Ne yapmalıyım hiç bilmiyorum? Kişisel görüşlerinize ihtiyacım var..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Amin kuzum🙏tedaviyi şart koşun bari mutlaka, en azından bu konuda sizi kandirmasina atlatmasına izin vermeyin, her seansıni kontrol edin...Bütün finans kaynaklarını koşulsuz şartsız kesin olarak elinize alın, gerekirse hergun findex alıp günlük olarak sürekli kontrol edin, kurtulduguna en az 5-6 yıl emin olmadan da sakın hamile kalmayın lütfen🙏

Haklisin ama kadin 37 yaşında.
Bende 37 yaşındayım ve zar zor tüp bebekle deniyoruz. Oda tutmuyor. Bu adamla - eğer çocuk istiyorsa - son doğurgan yıllarını cöpe atmış olur

Haklisin ama kadin 37 yaşında.
Bende 37 yaşındayım ve zar zor tüp bebekle deniyoruz. Oda tutmuyor. Bu adamla - eğer çocuk istiyorsa - son doğurgan yıllarını cöpe atmış olur
Kendisi de zaten bunun çok iyi farkında tulumba🥺 ama maalesef , dün gece verdiği kararla köprüden önceki son ve tertemiz çıkışı kaçırdı, en geç seneye çocuk yapacak, bunu hepimiz (eşi dahil) biliyoruz, sonrası malum zaten....Köru körüne yakacak kendini de çocuğunu da, yapacak bişey yok...

Kendisi de zaten bunun çok iyi farkında tulumba🥺 ama maalesef , dün gece verdiği kararla köprüden önceki son ve tertemiz çıkışı kaçırdı, en geç seneye çocuk yapacak, bunu hepimiz (eşi dahil) biliyoruz, sonrası malum zaten....Köru körüne yakacak kendini de çocuğunu da, yapacak bişey yok...

Ben şok. Resmen kendini yakti.
Haklısın. Şimdi bebek zamani. Sonrada çocuğum babasina düşkün boşanamiyorum fasli...
Hiç şaşırtmazlar

merak etmeyin siz de kurun ara ara hayal kurmak güzeldir..
Borçlar çıkınca bu ukala tavrından esinti kalmaz.Ama yinede kadın olarak aynı oltalara tekrar tekrar takıldığını görmek bırılerının üzücü...Hayal kurmakla olsaydı bu işler..Tefecilerle uğraşırken hayal kur kurabılırsen sen..

Çok ama çook teşekkür ederim umarım öyle olur hep mutlu olun hayatınızda sizde. Gerçekten o kadar yorgunum o kadar kapı aralığından sızan gün ışığına ihtiyacım var ki..
Ama anladığınız nokta bu adam neredeyse 40 yaşında. Zaten milyonluk borç yapmış. Sonra gidip bir daha yüz binlerce lira oynamış. Bu 300-500 kaptıran insanlarla aynı seviyede değil. Bu derece varını yoğunu harcayanlar düzelmez. Ha düzelir sizin ömrünüz bitip yaşlanınca düzelir.
Bazı şeyler düzelmez. Madde bağımlılığı, kumar, aldatma gibi temel unsurlar bir süre uyur ama eninde sonunda yine patlar.
Sizin de ilk kavganızda kafam bozuktu sen ittin der yine yapar.
Üzgünüm gün ışığı yok burdan bakınca

Hayırdır anlayamadım size mi sorucam ne zaman konu açıp açmayacağımı?? Bu kadar öfke neden geçmişte bununla alakalı bir sorununuz mu oldu? Net net cevaplar vermeler net senaryo yazmalar ben benim kocam asla yapmayacak asla demiyorum yapabilir de yaparsa zaten başka şansı yok borcunu de ben ödemicem ailesi ödeyecek. Yapmayabilir de .. Bu kadar öfkeli cevaplar vermenin sanki senin sözünü dinlemek zorundaymışım gibi bu bana komik geldi biraz. Tamam son bi şans vermişsin bana kalırsa üzüleceksin ama umarım her şey senin açından güzel olur diye ufacık bi temenni cümlesi çok mu zor..
Ben size içinizden geçeni söyleyeyim mi? Belki net kendinize de söylemiyorsunuz bunu ama yaşımız aynı ve çevremdeki kadınlardan da bildiğim bir şey olduğu için net farkındayım.
Yaşım çocuk için geçiyor bundan ayrılsam hemen bulup evlenemem. Ben çocuğu yapayım. Olmazsa boşanırım çocuk yanıma kar kalır diyorsunuz.
Bunu çevremde yapan iki kadın vardı. Biri aşırı kıskanç baskıcı kocasını yaş geçiyor yenisini bulamam diye boşanmadan dönüp çocuk yaptı. Şu an dünyanın en geçimsiz sorunlu kadını mutsuz ve gergin. Kararından çok pişman.
Diğeri de aldatıldı ne hikmetse tam o esnada hamile kaldı çocuğu bahane etti boşanmadı. Hala aldatılmalar yaşıyor. Artık görmezden geliyor:
Çocuk için olmayacak işlere tamam diyip mutlu olan görmedim. Çocuk öyle evcilik gibi kenarda büyümüyor. Mutlu bir evlilik ve mutlu bir kadınla ancak oluyor. Boşandım ben bakarım da deme.
Bak yeni boşandı arkadaşım ilkokula başlayacak çocuğu var. Kocasından nafaka 3 bin 500 geliyor. Çocuğun okul masrafına yetmiyor diye öfkeli.
Göz göre göre felaketine gidiyorsun

Ben şok. Resmen kendini yakti.
Haklısın. Şimdi bebek zamani. Sonrada çocuğum babasina düşkün boşanamiyorum fasli...
Hiç şaşırtmazlar
Boşanmazsa sürekli borç sarmalında üç kişi geçiremeyecekler. Boşansa bu adamdan çocuğa ne fayda gelecek. Tek başına çocuk büyütmek kolay mı bu zamanda.
Çocuk için iyi kötü bir adama razı gelip yapanların geneli çok mutsuz
T temmuz86 bak burada senelerdir olan bir üye var. O da senin yaşındaydı üçüncü evliliğini yapan çocuklu bir adamla evlendi. Dedik yapma sakın çocuk diye dinlenmedi yaptı. Yürümedi. Onda da maddi sorunlar vardı. Boşandı üç kuruş nafaka geliyor. Bana kızardı yorumlarıma kızardı. Şimdi haklıymışsın keşke dinleseydim diyor.
Aynısını diyeceksin üzgünüm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X