Ne yapayım bilemedim, iş yerim kabus oldu

Özel hayatına bukadar karışmalarına deşifre etmelerine izin verme, şikayet et canım akılları başlarına gelsin, resmen Mobbing yapıyorlar ve bu suç
Kesinlikle haklısın ama diyorum ya şikayet edeyim desem şahit ya da yazılı bir şey lazım, kimse şahit olmak istemiyor, benim eşime, eşimin de bana şahit olması saçma. Diyorum eski yazışmaları göstersek, o da saçma 2 seneden fazla zaman geçmiş üzerinden, haklıyken haksız duruma düşerim bana iftira atıyorlar der... o sebeple tepkisizim

İcin sıkılınca bize yaz ekip lazımsa gelir saçlarını başlarını yolariz o çetenin:)
Sorma benimde var bı tane pis sünepe eşini benden kıskanıyor
Kk ekibi:)
Ay senin durumu da yaşamıştım, eski müdürümün eşi, ben yeni işe başladığımda arar dururdu şirket telefonundan cep telefonu yok gibi... sonra ben nişanlanıp evlendim, kadınla kanka olduk :) ahahahaha

Kesinlikle haklısın ama diyorum ya şikayet edeyim desem şahit ya da yazılı bir şey lazım, kimse şahit olmak istemiyor, benim eşime, eşimin de bana şahit olması saçma. Diyorum eski yazışmaları göstersek, o da saçma 2 seneden fazla zaman geçmiş üzerinden, haklıyken haksız duruma düşerim bana iftira atıyorlar der... o sebeple tepkisizim
Bence eşinden balgibide şahit olur canım yılma gözlerini korkut, yada o laf taşıyan arkadaşına, şunu şunu düşünüyorum şu şu haklarım var herhalde şikayet edeceğim başka şansım yok de, kesin gider yumurtlar belki korkarlar canım

Bence eşinden balgibide şahit olur canım yılma gözlerini korkut, yada o laf taşıyan arkadaşına, şunu şunu düşünüyorum şu şu haklarım var herhalde şikayet edeceğim başka şansım yok de, kesin gider yumurtlar belki korkarlar canım
Bana bu lafları ilk getirdiğinde resmen nutkum tutuldu... düşünsenize ben onların bu durumunu bilip en ufak renk vermemişken incitmemek için onu, o yuvamı yıkma derdindeymiş... tepkisiz kalmıştım.

Valla bunlaein ogretmen modeli olup daha degisik bir turu var ama hic anlatmayayim.hla ergenlikte niye takilir ki insanlar

Bana bu lafları ilk getirdiğinde resmen nutkum tutuldu... düşünsenize ben onların bu durumunu bilip en ufak renk vermemişken incitmemek için onu, o yuvamı yıkma derdindeymiş... tepkisiz kalmıştım.
Anlıyorum seni canım işte bazı insanlar maalesef böyle karektersiz oluyor,

Belliki kadina ümit verip sonra öylece birakmiski o kadinda böyle öfkelenip sana sarmis bu yüzden kendisi karsisina cikip durdurmali hakli veya haksiz sonuc olarak o yüzden seni rahat birakmiyor ondan o kadinla konusup susturmali senin icin.
2-3 görüşmede ümitlenmek mantıklı mı? Üstelik bir başkasıyla evliyken... üstelik evliyken görüştüğün erkek ısrarla evliliği düşünmüyorum derken...

Adil olmaya çalışıyorum, konunun başından beri söyledim, eşim bence çok hatalı...
Ama Sezar'ın hakkı Sezar'a... eşim ümit verecek tek satır yazmamış, aksine konu kapansı diye uğraşmış.
Ben üst üste yaşadığı travmalardan sonra psikolojisinin bozulduğunu ve takıntı yaptığını düşünüyorum. Keşke elimden bir şey gelse...
Eşim hep yanımda, arkamda, desteğim. Onu ben frenliyorum, çünkü diyorum ya ben de boşandım, istemediği sonlandırmak istediği bir evlilikte olsa yaşadıkları ağır şeyler ve acısını bir taraftan çıkartmak istiyor belli ki...

2-3 görüşmede ümitlenmek mantıklı mı? Üstelik bir başkasıyla evliyken... üstelik evliyken görüştüğün erkek ısrarla evliliği düşünmüyorum derken...

Adil olmaya çalışıyorum, konunun başından beri söyledim, eşim bence çok hatalı...
Ama Sezar'ın hakkı Sezar'a... eşim ümit verecek tek satır yazmamış, aksine konu kapansı diye uğraşmış.
Ben üst üste yaşadığı travmalardan sonra psikolojisinin bozulduğunu ve takıntı yaptığını düşünüyorum. Keşke elimden bir şey gelse...
Eşim hep yanımda, arkamda, desteğim. Onu ben frenliyorum, çünkü diyorum ya ben de boşandım, istemediği sonlandırmak istediği bir evlilikte olsa yaşadıkları ağır şeyler ve acısını bir taraftan çıkartmak istiyor belli ki...

Ozaman öyle paranoyak bir kadinsa ne yapiyorsa yapsin takma böyle birini zamanla dinlerler yandas olurlar belki ama zamanla ne olduklarini anlayacaklardir zamanla.. isine güler yüzlü git gel onun hedefine ulasmasina izin verme

Şu işyerlerindeki sıkıntı hiç bitmez milletin gıybeti hiç bitmez hele sen evli onlar bekarsa aman allahım.. bence tekrar laf atmaya kalkar bişey derlerse uslubunca uyar bi dişini göster böyle andavalların olduğu yerlerde bireysel takılmak en güzeli.

