Namaz çizelgesi :)

Sen başla bakalım belki benide gaza getirirsin :)
Ay İnşAllah canım benim. Ben mealini okuyorum ayet ayet okuyorum, ama dediğin gibi diğerinin tadını alamıyorum sanki, o daha bir farklı gibi. Ama ne okuduğunu orada neler yazdığını bilmek de önemli tabi.. Şuan benden kilometrelerce uzakta olan anacağımın sesi kulaklarımda yankılandı resmen.. Aff Yarabbim gözlerim sulandı.. :KK43:

Ben akşam yatsıyı 2 rekat fazla kılmışım, şimdi aklıma geldi, Allah kabul eder inşallah:KK23:
Son sünneti 4 rekat kıldım:KK57:

ama bişi daha söylücem... yanlış anlama, ibadet konusunda yaptıklarımızı söylersek. ahirette hesap gününde allahu teala mesala af etcek bizi. ama bu hatamızı bilen kişi dicekmişki. ama ben şahitim o kılmamıştı, yanlış yapmıştı falan....

ama bişi daha söylücem... yanlış anlama, ibadet konusunda yaptıklarımızı söylersek. ahirette hesap gününde allahu teala mesala af etcek bizi. ama bu hatamızı bilen kişi dicekmişki. ama ben şahitim o kılmamıştı, yanlış yapmıştı falan....
Kazasını mı kılayım peki sence? Yanlış kıldığım sünnet olandı, karışmayayım mı yoksa acaba.

3 gündür namaz kılamıyorum sabah arkadaşımada söyledim
kendmi boşukta hissediyorum dedim
kılmadığım günlerrr nasıl rahat uyumuşum ben yaaaa
rabbimmmm biz seni unutsakta sen bizi unutmaaaa yaresuAllah...
Aminn.. Kılmadığım zaman bende kendimi suçlu hissediyorum, çok şükür hiçbir derdim sıkıntım yok, sanki bunlar için şükretmiyormuşum gibi hissediyorum. Namaz kılarsam hakedecekmişim gibi.

Hayırlı cumalar canım, Rabbim ibadetlerinizi kabul etsin, yapamadıklarımız için de bizi Affettin İnşAllah.

AMİNNNNNNN canımmm aminnnnnn
Kazasını mı kılayım peki sence? Yanlış kıldığım sünnet olandı, karışmayayım mı yoksa acaba.

Aminn.. Kılmadığım zaman bende kendimi suçlu hissediyorum, çok şükür hiçbir derdim sıkıntım yok, sanki bunlar için şükretmiyormuşum gibi hissediyorum. Namaz kılarsam hakedecekmişim gibi.
Rabbim çok büyük be canım inşallah bizleri afeeder.
sucluluk duymak kendini yargılamak bile güzel.

.
rabbim o kaadar büyükki. ne hata işlesende gel ama kul hakkıyla gelme karşına için rahat etcekse 4 kıldn sünneti iki rekat kazala..

X