Namaz çizelgesi :)

Daha başlamayanlar var, meyra yarın başlayacak sanırım, çok düzensiz oldu böyle, her vakitte bildirim yapılmıyor, yapmayanları azlamaya çıkcam bi ara

ben bugün kızımı kursa götürdüm ...akşam namazım kazaya kaldı 8,30 kurs bitince eve gel yemek hazırla mutfak topla yatsıyıda şimdi kılıcam

bi düzene koysaydık iyi olucaktı ...tesbih çekme , hadis paylaşma felanda olsa ...olammı?

Kızlar normal zamanlarda, geyik topiğimiz var orda oluyorum, katılmak isteyen varsa gelebilirsiniz Namaz muhabbeti geri planda kalmasın diye burdan sohbet edemiyoruz. Tanışamadık bile doğru düzgün.

Kızlar normal zamanlarda, geyik topiğimiz var orda oluyorum, katılmak isteyen varsa gelebilirsiniz Namaz muhabbeti geri planda kalmasın diye burdan sohbet edemiyoruz. Tanışamadık bile doğru düzgün.

namazımı kılayım bu gece eşim geç gelicek kızımla başbaşayız ...bi ara kapanı çalarım

Günaydın sabah namazini kilan arkdaslarin allah kabul etsin dualarimizi birbirmizden eksik etmeyelim inşallah

sabah namazımı vaktinde kıldım çok şükür kılan herkesinde namazları kabul olsun inşaallah....
pinkstrap akşam komşum geldi sonra açtım baktım ama sizin muhabbetiniz çok güzeldi araya girip bozmak istemedim : ))

Seninkinide Allah kabul etsin, Aşk olsun neden öyle düşündün ki niye bozasın renk katardın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…