Namaz çizelgesi :)

amin kuzum ilahi olduğu için anlatmayım
derlerya bir daha görenmezmöişiz.
aslında ben anlatsamda gene görüyorum şükür
Evet anlatma, bende o yüzden sormadım:) Gerçi ne kadar doğru bilmiyoruz ama, işte batıl inanç mı diyelim bilemiyorum :)
Ne mutlu ki sana öyle güzel rüyalar görebiliyorsun

Dedem rüyasında gezdiğini ve acıktığında önüne sofralar indiğini görürmüş. Anlattıktan sonra görmeyi bırakmış. Üzülüyordu. Senin rüyanda bu tarz sanırım. Ne güzel
heheheheheheh yok canım benım rüyalarım çok farklı.
şunu söyleyim bir keresinde efendimize
yorgan diktim ellerimle verdim.
aldı.
daha dehşetleride var.

Tüylerim diken diken oldu yanlız. Ne kadar güzel, çok yoğun yaşadığının kanıtıdır bu aynı zamanda.. Allah bizede görmeyi nasip etsin
aminnnnnnnnnnn canımmmmm çok garipti çok.
geçen de bana 3 tane balık yavrusu verdi.
suya koydum nasıl büyüdüler.
tam hatırlaymıyorum bazılarını

heheheheheheh yok canım benım rüyalarım çok farklı.
şunu söyleyim bir keresinde efendimize
yorgan diktim ellerimle verdim.
aldı.
daha dehşetleride var.
Bende bi kere rüyamda uçurumdan yuvarlanıp Kelime-i Şahadet getirdiğimi gördüm. Anneannem hacıydı ona anlattım, imana gelmişsin dedi Açık olduğum için böyle bir yorum yaptı tabi de :) O zaman çok düşünüyordum, ölürken nasip olurmu onu söylemek diye, onun etkisiyle görmüş olabilirim.

aminnnnnnnnnnn canımmmmm çok garipti çok.
geçen de bana 3 tane balık yavrusu verdi.
suya koydum nasıl büyüdüler.
tam hatırlaymıyorum bazılarını
Herkese nasip olmuyor, rüyasında Peygamberimizi görmek, bidaha görmemekten korkup anlatmak istemiyorsun da, böyle birşeyde içte tutulmuyor :)

Fallan Angel rüyalarınız çok güzel..Allah herkeze nasip etsin..
aminnnnn canımmmmmm evet çooook gzel...
Herkese nasip olmuyor, rüyasında Peygamberimizi görmek, bidaha görmemekten korkup anlatmak istemiyorsun da, böyle birşeyde içte tutulmuyor :)
aynen ama içim içime sıgmıyorrrr dolup taşıyorummm bazen

:) İçten yaşayınca rüyalarına da yansıyor, keşke abuk sabuk şeylerdense hep böyle şeyler görüp, enerjimizi yüksek tutabilsek.
Keşke öyle olsa olabilse ama çoğu rüyalar bilinçaltımızdan kaynaklanıyormuş, biraz da bunu dikkate almak gerekir benim çok olur mesela:)

Bilinç altım çok karman çorman ozaman benim. Sabaha kadar bidolu karman karışık rüyalar görürümmm...

Keşke öyle olsa olabilse ama çoğu rüyalar bilinçaltımızdan kaynaklanıyormuş, biraz da bunu dikkate almak gerekir benim çok olur mesela:)

Rüyamda yorulup uyanıyorum Bazen :) Bilinçaltımı nasıl dolduruyorsam artık
Ay güldürdün beni yaa:) Kızlar bişey söyleyeceğim bizim forumun adını değiştirsek mi yani çizelge deyince ne bileyim hoş olmuyor sanki bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…