Narsist koca ile boşanma evresi

Ah be ne yazacağımı bilemedim o sefil yaratığa sen bakmışsın yıllardır bencede artık yeter bitir kesinlikle devam etme bende o kadar yoktu ama benim de kayinvalidem olacak deccal ve narsist oğlu kızları toparlayamadım bi evde bi koca olur bizim herkes herseye muhalefetti evdeki adam olmadığı için kapını dışarıya kapatamıyosun

Yarısına kadar okudum psikolojik şiddet var seni yetersiz hissettirme var fiziksel şiddet var sen bu adamı neden baba yaptın canım ya sana yazık.

Sorun bizlerde değil karşı taraf da

Çok üzüldüm. Bu adamlar değişmez güzel kardeşim bak inan bana değişmezler. Seni ikna etmek için yine gelecek çünkü senden başka biri onu kabul etmez bunun farkında ne yapman gerek biliyor musun? Seni her ikna etmeye çalıştığında yaşadığın şeyleri aklına getir. Defalarca affettin bi haltı düzeltti mi hayır? Kızının psikolojik sağlığı için dik duracaksın. Kolay değil çok iyi anlıyorum. Böyle pislikler çok manipule eder insanı kendini bile sorgularsın daha ne olduğunu bile anlamadan. Yaşadım bende yaşadım anlıyorum seni. Kafana kazı bu adam yalancı, küfürcü, kumarbaz, aciz olduğu için seni kendi seviyesine çekmeye çalışır laflarıyla çünkü aşağılık kompleksi olur senin pırlanta olduğunu kabul edemez. Ailen anladığım kadarıyla benim ailem gibi düzgün insanlar. Dönme sakın. Kızının şuan ailenin yanında olduğun yerde psikolojik sağlığı daha iyi olacak inan bana. Evinizin artık ailenizin evi olduğunu anlatın. Burası evimiz artık diyin. Yalnız değilsin ben hep seninleyim kızım diyin. Çocuk bir süre sonra mutlaka kabul edecek. Olduğu hayat içinde mutlu olursa diğer ev veya baba olduğu sadece boşanma gündeme gelince sidik yarıştırmak için malzeme olarak aklına gelen o şahsı da unutur. Benim eşim de böyleydi. Sadece aldatma ve kumar yoktu. Eften püften sebeplerle sorun çıkarır eşyaları kırar parçalar kendine de bana da zarar verirdi. Sorunun bende olduğuna inandırmaya çalıştı beni. Emin ol aşağılık kompleksi olduğu için bunu yaparlar bu tarz adamlar benim malım benim babam benim benim benim. Tüm cümleleri benim kelimesi ile başlar. Sanki hayattaki herşey onun sen koca bir hiçsin gibi. Evlilikte yok olur gidersin. Bu ilişki bir evlilik değil. İnan değil. Ayrılınca kuş gibi olacaksın. Kararlı dur davanı aç avukatın olsun barodan da alabilirsin. Gerisi onun sorunu. Benim eşim başta çok tatava yapıyordu şuan yaşadığı hayat komple rezillik. Beter olsun gram acımıyorum. Beni döverken bana acımadı. Öldürmekle tehdit ederken acımadı. Çocuğuma bile bağırdı oyun oynanmasına bile tahammül edemedi. Alsın yalnızlığını başına çalsın şimdi. Çocuğuna yapacağın en büyük iyilik ayrılmak olur bu saatten sonra o adamdan.

Çok zor bir durum ama ailenin dindarlıpını araya niye sıkıştırdınız orasını anlamadım. İnsanlar, birşey anlatırken başkalarının inanç kısmını kendilerini ilgilendiren bir durum yoksa neden paylaşırlar anlamak mümkün değil.
Durumunuza gelince defalarca yalama yapmış, baştan belli imiş ama uzadıkça uzamış. Artık önünü kesin ve bitirin yoksa bunca şeyden sonra sizin ruhsal durumunuz epeyce zora girer.

Umarım bu defa geri dönmezsiniz. Ne güzel aileniz de arkanızda duruyor. Allah inşallah kızıniz ve size çok güzel bir hayat nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…