Ne yapayım bilemedim, iş yerim kabus oldu

Evliyiz, 24 saat birlikteyiz illa ki bir çirkinlik mi yapmak gerekiyor yapamam ben, eşim de yapamaz... istiyorum ki koskoca kadın, anlasın yani:) Allah akıl fikir verir umarım tez zamanda da düşer yakamızdan :)

Bu arada merak ettim bu grup ne zamandır birlikte? Birbirlerini ne kadar tanıyorlardır?

Bu arada merak ettim bu grup ne zamandır birlikte? Birbirlerini ne kadar tanıyorlardır?
Bu grup 2-2,5 senedir birlikte, yani 3 şü ele başı, aralarına gelen yancılar dönem dönem değişiyor ama o 3 lü ara ara bozulsa da sabit. Gerçi bu kız boşandığından sonra bi mesafe girmeye başladı sanki eskiye göre ama zor o 3 lünün ayrılması :)
Benim anlamadığım birbirlerinin arkasından demedikleri kalmıyor yine kanka oluyorlar...

Uff ne sacma tip.onceden evlenmis oldugunu insan tekrar evlenecegi insandan saklayabilir mi.kafasi basiyor mu bunu.
Hayir sizde neden kisileri bu kadar takiyorsunuz ki.
Orasi sizin is yeriniz.illa orada arkadasiniz olacak diye kural yok.gayet rahat takilin isinizi yapin gulumseyin mutlu mutlu esinizla uzak oadalardaysaniz arayin telde konusun arada bir.
Mesai bitince sarmas dolas cikin hayatiniza bakın

Taktiğim bu zaten artık kankam dediklerinden kazık yedikten sonra...

Lisede vardı böyle bi grup başka sınıfta. Son sınıfta çatırdamaya başladı arkadaşlıkları. Son gün kavga etmişlerdi ama onlar 17 yaşındaydı

İş yerinde kardeşlik falan olmaz. İş arkadaşı adı üstünde evinden içeriye sokmayacaksın. Ben sadece 2 kişiyi soktum kanlı bıçaklıyım şimdi
Kardeş dalan hikaye.
Bu iş yeri size huzur vermez ama bungrup yakında dağılır dağılmalarını bekleyin

Kesinlikle haklısın, adı üstünde İŞ olarak kalmalıymış...
Ben de bundan sonra dikkatli davranacağım.

Belliki kadina ümit verip sonra öylece birakmiski o kadinda böyle öfkelenip sana sarmis bu yüzden kendisi karsisina cikip durdurmali hakli veya haksiz sonuc olarak o yüzden seni rahat birakmiyor ondan o kadinla konusup susturmali senin icin.

Özel hayatına bukadar karışmalarına deşifre etmelerine izin verme, şikayet et canım akılları başlarına gelsin, resmen Mobbing yapıyorlar ve bu suç
Türk Ceza Kanunu'nun 94. maddesi ; "Bir kişiye karşı insan onuruyla bağdaşmayan ve bedensel veya ruhsal yönden acı çekmesine, algılama veya irade yeteneğinin etkilenmesine, aşağılanmasına yol açacak davranışları gerçekleştiren hakkında 3 yıldan 12 yıla kadar hapis cezasına hükmolunur…." Bu suçun işlenişine iştirak eden diğer kişilerde aynı şekilde cezalandırılır.

Son düzenleme:
İcin sıkılınca bize yaz ekip lazımsa gelir saçlarını başlarını yolariz o çetenin:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…