Namaz çizelgesi :)

heyyy nerdesiniz kızlarrr... pinkstrap ne durumdasın ?az önce başka bi konuda gördüm seni...seni işin var oaralardaaaa yuvana dönnnn : ))

şaka şaka keyfine bak....

benim misafirlerim vardı az önce gittiler ...bende birazdan kılıcam yatsıyı ....bu kadar geçe kalmasaydı iyiydi de....

Öyle konular olunca dalasım geliyor
Haftasonu eşim evde oluyor ya kısıtlı oluyorum, bi konuya bakıp yorum yapıyorum, pat diye birşey çıkarıyor, benimki ilgisizliği pek sevmiyor
Maşallah ne bereketli evin var, misafirin çok oluyor..

şükürler olsun Allah eksikliğini göstermesin...benimkide habire seslenir nerdesinnn diye .o yüzden akşamları çok açamam bilgisayarı...ama merakta var iki arada bi derede bakıp çıkıyorum işte

şükürler olsun Allah eksikliğini göstermesin...benimkide habire seslenir nerdesinnn diye .o yüzden akşamları çok açamam bilgisayarı...ama merakta var iki arada bi derede bakıp çıkıyorum işte
Aynen aynen :) Bu erkekler ne fena ya.. Bırakmıyolar iki dedikodu yapalım

evet yaa 5 dk bakıyorum saatlerdir bilgisayar başında bekliyosun diye afra tafra yapıyo sonra

ben 2-3günden gelirim dedim ama gelemedim: (
ama 2-3gün sonra inş tekrar niyetimde gelicem, bildirimde bulunucam.....

günaydın bende sabah namazını kıldım...Allah herkesin namazını kabul etsin, kılamayanlarada nasip etsin....

Hayırlı sabahlar kızlar, evde netim olmadığı için hafta sonları giremiyorum, ben de artık katıldım aranıza.. :) Çok şükür dün yatsı namazını ve bugün sabah namazını kıldım, Rabbim daimi kılanlardan eylesin hepimizi İnşAllah..

Allah kabul etsin canımm.Devamını nasip etsin inşallah..

günaydın kızlar burda öğlen girdi ben öğleni ödeyip gelirim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…