Mune 1 Hafta Boyunca Bu Topikte Olacak!!! :))

kuş yıkamakta ilginçmiş . yazık yıkayıp napcaksa
babam kaırşmasa ben keid beslerdim ama ne yazıkki besleyemem şimdi ilerde olabilir

canım 6 yıl baktım ben duman bebekti..bebek kediler için olan mamayla besledik..çok temiz kediler kumu haricinde hiç bir yere yapmaz kumunu temizlersin..çok temiz hayvanlar..onların aşıları var ve pahalı değil herkez bakabilir.. tylerini fırçalarsın problem olmaz hiç..

bana olmaz problem temizler evet hatta öle temizler ki yalanıp temizleniyorlar ...ama evde istemezler ..benim evim olunca beslicem inşallah

bana olmaz problem temizler evet hatta öle temizler ki yalanıp temizleniyorlar ...ama evde istemezler ..benim evim olunca beslicem inşallah

bende evlenince aldım..rahmetli annem hiç istemezdi evde..biz küçükken kızkardeşimle yavru kedi bulur gardroba saklardıkne mantıksa..annem bulur atardı evden

Son düzenleyen: Moderatör:
mune, evıme gelen ıkıncı hamıle kedı vakası hakkında ne düşünüyorsun

ayy yerim ben bunları yaa bizde bakıyoruz sokakta 4 yavrulu kedi ama oda çok fena yavrular koşarak bana geliyor anneleri tırmalamaya çalışıyor hala okadar mama veriyoruz ayıp ya

bilmiyorum ki
açık mama alıyorum. yemedı zaten
bende yemek gibi şeyler verıyorum

en iyisi canım sonuçta sokak kedisi bunlar hep mamaya alışırlarsa sonra zor olur :26: ben sosis alıp dağıta dağıta gezmeye bayılıyorum bide yavrular yoğurtlu pilava bayılıyolar

anneleri sinirli gibi geldi bana..

yok zten yemek verıyorum artık her gun ne vercem dıye de düşünüyorum

zaten sokak kedisi olup sana yakın bi kedi değilse yavrularına yaklaşmak ne mümkün parçalar anne işte

eşim bürada bakmıştı kedimiz yavruladığında ona izin veriyormuş yavrularını ellese ses çıkarmıyormuş..evde çok kısıtlandı bizim bebek olunca bahçeye alıştırdık..özgürlüğüne kavuştu uyum sağladı sokağa..10 yaşında şimdi..

ben evde baktığımı sokağa bırakamam zaten var kedim ama annemde şimdilik yeni yavru almak istiyorum da eşim pek istemiyor kendininkini getir diyor sonra onuda getirisin 2 tane kedi olmaz diyor aslında ısrar etsem alırımda çok sevmiyor sıkmak istemiyorum zaten bitane kedim var

yoğurtlu pilavı bende çok seviyorum:)))))

aaa burası geyık kısmına açılmıs yaa bende fazla alıntı yapmıyorum geyık olmasın dıye

bende evlenince aldım..rahmetli annem hiç istemezdi evde..biz küçükken kızkardeşimle yavru kedi bulur gardroba saklardıkne mantıksa..annem bulur atardı evden

anneler babalar biraz sıcak olmuyo bu olaylra kuşu balığı bile gizli alırdık

bundan sonra pilavlı yoğut verıcem hep
cıgerlı makarna verıyordum.

geçen salçalı makarna yaptım üstüne atladılar nasıl sevdiler neyseki bizimkiler yemek seçmiyor

anneler babalar biraz sıcak olmuyo bu olaylra kuşu balığı bile gizli alırdık

benim annem babam bişey demiyor evde kuş kedi balık vardı bi ara hepsi

tekir bizimki..balkonda dur dur çok sıkıldı bizim 3 cü kat ,giriş kat olsa no problem..bahçede gezip tozuyor..birde eşim kısırlaştırmaya karşı..ben değilim..kısırlaştırtmadı..bu defa çiftleşmesi gerek diğer kedilere yabancı istemedi getirdik erkek kedibahçede uyum sağladı zamanla yavruları falan oldu işte..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…