Ne yapayım bilemedim, iş yerim kabus oldu

Onlarla uğraşmak istemiyorum, yuvamda mutluluğumu huzurlu yaşamak istiyorum. Ne gerek var oyuna

insan kaynaklarına bu salak kadını şikayet edebilirsin. Resmen mobing var. Zaten bu şartlarda ik nin kulağına gitmemesi imkansız
İk bu ülkede değil o sebeple kolay kolay gitmez kulağa, idari işler ve bordro uzmanı var sadece.

Onlarla uğraşmak istemiyorum, yuvamda mutluluğumu huzurlu yaşamak istiyorum. Ne gerek var oyuna

Ya peki canim ugrasmak istemiyorsan birinizden biri birsey söylesin yada is yerini degistir bu nezamana kadar böyle devam edecek biri susturmazsa kendilerini hakli bulcaklar digerleride neden susuyorlar diyecek .. bu yüzden ya esin yada sen o kadinla yüz yüze konus yada ücünüz beraber zaten sagligin yerinde degilken bide böyle problemlerle ugrasmak dahada yipratcak seni bir sucun yokken ..

Kocan basina bu belayi sarmisken neden hic konusup o kadini susturmuyor ?
Kocam başıma bir bela açmış değil, sonuçta bekar bir erkekken bir şeyler yaşamış, doğru ya da değil yaşadıkları...
Ama benden önceymiş, ben benimle ilişkisine bakıyorum. Biz de mutluyuz ve benle birlikte olduğu sürece bir hatasını görmedim, hep şeffaftı ilişkimiz. O sebeple eşime bu konuda hata bulamıyorum. Her erkek hata yapar, bana sadık önemli olan o, öncesi onun meselesi...

yazdıklarınızı okuduktan sonra büroda tek çlıştığım için çok mutluyum hep üzülüyordum tek çalıştığım için ....
sağlık sorununuzu merak ettim geçmiş olsun ...
eşinizin dediği gibi duymayın görmeyin laf ederlerse de gözünün eşinizde olduğunu istediğini almayıncada size sardığını söyleyin bilmeyenler duymuş olcak ama sonra sizi rahat bırakacağını düşünüyorum

Ben de senin yerinde olmak istedim şimdi :)
Eşim hep diyor, bir şeyler yaşandı, tamam ben hatalıyım ama o da hatalı. Durup dururken biz bir söz çıkartırsak olmaz, bekleyelim onlar ses ederse ben vereceğim cevaplarını diyor ki yapar da şüphem Yok. Eşime güveniyorum. Bırakayım saldırmak istiyorsa saldırsın, ben hanımlığımı bozmayayım diyorum.

Nasıl bela açmış değil baya baya mobinge ugruyorsunuz iş yerinde huzurunuz kaçıyor?
Ben esinizi de hatalı bulmadım çünkü bekarmis o dönem hatalı olan hala medeni hali evliyken bir adama yanasan o kadındır.
Ben hep evli olan tarafı hatalı bulurum bu tarz olaylarda.
Ama eşiniz de siz de fazla sessiz kalmissiniz ve bu pek işe yaramamış görüldüğü üzere.
Eşiniz kadıni karşısına alıp eşim benim için çok kıymetli ona laf sokmani rahatsız etmeni istemiyorum soylersen de karşında beni bulursun diyebilir.
Hatta ufaktan tehdit edebilir ustlere mail yoluyla şikayet edebilir belki.
Kimse cirkef bir manyagin fantezileri yüzünden huzursuz olmak değil iş yerinde.
Ayrıca ne demek onları ayıracağım falan tarzında sağda solda konuşmak ortada bir aile yuva var ve kimsenin saygısı yok bu aile birliğine.

Daha nasıl saldıracak ki arkanızdan aileyi bozup onları ayıracağım diye konuşuyor yahu daha ne desin kadın?