Ozaman öyle paranoyak bir kadinsa ne yapiyorsa yapsin takma böyle birini zamanla dinlerler yandas olurlar belki ama zamanla ne olduklarini anlayacaklardir zamanla.. isine güler yüzlü git gel onun hedefine ulasmasina izin verme
Uzun vadede bakmak lazım zaten, ben zamana bıraktım. Umarım bizden başka uğraşlar bulur kendine...

Burası benim 3. iş yerim. Önceki iş yerlerimde de ilişkiler kırgınlıklar vs oluyordu ama burada seviye gerçekten çok düşük... seviyeden kastım kafa yapısı. Herkes üniversite mezunu ki iyi yerler, 2-3 yabancı dil biliyor ama hareketler resmen lise seviyesinde...
Ve evet, acı yoldan da olsa öğreniyorum, varmış böyle yerler de :KK43:

Kısmet böyleymiş, buraya gelmeden eşimi bulamazdım, bunlar da çilesi diyorum.
Eğitim seviyesi ile ilgisi yok inan kişilik meselesi bunlar ... esin ile ilişkin önemli bu durumda gerisini çok takma kıskançlıktan doğan şeyler

Eğitim seviyesi ile ilgisi yok inan kişilik meselesi bunlar ... esin ile ilişkin önemli bu durumda gerisini çok takma kıskançlıktan doğan şeyler
Eşimi şansım olarak görüyorum zaten. Ve evet, eğitim cehaleti alıyor, eşşeklik baki kalıyor...

Esiniz henuz bosanmamis bi kadınla opusmus dogru mu anladim?
Eşim bekarken ve henüz benimle tanışmamışken, boşanma sürecinde olan evini ayıran bir kadınla öpüşmüş. Doğru anlamışsınız. Bunlar çok geride kalmış, her erkeğin olduğu gibi bekarlık döneminde yapılmış bir hata.

Canım seni çok iyi anlıyorum
Bende aynı şekilde mobbing yaşadım tabi eşinizin yakınlaştığı bı yakınlaşma olmamıştı
Aralarında
eski sevgilisi ayrilinca bı üst kattaki bölüme çıkmıştı tabi eşimde buradaki akbabalara kalmıştı benim le sevgili olduğunu duyunca düşman olmuşlardı bana üstelik ben onların yarısı kadar bile çekici güzel değilmişim(haksizda sayılmazlar di allah icin acayip havalı kızları bide benden buyuklerdi ben 21 yaşındaydım o zaman ama kocisim beni seçti:KK53:)
Sonra yaklaşık bir yıl yaşadım bunu evlenince de devam etti hep tek takıldım yapacak bişey yok çünkü ama asla süngüyü dusurmedim :confused: sonuç hepsi tek tek gitti bir yıl içinde kocam da ortalıkta bana kaldı :KK33:soylemesi kolay biliyorum ama sabredin ama asla kendinizi ezdirmeyin

Canım seni çok iyi anlıyorum
Bende aynı şekilde mobbing yaşadım tabi eşinizin yakınlaştığı bı yakınlaşma olmamıştı
Aralarında
eski sevgilisi ayrilinca bı üst kattaki bölüme çıkmıştı tabi eşimde buradaki akbabalara kalmıştı benim le sevgili olduğunu duyunca düşman olmuşlardı bana üstelik ben onların yarısı kadar bile çekici güzel değilmişim(haksizda sayılmazlar di allah icin acayip havalı kızları bide benden buyuklerdi ben 21 yaşındaydım o zaman ama kocisim beni seçti:KK53:)
Sonra yaklaşık bir yıl yaşadım bunu evlenince de devam etti hep tek takıldım yapacak bişey yok çünkü ama asla süngüyü dusurmedim :confused: sonuç hepsi tek tek gitti bir yıl içinde kocam da ortalıkta bana kaldı :KK33:soylemesi kolay biliyorum ama sabredin ama asla kendinizi ezdirmeyin

Çok açık yazıyorum bir b.k yapamazlar.

Bırakın işyerinde can ciğer arkadaşımdı laflarını. Artık işyerinden biriyle çok çok samimi olmam. Öğrendim insanların ne kadar kaypak olduğunu.

Ben de eşimle şirkette tanışıp evlendim. Hala aynı binadayız. Zamanında o da birileriyle çok ileri olmasa da flört durumları olmuş. Kadın erkek olan yerde olur gayet normal. Ama eşininki kadar ileri olmamış hiç. Hatta dış kapının mandalı, hiç iplemeyeceğim biri bile beni kıskandırmaya kalkışmıştı nişanlıyken hiç dinlemedim bile..
Seninki gibi bir cadı kazanı içinde olsaydım hiç umursamazdım. Bir de çocuğumuz var kendi hayatımıza bakıyoruz.
Siz de öyle yapın. Onlar grup diye gözünüzde büyütmeyin. Sonuç olarak o kişiyle evlenen sizsiniz. Asıl sizin daha rahat olmanız lazım.

Daha da ileri giderlerse mesajları göster 'bunları hemen şimdi bütün şirkete yaymamı ister misin yoksa çeneni kapatıp oturacak mısın?' dersin.
Her işyerinde anında laf taşıyan biri vardır istersen detay vermeden çok az çıtlat o da anlasın senin boş olmadığını..

X