ne iş yapıyoruz kaç para ücret alıyoruz

Bana bir is lazim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2011
1.786
43
kızlar ya 4 senedir aynı yerde çalışıyorum 900 tl ile girdim şuan 1200 ile çalışıyorum ön muhasebe yapıyorum malı müşavirin geldıgı zamanlarda genel muhasebede yapıyorum beyannameler falan aldıgım maaşın az oldugunu dusunuyorum ve bunu cok sorun yapmaya başladım

benim de çok canımın sıkıldığı bir konudur bu. Ben de yemek firmasında proje sorumlusu olarak çalışıyorum.yeni mezun sayılırım 2 yıldır yapıyorum bu işi. Maşımda 1250 ama bu ay zam alacağım bakalım ne kadar yapılacak. Okuduğum 4 yıl için çok çok çok az olduğunu düşünüyorum ama mecbur bir yerden başlamak lazım.

50 yıllık,iyi bir isim yapmış,patronlardan biri siyasette etkin bir pozisyonda olan,en düşük şirket arabasının bile 300 binden başladığı,ünlü kurumsal bir firmada çalışıyorum.halkla ilişkiler mezunuyum.yönetici asistanıyım burda.aldığım maaşı söylesem bi tarafınızla gülersiniz..

bende 4 ay öncesine kadar özel bir firmada tercümanlık yapıyordum 2600 tl maaşla. Şimdi ise işsizlik maaşım var 776 TL , napalım bunada şükür

bende özel sektörde sekreter olarak ama memur gibi çalışıyorum (çalışma saatleri ve hafta sonu )çok şükür, bu gün zamlı olucak yada zamsız bilemiyorum birazdan belli olur.aranızda sekreter olarak çalışan varmı arkadaşlar sizler ne kadar alıyorsunuz ?

Son düzenleme:
6 yıldır aynı şirkette muhasebeciyim ön-genel 1600 tl alıyorum , piyasaya baktığımda daha fazla çalışanlar olduğu gibi daha aza çalışanlar da var o yüzden maaşımdan hiçbir zaman şikayet etmedim bunada şükür

Benimkine bir çok tarafınızla gülebilirsiniz o zaman.
İnsan babasının yanında çalışınıca hem ücreti sabit olmuyor hemde yaptığı iş. Çay servisinden temizliğe, fatura, stok girişleri, kontrolleri, cari hesaplar, gelen sipariş, verilen malzeme siparişleri, ödemeler, bankalar, telefonlar hepsi bende.

3 aydır da sigortalı olaraktan asgari ücretin yarısına tabiiyim..

Özel bi şirkette 4 yıldır çalışıyorum ön muhasebe muhasebe sekreter satın alma tekimde arkadaşlar 600 tlyle giriş yaptım şu an 1050 tl alıyorum ve bu zamlı maaşım zammım ise 50 tl

sizinkileri duyunca harbi dedim çok az zam talebi yapıcimmm cıx cıx cıx

Son düzenleme:
bacım bana sordun galiba..hayır sazan gibi zıplamak istemem de

evet canım etkin siyasetci.pozisyonu sağlam yani

yok ben sadece özel sektörde çalışanlar mı yani devlette çalışanlarda yazsın mı diye sormuştum olsun boşver

birde vhki ne oluyor?

Son düzenleme:
yok ben sadece özel sektörde çalışanlar mı yani devlette çalışanlarda yazsın mı diye sormuştum olsun boşver

hmm dedimde sazan gibi atlamayım diye ama

devlete kurban olayım,maaşları çok iyi ama umudum kalmadı artık.

yinede şükür maaşım azcık olsada,çalışma saatlerim+primim iyi benimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…