Namaz çizelgesi :)

Hayırlı sabahlar canlar.. Rabbim ibadetlerimizi kabul etsin İnşAllah.Çok şükür ki namazlarımı kıldım, gece de teheccüd namazı na kalkabildim, içim huzurla dolu:)

bende kılıyorum namazlarımı çok şükür ama kimse olmayınca yazma gereği duymuyordum ...konu sahibi bile uğramıyor artık : ))

Ben dün de demiştim arkadaşlar ...Bu arada günaydın :))))
Konu dışına çıkılmadığı sürece biraz kısır kalıyor..Ben çok fazla geyik topiklerine katılmıyorum. Konuları okurken üyelerin isimlerinede bakmam mesela.. Bu yüzden çok fazla kimseyi tanımam. Bu topige gelen arkadaşlar hakkındada mesela çok fazla bilgim yok. Kimdirler .. evlilermi, çalışıyorlarmı bekarlarmı gibi...
Birbirimizi hiç tanımadan daldık konunun içine.. D
Şu anda regl olduğum için namaz kılamıyorum ve doğal olarak bildirimde bulunamıyorum..İnşallah 7 gün sonra ikinci sayfaya düşmez ise topigimiz bildirimde bulunmaya devam edeceğim..
Konuyu açan arkadaş ile ilişkilendirmeyelim bence bu topiği ..Bizde hareketlendirebiliriz...

Canım merhaba..Bende yaklaşık 20 li yaşlarımda başladım namaz kılmaya.Ondan sonra çok düzenli kıldığım dönemler oldu. Üniversiteye gittiğimde kıl(a) madığım dönemler oldu. Yada yanlızca evde olduğum dönemler de kıldığım oldu vs.vs.
Tabiki bu bize 5 vakit olarak farz kılındı ve bir şekilde buna vakit ve emek harcayıp vaktinde kılmamız gerekiyor..Ama şimdi bunu yap(a) mıyorsun diye tamamen kılma denilemez. Sen elinden geldiğince vaktinde evde olduklarını vaktinde kıl. diğerlerini kaza et.Allah kabul eder inşalllah...

Çok doğru söylüyorsun canım, bende 13 yaşında başladım, okuldan koştura koştura gelir kılardım, onun tadı zevki ayrı bir güzel, hele de gençken yapılan ibadetlerin..

Gunaydin kizlar bugun arkdasim dogum yapicak allahin izniyle ona dua etmek icin kitapliktan kitabimi alicaktim elime baska bi kitabim geldi icine soyle bi baktim ve bicogunuzun sabah namazina kalkamadindan sikayetci oldunu geldi aklima bu kisa duayi paylasmak istedim
innessubhate temneurrizga
Ve 3ya da 11 defa kevser suresini okumak

Arkadaşına Rabbim kolaylık versin, sağlıcakla bebiğini dünyaya getirsin İnşAllah.
Allah razı olsun canım, gönülden yapılan her dua Rabbimin katında kabuldür İnşAllah

Anladım canım, forum ilk günkü diriliğini koruyamıyor sanırsam

Evet öyle ama bence ilk olu hali gibide olmicak.
O bilede yeter zaten bize.

"Rabbim seni uykumdan daha çok seviyorum " demektir sabah namazı..
HAYIRLI SABAHLAR :)

Çok haklısın çok.....

Çok doğru söylüyorsun canım, bende 13 yaşında başladım, okuldan koştura koştura gelir kılardım, onun tadı zevki ayrı bir güzel, hele de gençken yapılan ibadetlerin..

Maşaallah......

Ogleni kildim kilan arkdaslarinkini rabbim kabul eylesin ben hastaneye gidiyorum görüşürüz

Amin.
Canım doğumamı gidiyon yoksa???
Ay öyleyse Allah kolaylık versin inşallah.

Evet öyle ama bence ilk olu hali gibide olmicak.
O bilede yeter zaten bize.

Çok haklısın çok.....

Maşaallah......

Amin.
Canım doğumamı gidiyon yoksa???
Ay öyleyse Allah kolaylık versin inşallah.
Canimm allah razı olsun sabh yazmistim arkadasim diye yapti dogumu

Sabah ve yatsı namazına yetişiyorsundur muhtemelen, diğerlerini kaza olaraknkılarsın o zaman, dinimiz zor bin din değil, kolaylıklar sağlıyor bize, sende zaten keyfi olarak ertelemiyorsun. Allah kabul etsin.

Yorumunuz için çok çok teşekkür ediyorum dediğiniz gibi yapacağım:)

S a kizlar ben ogleni kilip geliyorum
topigin hareketli olmamasindan dert yanmissiniz bencede konu disina cik ayalim derken dagildik arada sohbette edelim mesela ben meyra ve pinkodan baskasini tanimiyoruz bi tanisalim sohbet edelim hatim yapalim hadis kuran meal gibi gibi bu benim fikrim tabii

Aleyküm selam canım, Allah kabul etsin namazını, çok memnun oldum bende fatma, 23 yaşındayım 3,5 aylık evliyim, çalışıyorum çok şükür bugün anneannemden cüz aldım Kur'an öğrenmeye başlayacağım, İnşAllah başarabilirim.

Ve aleyküm selam canim bende 23yasindayim 14aylik evliyim rabbim kolayligini verir inşallah canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…