Namaz çizelgesi :)

Daha başlamayanlar var, meyra yarın başlayacak sanırım, çok düzensiz oldu böyle, her vakitte bildirim yapılmıyor, yapmayanları azlamaya çıkcam bi ara:KK53:

ben bugün kızımı kursa götürdüm ...akşam namazım kazaya kaldı 8,30 kurs bitince eve gel yemek hazırla mutfak topla yatsıyıda şimdi kılıcam :KK66:

bi düzene koysaydık iyi olucaktı ...tesbih çekme , hadis paylaşma felanda olsa ...olammı?

Kızlar normal zamanlarda, geyik topiğimiz var orda oluyorum, katılmak isteyen varsa gelebilirsiniz:KK36: Namaz muhabbeti geri planda kalmasın diye burdan sohbet edemiyoruz. Tanışamadık bile doğru düzgün.

Kızlar normal zamanlarda, geyik topiğimiz var orda oluyorum, katılmak isteyen varsa gelebilirsiniz:KK36: Namaz muhabbeti geri planda kalmasın diye burdan sohbet edemiyoruz. Tanışamadık bile doğru düzgün.

namazımı kılayım bu gece eşim geç gelicek kızımla başbaşayız ...bi ara kapanı çalarım :KK36:

Günaydın :emir_bebek: sabah namazini kilan arkdaslarin allah kabul etsin dualarimizi birbirmizden eksik etmeyelim inşallah:KK51:

sabah namazımı vaktinde kıldım çok şükür kılan herkesinde namazları kabul olsun inşaallah....
pinkstrap pinkstrap akşam komşum geldi sonra açtım baktım ama sizin muhabbetiniz çok güzeldi araya girip bozmak istemedim : ))

sabah namazımı vaktinde kıldım çok şükür kılan herkesinde namazları kabul olsun inşaallah....
pinkstrap pinkstrap akşam komşum geldi sonra açtım baktım ama sizin muhabbetiniz çok güzeldi araya girip bozmak istemedim : ))
Seninkinide Allah kabul etsin, Aşk olsun neden öyle düşündün ki niye bozasın renk katardın

X