Mune 1 Hafta Boyunca Bu Topikte Olacak!!! :))

Mune ablacım
Bende öğrenim durumunu merak ettim
Birdeee kendini bu zamana kadar nasıl geliştirdigini merak ettim zira hemen hemen her konuda bilgin var , verdiğin cevaplardan belli oluyor çok imreniyorum

Hangi şehirde yaşadıgını da merak etmiyor değilim

HHaha evet yaa. Tam yorum yazcam konuya diorm ki su yorumlara bakiym once.. bi bakiorm kjsi erkek cikmis hesap fake filan cozmusler bile gercektende 007 james bond halt eder smdlik sorularm bunlardı aklima geldikce sorarim cok sagol :)

Hepinize hayırlı sabahlar, artık gidip yatayım, bugün orucun ilk günü ve bunsuz ilk gün olacağından gündüz pert olurum kısmetse akşama görüşmek üzere
Mune çok çok saol cevapların içinn :))) senin kzın 19 yaşındaydı galiba çünküü o toikte 17 demiştin şimdi 19 dur :))

Nete aktif girmeye başladığım zamanlar üye olabileceğim bir site arayışına girdim, birkaç site buldum ama üye olmadan önce ziyaretçi olarak takip ettiğim kadarıyle karma sitelerdi ve o zamanlar sitelerde online sohbet odaları vardı, çok küfürler edildiğini gördüm ve karma sitelerin bana göre olmadığına karar verdim, google'a kadın siteleri yazdığımda ilk çıkan site burasıydı, hoşuma gitti ve üye oldum, akrabalığımız yok, manevi kardeşimdir, reelde görüşüyoruz.
Şimdi de geyik yapabiliyorum, zaten her dakika geyik yapmayı sevmem, arada takılmaktan, laf atmaktan hoşlandığım kişilere laf atıp iki laflamak yetiyor bana, en çok iki bölümdeki konuları okurum, bir derdim var ve Türkiye gündemi bölümü.

Müdürüm gerçekte de benim düşündüğüm gibi eli maşalı, otoriter biri misin acaba ? Hep öyle hayal ettim seni de

:))) evde de böyleyim, bazen espriler yapıp gülen, bazende gürleyen.

sevgili mune benim sorularim biraz ozel olacak ama kafamda seni sekillendirmek icin soruyorum....kac yasindasin? evli misin? sac rengin nedir. nerede yaşıyorsun??? calisiyor musun?
tesekkurler. sevgiler

Yaşımı yazmıştım gerçi ama yazayım 42 yaşındayım, evliyim, doğal saç rengim koyu kumral ama bu ara boyuyorum kızılımsı tonlarda şu sıralar. Doğma büyüme İstanbul'luyum fakat 2 yıldır Didim'de yaşıyoruz, çalışmıyorum, ev kadınıyım

Mune beni seviyomusun soruya gel

Bide şu malum kişiyi sende merak ediyomusun erkekmi diye :44:
seviyorum, benim gibi insan canlısı bir eli maşalının sevmemesi mümkün mü ya ben sizin kadar meraklı değilim, nasılsa çıkar ortaya deyip zamana bırakıyorum bu sefer yanılıyor olabilirsiniz

mune nerde yasiyorsun??? birgun eger toplanti olsa gidermisin,veya gittinmi???:44:
Didim'de yaşıyorum, çok toplantılar oldu ama kiminde bana uymadı, kiminde nasip olmadı, hiçbirine gidemedim, gider miyim:44: valla kısmet.

munee bize kendini bir gün gösterecek misin ?

Bilmem, belki birgün albüme bir fotoğrafı eklerim.

mune en çok merak ettiğin üye kim?

Ohoooo kimleri merak etmiyorum ki tek bir kişi yok merak ettiğim, bir sürü kişiyi merak ediyorum

Lise, her konuda bilgili değilim, bu çok iddialı olur, bilmediğim çok şey var, bilmiyorsam ahkam kesmem, geliştirmek için kitap okudum dersem yalan söylemiş olurum, kitap okuyamıyorum, sabırsız bir yapım var, sanırım bu nedenle ya da bana hitap eden kitap tarzını keşfedemediğimden okuyamıyorum ama çok dinlerim, çok araştırırım, öğrenmek istediğim herşeyin uzmanı olan kişileri araştırır, onların araştırmalarına bakar, söyleşilerini dinlerim, sitede de pek çok arkadaşın bilgilerinden faydalandım, bilmediklerimi hala öğrenmeye çalışıyorum.

Yaşadığım yeri yazdım

Mune çok çok saol cevapların içinn :))) senin kzın 19 yaşındaydı galiba çünküü o toikte 17 demiştin şimdi 19 dur :))

Oooo iyi takip etmişsin, evet şu anda 19 yaşında, 95 doğumludur cadı kızım.

Epeydir ban yemedim sırtım kaşınıyor müdürüm :)

Bana ara mı verdin

mune didime neden taşındınız,kazen size ne kadar maaş veriyor?
cevaplamıyacağınızı biliyorum özel bi soru ama,merak işte :)

Son düzenleme:

Evet ben kolay kolay birşeyleri unutmam ! :))) Allah bağışlasın kızını maşAllah... :)))

mune, evıme gelen ıkıncı hamıle kedı vakası hakkında ne düşünüyorsun

Mune.benimde bir sorum olacak :26: naparsam yapiyim (hakeret küfür etmem zaten) beni banlamicaksin demi :18::18:

Mune'yi bilmem ama ben çok tatlı olduklarını düşünüyorum
ne güzel bakıyor onlar öyle çok masum
Ama anneleri çok ters bakıyor tırstım:18:
o anne var ya o anne.. öyle fena bir şey ki
bazen boğasım gelmıyor degıl yemek verıyorum dıye bana düşman yaa

o anne var ya o anne.. öyle fena bir şey ki
bazen boğasım gelmıyor degıl yemek verıyorum dıye bana düşman yaa

Hahaha o da iyiymiş verme ona aç kalsın anlasın madem kıymetini
ama süt veriyordur yavrularına kıyamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…