geçmez, lütfen çocuğunuz da yokken ilişkinizi bence noktalayın, şans vermeyi hakedecek biri değil.

Yaşayıp göreceksiniz. İyi temennilerde bulunamıyorum malesef tutmayacak duaya amin demeye benziyor çünkü. Asla çocuk yapmayın 3,5 yıl. Çocukla boşanmak demek o adama ömür boyu bağlı olmak demek

Sizinkisi evlilik değil ki. Koca 8 ayda kocanı sadece 1 ay görmüşsün. Kocan borç yapmış. Erkek gibi , delikanlı gibi ( özellikle böyle yazdım) borcunu kendi ödemesi gerekirken sen odemissin. Üstüne evine en güzel eşyaları alman gerekirken ( insan ister istemez heveslenir) her şeyi minimumda tutmuşsun. Tüm bu yaptıkların hiç edilmiş, adam tekrar borç yapıyor neden? Karısını seven adam gibi adamlar yok iddia, yok borsa bilmem ne uğruna borç yapmaz veya parasını kaybetmez kesinlikle. Ha oldu da hata yaptı, o hata bir kez yapılır, ikincisi olmaz. Bir şeyi ilk kez yaparsan hatadır, ikinci kez yaparsan en kibar haliyle ahmaklıktır.

Borcu olan adam gibi adam, borcunu tek başına öder. Karısının elini cebine attırmaz.

Bu adamdan ayrılmazsan ömrünün geri kalanı adamın borcunu ödemekle geçer.

Evli kalırsan maddi ve manevi olarak 10 kat daha fazla sıkıntı çekersin ama.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…