ne iş yapıyoruz kaç para ücret alıyoruz

bızımde sabah 8 aksam 5
yazın 05:45 servısten ınıyorum
sabah cıj erken klkıyorum servıs vs uzun ıs aksamda sevrıste aksam daha kısa suruyor
cumartesı pazar bızımde yok

yabancı dil vs varmı pekiiii ?
genel olarak neler yapıyorsunuz?
maaşınız ve şartlarınız çok güzelmiş

yabancı dil olarak sadece ingilizcem var,
genel olarak yaptığım işler;
Yöneticimin günlük iş planını ve ajandasını organize ediyorum
Yöneticimin telefon, e-mail ve faks trafiğini takip edip yönetiyorum
Raporlama, dosyalama ve dokümantasyon işlemlerini gerçekleştiriyorum
Yurt içi/yurt dışı seyahat organizasyonlarını yapıyorum. Otel ve uçuş rezervasyonları, yemek organizasyonları ve vize işlemleri için gerekli işlemleri gerçekleştiriyorum
Yöneticime gelen evrak/belge/kargoları teslim alyorum

Evet maalesef :KK19:

İyi bari kasayı da ben tutayım :KK1:

Bu arada bizim bir de yemek kartlarımız var ama düşük gibi

Tut tut sen :KK70: ben de günahları sayarım :KK70:

Bizim de multinetimiz var söylemedim değil miii :KK70: 250 te la :KK70:

yok katiplikten yana gönlüm yok zaten itiraf etmek gerekirse. zaten istediğim bir meslek de değil. olsun da ne olursa olsun gibisinden yani...

ben o ösym ekranında , atandığım kurumun ismini görmeyi hayal ediyorum:KK14: bu sene biraz daha yaklaştım, bi dahakine başarabilirim belki ...

Onun ne demek olduğunu cok iyi bilirim; "atanamadınız, yerleşemediniz" Allah hayırlısını versin cnm

tabi çalışırsın canım, ne demek, benden tipi tip gibi patron olur kafaya alırsın merak etme :)

simitcide doner sermaye oluyormu nemi
bende gelebilirim ama sımdıkı maasımdan az vermede 1500 razıyımm

kızlar aranızda calısıp calısıp zam alamayan yokmu tek garıbanlar bızlermıyızzzzzzz

caymolam geldı
caya gıdıyorum ben :KK36:

bızımde sabah 8 aksam 5
yazın 05:45 servısten ınıyorum
sabah cıj erken klkıyorum servıs vs uzun ıs aksamda sevrıste aksam daha kısa suruyor
cumartesı pazar bızımde yok

Servis İstanbul'da büyük nimet bence
Ben metrobüsle gidip geliyorum
Binene kadar akla karayı çekiyorum
Bazen kapıda gidiyorum resmen

4 tane simit alabilirsin :KK70:

Sade simitse tabi :KK1:
Kaşarlı filan olursa keseyi aşar :KK23:

Yurt içi/yurt dışı seyahat organizasyonlarını yapıyorum. Otel ve uçuş rezervasyonları, yemek organizasyonları ve vize işlemleri için gerekli işlemleri gerçekleştiriyorum

hemen hemen aynı işi yapıoruz nekdr maaş alıodunuz?

%5 zam almışım bu ay itibariyle sabah 08:30 akşam 18:30 hafta sonum yok iş yerinde rahatım.ama stresli bir işim var 15 yıldır telefonlarlayım.az önce yanıma bir kaç arkadaş geldi çok düşük diye sende konuşucakmısın dediler aslında kararsızım arkadaşlar bu zamana kadar hiç zam için patronumun yanına çıkmadım.yılda 1 kez de yarım maaş ikramiyem var yetmiyormu diyorsanız yetiyor.aslında benim sıkıntım maaşım ile ilgili değil patronum eski çalıştığım yerdeki müşterilerimi sordu bende isterseniz bir kaçını arayım dedim aradım ve 2 firma geldi oldukçada yüklü sipariş verdiler.ama bir teşekkür bile etmediler.burda çok eski çalışan arkadaşlarım var onlarda kimsenin hakkını yemez burası diyo ben maddi değil ama manevi yönden rahatsız oldum.ne yapmalıyım çok kararsızım birde bir kaç patronum var biri biliyor bu müşteri olayını acaba diğer patronlarımın haberi yokmu diye düşünüyorum.dşarıdan home ofis çalışan biri müşteri getirdiğinde primini alıp gidiyo bazen kendimi enayi gibi hissediyorum yani teşekkür etseler kuru bir teşekkür o bile içimi ferahlatıcak ne yapmalıyım şunu da ekleyim sigortam yüksekten yatıyor

Son düzenleme:
bizimki şimdi arabaya takmış kafayı. 6 ay sonra araba alacakmış. her akşam eve gidip bir posta gülüyorum. araba meselesine

ahh ahhh o araba benim ömrümü yediii ilk öncee 15 - 20 arası araba alalım dedik.. sonra yavaş yavaş çıktık birde bakmışıszki 35000Tl lik bir araba alıvermişizz:)) inan ol şekerim artaba benden çok yiyooooo

haa benimde işime gelmiyo değil benzinini kocama attırıp attırıp geziyorum bişide diyemiyo ben bu batağa sen batırdın alacaksın uleeeeyynn diyorum :))

650 tl araba kredisi 220 tl kaskosu ki çok şükür mart ayı kasko son.. ee birde benzini gazıı batırdıııııııııı beni batırdııı :)

simitçinin adını bile düşündüm
Susamlı Tavuk :)
memur öğrenci kesim tavuk gibi düşünsün yesin diye :KK1:

ahahahah sausamlı tavuk :KK70:

Servis İstanbul'da büyük nimet bence
Ben metrobüsle gidip geliyorum
Binene kadar akla karayı çekiyorum
Bazen kapıda gidiyorum resmen

Sade simitse tabi :KK1:
Kaşarlı filan olursa keseyi aşar :KK23:

Hele sebzeliyse kredi cekip alması lazım :KK70:

Ben de bu işlerin aynısını yapıyorum ve nefret ediyorum

X