ne iş yapıyoruz kaç para ücret alıyoruz

bende belediye de taşeron olarak yönetici asistanıyım 1690 alıyorum bu ay zamlı alıcaz bakalım buna da şükürrrr

Ben 9/3 memurum maaşım da 1822
Ah bir memur olsam diyordum hatta imkansız olamam diyordum
KPSS'de matematik hiç yapamıyorum Meslek Lisesi çıkışlıyım
Şükür memur oldum şimdi de iyi bir kadroya atansam da maaşım arttsa diye hayal ediyorum

nerde hata yaptığımı bir türlü bulup çözemiyorum
okumaksa e bizde okuduk
çalışmaksa biz de çalıştık
kpss ise ona da girdik
e anacım ne zaman adam gibi maaş alacağız yaw

bak sinirlendim yine
baya dertliymişim de haberim yokmuş

Bölümün ne canım atama yapılmıyor mu

dertli olduğum bir konu... 1250 tl alıyorum 8 yıldan beri aynı şirkette çalışyorum yemek te dahil değil cepten yiyorum anlicanız...

Bölümün ne canım atama yapılmıyor mu

iktisat mezunuyum
benim gibi binlerce olduğu için atama az geliyor yani
açıktan atamaları kovalıyorum bende artık
merkezi ile çok zor
e para lazım işten çıkıp kpss çalışamam
gerçi atla deve almıyorum çıksam da beni yormaz ama
ahh bide evlenecek olmayaydım

Allah'ın en büyük hediyesi, işim. Dünyanın borcunu ödüyorum yine de gül gibi gecinip gidiyorum.

657 işçiyim kamuda, 2700 küsür maaşım+fazla mesai

Bişiy merak ettim,bu işsizlik maaşından kimler ve nasıl yararlanıyor:44:biraz açar mısın bu konuyu??

toplamda 600 gün sigortalı çalışmış olmanız gerekiyor ve son işyerinizde 120 günü doldurmanız gerekiyor bir de son işyerinizden işvereninizin sizi çıkartmış olması gerekiyor

işkur'a kimliğinizle gidiyorsunuz işleminiz başlatılıyor

Bende aynıyım , annemle çalışıyorum tatilim yok herşey bende aldığım para güler misin ağlar misin

Aslında bölümün güzel ama dediğin gibi mezun çok
Ben senin yerinde olsam düz memurluk yerine uzman yardımcılığı için çalışırdım

sigortacıydım diyim , büyük kurumsal bı fırmada banka reasürans bolumunde calısıyordum

eskı esımden oturu koca kafalı ben oradan ıstıfa ettım 2009 senesınde aldıgım brut ıle suan aldıgım brut aynı :S
suanda cok acık veremeyecegım kucuk bır yer ama dunya capında sayılı saglık medıcal fabrıkadası cıddı bır ıs yapılıyor ben burada korkarım temızlık denetımcısı satın alma personel takıp lojıstıke el at, ıvır zıvır ıslerı takıp et acık al bul yakala 1350 lıra maas alıyorum 2 yıldır ıllah geldi..
memur olamam lıse mezunuyum cunku yabancı uyruk vatandaslıktan atılmadan oturu okuyamadım ugrasamam daha
kendı ısımın sahbıı olmak ıstıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…