ne iş yapıyoruz kaç para ücret alıyoruz

zam mı bir yıl sigortasız çalıştım hemde haftanın 7 günü 8 aydır sigortalıyım. ve gelecek ay zam yapmayı düşünüyorlarmış.

kızlar ben özel sektörde uzman olarak çalışıyordum ve 2500 tl alıyordum, doğumdan sonra istifa ettim
30 yaşındayım iletişim fakültesi mezunuyum,
aranızda bu yaştan sonra kpss ye hazırlanan ve atanan var mı? ya da tanıdığınız var mı?
çalışma koşullarım çok iyiydi, yeniden öyle bir iş bulabileceğimi hiç sanmıyorum...

aaa öyle şey mi olur, onlar eşşek gibi görüyolar ama adı özel işte sen istemezsen sana bişey verir mi, isticeksin tabiki

Tut tut sen ben de günahları sayarım

Bizim de multinetimiz var söylemedim değil miii 250 te la

Evet söylememiştin galiba
Bizim 270 TL ama Cumartesileri de çalışıyoruz diye ( 13:00 ' e kadar )
Yazın 3 ay Cumartesileri tatil oluyo, o zaman da eksik yatırıyolar Setcardımızı

İşyerinin bulunduğu yer çok kokoş bi semt
Hani bu paraya yemek alsan içeceğin eksik kalır gibi birşey oluyor

Lise mezunuyum, liseyi bitirdiğim sene burada işe girdim, tüzel bir kurumda çalışıyorum. Ah salak kafam benim 18 yaşımda aldığım maaşa aldandım ve üniversite okumadım.

12 yıldır burada çalışıyorum, aldığım maaş 2.400 senede 2 kere de ikramiyem var.

Mesailerim sabah 8:30-17:30. Cumartesi pazar tatil.

Ama nesi kötü derseniz, her an çıkartılma ihtimali kötü, hemde çooooooooooook kötü.

Offf yemin ederim darlandımm. Önlisans mezunuyum grafikerim.
1200 alıyordum 2 ay öncesine kadar. Mesai saatlerine hiiç girmiyorum bile şuan işsizimm

taşeron derken , memur statüsünde misiniz ? ben pek anlamıyorum da bu belediyelerden

Kurum hizmet ihalesine cıkıyor (banko görevlisi, memur, vs gibi kullanmak icin), kurum calıstırıyor maaşını taseron (tasere eden firma) ödüyor.

ben bizimkine hangisini daha çok istiyosan onu yapalım diyorum ''bebek mi araba mı'' böyle bişey olabilir mi ya araba diyo adam :)

maşallah epey olmuş ama işte o çıkartılma korkusu yada memnun olacağımız başka bir iş bulamama korkusu özelde çalışan herkes de var.
Bende 27 oldum memur olsammı diye düşünmüyor değilim, uzun zamandır özeldeyim.

hımm peki o zaman simitçiyi nereye açacaktın sen
kafaya alırsam aydın olur mu kiiiii

hani şimdi düğün üstü şehir değişikliği falan uğraşmayayım

canım simit en iyi Ankara satılır zaten ben Ankaralıyım
Yeniden Doğdum sen iste döndürürüz bi tur istediğin döner olsun :)

Vaay 54 üye 36 ziyaretçi aldatılma konularından sonra en popüler konu para meselesiymiş Herkes kim ne alıyor çok merak ediyormuş meğer

İşsizim işsiz.. Atanamayan öğretmenlerdenim hakkımızı yiyenler utansın

Hesaplara bak yaa, 4 günün hesabını yapıyorlar Bizim de öyle, her yemeği boğazımıza durarak yiyoruz

canım simit en iyi Ankara satılır zaten ben Ankaralıyım
Yeniden Doğdum sen iste döndürürüz bi tur istediğin döner olsun :)

Aaa simitcide dönerin ne işi var, yemem ben orda

allah kolaylık versin vallaa İstanbul gibi bi yerde iyi yaşıyosunuzzz...

Amin teşekkür ederim
Neden böyle cin oldum sanıyorsunuz
Metrobüste yer kapmak için kırk takla atıyorum
Ezilme tehlikesine rağmen metrobüsün kapısının nerde duracağını kestirip en önde bekliyorum, durur durmaz yarma gibi adamlar zıplasa da yukardan... Ben onların kollarının altından sıvışıp pat diye oturuyorum

Eşim yapamıyo, ayakta kalıyo
Ben oturma meraklısı değilim gün byu oturuyorum ama metrobüste ayakta kalmak otobüs gibi bile değil, daha beter.. Şekil değiştirmen gerekiyo sıkışıklıktan..

Hani Şahane Pazar'da bi yarışma vardı
6 kişi ye 5 sandalye koyup şarkı bitince kim önce oturursa dışarda kalan eleniyodu ya
Yer kaparken kendimi orda gibi hissediyorum

bizimki şimdi arabaya takmış kafayı. 6 ay sonra araba alacakmış. her akşam eve gidip bir posta gülüyorum. araba meselesine

ben bizimkine hangisini daha çok istiyosan onu yapalım diyorum ''bebek mi araba mı'' böyle bişey olabilir mi ya araba diyo adam :)

der şekerimmm erkek milleti buuu.. :)) ama şuda bi gerçek arabasız zor bu devirde.. bebek falan olduğundada çok lazım :) şimdi araba aldık sıra bebekte onuniçinde 5 aydır uğraşıyoruz bakalım ne olacak.. ama kafaya koyduklarını yapıyor anacım bunlarr.. oyüzden fazlada direnmemek gerek seninde işine yarıcak sonuçta.. :)

hanımlar Allah bereket versin maaşlarınız gayet güzel :)
ben şimdi öğrenciyim seneye kpss ye hazırlanacağım Allah nasip ederse.
birşey soracaktım sizlere,
açıktan atama ve merkezi atamayı bana anlatarak sevaba girecek bir üye var mı
bu arada kpss kalkacak mı,haberlerde gördüm,böyle bir plan varmış,
inşallah sadece kamuoyu yoklaması olarak kalır

çok iyi yaa :)))))))
Ankara mın gözünü seveyimmm

Evlenmeden 2 ay önce işi bıraktım evlendikten sonra başlayacaktım ama hamile kaldım. Tekstil atölyesinde en son 1200 lira alıyodum. Aynı atölyede 400 lira bile aylık alanlar varken hiç ses etmemeliyim heralde.

Hesaplara bak yaa, 4 günün hesabını yapıyorlar Bizim de öyle, her yemeği boğazımıza durarak yiyoruz

Aaa simitcide dönerin ne işi var, yemem ben orda

döner sermaye verecem çalışanlara, emekçinin hakkını asla yemem grev hakkıda var, istedikleri an grev yapabilir iş yavaşlatabilirler, yaşasın emekçilerin dayanışması
kocam duymasın valla anarşik faaliyetlerden içeri tıkar beni

hayırlısı olsun. napalım araba olursa yok demem ama sürekli bana masraf çıkaracaksa o arabayı alır onun başına geçiririm. Bebeğine tez zamanda hayırlısıyla kavuşursun umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…