+1

Daha nasıl saldıracak ki arkanızdan aileyi bozup onları ayıracağım diye konuşuyor yahu daha ne desin kadın?
Söylediklerinizde haklısınız, ama yazılı ya da ayan beyan bir şey olması lazım, yoksa haklıyken haksız duruma düşeriz. Kimse hakkınızda böyle diyor demez şahit arasak, kaçar gider. İlk bu lafı getirene demiştim şahit ol diye, benim başıma dert açma dedi...
Şimdi açık açık konuşmayıp dedikodu gazetesini çalıştırırken, biz saldırsak, eski yazışmaları çıkartırsak şu an ne kadar ayıp olur... böyle bir durumu ben kendime yakıştırmam.
Eşim kızla konuşmayı bi düşündü ama o da çok çirkin bence, kız çok dengesiz oldu boşandıktan sonra bir anda bas bas bağırabiliyor işle ilgili bir tartışmada. Buna nasıl tepki verir bilemedik. bir de biz evlenip onun boşandığı dönem hassas diye ses etmeyelim bıkar usanır vazgeçer dedim ama insanlık etmem pek mantıklı olmadı sanırım:)

Ay içim şişti.
1- Son haberi getiren kıza güvenmeyin. Bir kavga çıkarmak için oyun olabilir.
2- İşyerinde dost diye birşey olmaz. Küçüçük bir kavgada en küçük sırlarınız aleyhinize döner.
3- Madem çalışmak zorundasın yoklarmış gibi takıl. İş için mecbursanız konuşun.
4- Evli çiftlerin aynı işyerinde çalışmamaları gerektiğini düşünenlerdenim.Örnek sizin konunuz.
5- Dik durun çirkefle çirkef olmayın.Baktınız hala oyunları devam ediyor. konuşmaktan başka çareniz yok. Ayağını denk alsın.
6- Her şekilde size ulaşma alanlarından engeleyin. Facebook. Whatshup vs.
7- Çiğeri beş para etmez insanlar için eşinizle kavga etmeyin. Hatta daha çok sarılın.Geçmişteki hatasını yüzüne vurmayın.
8- Rabbim kötü insanların şerrinden korusun.Kadının düşmanı gene kadındır unutmayın.Çekememezlikten.

Tam tersine siz sustukça daha da üzerine gelecek haberiniz olsun.Uzgunum ama artarak devam edecek bu tipleri çok iyi tanırım ben.
Tehdit edeceksiniz mesajları yayariz seni rezil ederiz diyeceksiniz bakın nasıl kesilecek sesi .
Ayıp falan olacak bi durum yok alenen aile birligine saldırmış kadın ne demek onları ayıracağım ortada evlilik var yahu?

++++++

Ay ne güzel söylemişsiniz her şeyi, teşekkür ederim. Çok şükür eşimle yolunda her şey, tek derdimiz mutluluğunuz ve sağlığımız. Sadakatine sevgisine şüphem yok. Allah'ın yaşadığım üzüntülere zor yıllara mükafat olarak gönderdiğini düşünüyorum eşimi. Her insan gibi hataları olmuş, benim de hatalarım var, eski eşim gibi... senelerce o da az musallat olmadı boşandıktan sonra.
Sosyal medyadan uzaklaştırdım onları zaten :) önümüze bakıyoruz. Dediğim gibi şu an sessiziz ama görünür şekilde canımızı yaktığı da eşim müdahale edecek. Dilerim söner gider bu konu da daha fazla çirkinlik olmaz. Arkadaşlarımla da mesafemi koydum artık kulaklığım kuşağımda bilgisayarımda ve telefonumdayım

Eşiniz de siz de kimseyle muhatap olmayın. Arkadaşlarınız baktı ki siz düşündükleri gibi tepki vermiyosunuz yine sizinle konuşmaj isteyecek. Şunu unutmayın iş arkadaşlarından hiçbir zaman kanka olmaz. her zaman açık ararlar.

Az önce bi laf attılar zaten çok resmî bir cevap verdim yüzlerine bakmadan. Bundan sonra böyle... ve üzülerek söylüyorum ki öğrendim, iş arkadaşımdan dost olmaz :)

Ben catlar calisamazdim orda.esim ve asik oldugu kisi ayni catida kiskancliktan ya esimi ya onu yer bitirirdim.iyi sabriniz varmis.arkadas icinde sallayin gitsin .esiniz varmis ondan iyi arkadas mi olur onunla takilin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…