Narsist koca ile boşanma evresi

Tatlım senin yaşadıklarına benzer hikâyeleri bir değil iki evliliğimde de yaşadım. Çok mücadele ettim inan, dedim ki bende bir sorun var. Ben beceremedim evliliği. Kendimi suçların hep. Bir türlü yürütemedin diye. Ama sonunda göze aldım herşeyi ve kurtuldum. Sende hiç zaman kaybetmeden kurtul bu kan emici den. .

Sanırım kendimiz buluyoruz böyle insanları ya da bi şekilde hayatımıza çekiyoruz. Kendinizi asla suçlamayın bende çok suçladım acaba kolay mı pes ediyorum diye, zaten böyle böyle de manipüle edildim sorun bizde değil içiniz rahat olsun umarım çok güzel bir hayatınız olur

Allah hepinizin yardımcısı olsun. Dönmeyeceğim asla asla sadece eşyalarımı toplamak isterim ama onları da vermezse yani kıyafetlerim felan onlara da minnet etmeyeceğim. Umarım sizin yolunuz da hep ışık olur bundan sonra

Kolay pes etmekten ziyade, neden benzer tipolojilerdeki adamları eş / sevgili olarak hayatıma alıyorum o konularda çok düşündüm çok üzüldüm. Ama görüyorum ki ben bağımlı kişilik bozukluğu ve değersizlik duygusunu bir türlü aşamıyorum. Annemin de narsist olacağına dair şüphelerim var. Kadın ben karnındayım ve doğmayayım diye dokuz ay ağlamış ve doğduktan sonra da hasta olmuş. Maddi olarak sıkıntılı zamanlarımdayım. Atlatır atlatmaz hipnoterapi vs. almayı düşünüyorum. Yoksa ben sürekli mutsuz evlilikler / ilişkiler yaşamaya devam edeceğim gibi görünüyor.

Acaba biz mi çok verici taraf oluyoruz da ailemiz ve karşımıza çıkan insanlar böyle oluyor. İyinin enerjisine inanın, kendinizi değerli görün ve hep çok iyi yerlerde hayal edin düzelecektir eminim. Annenizin bu durumu için de sizin adınıza üzgünüm. Belki benim ailemde de var ama konduramjyorjm daha çok kalbim kurulur diye heralde

Okurken çok üzüldüm yaşadıklarınıza allah sabır versin. Terk etmekle boşanmaya karar vermekle en iyisini yapmışsınız bu karardan dönmeyin benim annemle babam da çok kbha edersi psikolij şiddet fiziksel iiddet vardı ben sizin kızınızın yerindeydim inanın kızınız içinde daha iyi olucak allah yardımcınız olsun

Buna benzer şeyleri yasiyorum bende benim ailem de benim arkamda durmadı yapayalnız kaldığımı düşünüyorum. Boşanmaya yanaşmıyor tedaviye yanaşmıyor benim psikolojimi de bozdu ..

İçimde olan tek hüzün ve korku kızım için. Daha çok küçük düzenini bozdum diye ara ara üzülüyorum ama tekrar kuracağım o düzeni biliyorum

Konu sahibi kızın için üzülme, bende ayrıldım dokuz ay oldu.
Çocuklar çok çabuk adapte oluyorlar. Sabret

Ailede narsist olmayanlar bu tipleri asla idare etmiyorlar, mutlaka sizde de vardır

Ailede narsist olmayanlar bu tipleri asla idare etmiyorlar, mutlaka sizde de vardır
Bilmiyorum narsist miyim ama ablam boşandığı için ve babamın işi olmadığı için dönmemek için çok çaba sarf ettim. Ailem zor durumda olmasa bu kadar katlanamazdım. Ama şuna eminim ona benziyordum sanki bende öfkelenince onun gibi sayıp sövmeye başlamıştım sinirlerimi kontrol edememe durumuna geldim çileden çıkarttı. Umarım kurtulurum ve düzgün bir hayat kurarım huzurla sağlıkla mutlulukla. Umarım sizde mutlu olursunuz

Hayır hayatım narsist olan sen değilsin, öyle olduğunu düşünmüyorum.
Eski eşim beni de böyle çileden çıkarmıştı, ona da demiştim ; senin beni dönüştürdüğün kadından nefret ettim diye. Küfür ile cevap veren çirkin davranışları olan bir kadına dönüşmüştürmüştü beni. O küfür ettikçe ben de küfür ediyordum. Bi bakıyordum Aaa! ona dönüşmüşüm. İgrenc hissediyordum kendimi.

Ondan ayrıldım şimdi kızımla bir hayat kurdum, ben aile yanına dönmem, tuzsuz aşım dertsiz başım. Bu saatten sonra kendi narsist annemi veya onun güdümündeki ilgisiz babamı, yahut annemin sevgisizliği yüzünden beni kardeşleri olarak göremeyen abilerimin yanına dönmem asla, dönemezdim .
6,5 yaşında bir kızım var, komşuma anlatmış,
annem ile babam kavga ederken korkup koltukların arkasına saklanıyordum diye. Bak benim bundan haberim yoktu mesela. Ne kadar iyi bir karar vermişim ayrılarak, zaman geçtikçe daha da iyi anlıyorum.

Çünkü korkunç derecede öfkeli idim, o beni çıldırttıkça bende evdeki şeyler kırıp döküyordum, tıpkı onun gibi. Evi kızımla terk ettiğimde evin perdesini ki onu da ben almıştım boydan boya kesmiş ! hırsından ne yapacağını şaşırıyordu hasta herif.
Kızıma hat aldırdım, görüşmek istediği zaman whatsapp ten arıyor. Benimle asla muhatap etmiyorum.
b*kunda bogulsun pis keko!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…