Mune 1 Hafta Boyunca Bu Topikte Olacak!!! :))

Mune, sanırım sorularımızı yarın cevaplayacak... Sabredelim :))

Arkadaşlar müjde Mune sitede sanırım :)) 4 dk önce yorum atmış bir konuya şimdi gelecktir :))

Mune burcun ne :)

"Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene..."

açılışı yapayım bari

mune, hiç boğmak istediğin bir üye oldu mu? hani kafasını duvardan duvara gezdırmek, ahh bu da beyın israfı dedıgın bir üye ?
:))))) Valla oldu da isim vermeyeyim, zaten epeydir siteye de girmiyor, ayıp olmasın şimdi:)))

Mune, genellikle akşamları hatta gece vakitte Kadınlar Kulübünde oluyorsun gündüzleri pek vaktin yok mu ?
Gündüzleri de giriyorum ama ev kadını olduğumdan ev işleri, alışveriş, ailemle zaman geçirmeye ayırıyorum gündüz saatlerini, hem akşam saatlerinde kafamda onu mu yapsam, bunu mu pişirsem gibi şeyler olmadığından daha rahat ve daha çok zaman ayırabiliyorum siteye.
Bak mesele hepiniz uyudunuz, ben sitedeyim

:))) yok, öyle geçirmedim içimden, sitede işler kızıştığında esip gürlesemde mizaç olarak uysal bir yapım vardır, 10 kere sorulsa anlatırım.
Mesaj atmayı tabii, banlamayı zevkle yaptığımı söyleyemem, ordan bakınca sadist mi gözüküyorum yahu
İnan bilmiyorum gülüm, yönetim zaman vermedi. Sizlere de hayırlı ramazanlar.

Mune, nasıl Administrator oldun ? Administrator olmak nasıl bir duygu ? Görevini severek mi yapıyorsun ?

Önce editör oldum, daha sonra bir baktım ki o daha sonra bakma hemen olmadı tabii:)) bu göreve getirilmişim, ben adminden ziyade ki bence burda admin Kazen ve Curly'dir, müdüreyim, bazen bu görevin ağır yanları da oluyor öyle sanıldığı gibi adminim yetkiler bende yaşasın denecek birşey değil, zorlukları var, bu zorluklarla başa çıkabilmeyi bilmek ve herkese aynı şekilde yaklaşabilmek gerekiyor, görevimi sevmesem zorluklarına göğüs geremezdim

Hahhahahahhahaha arada yapıyorum, çaktırmadan sessizce takip ediyorum:)))

Mine kaç yasinda acaba hep merak etmisimdir ?

Ayıptır söylemesi 42 yaşındayım

kaç yıllık evlisin..?
evlilikle ilgili bir derdim vardaki arkadaşlara ne önerirsin..?
en sevdiğin film hangisi?

20 yıl bitti Haziran'da, evlilik tavsiyesi diye birşeye inanmıyorum, her erkek ve kadın farklı, evlilikleride farklı oluyor haliyle, benim evliliğimde uyguladıklarım başkalarının evliliklerine uymayabilir, he ama şunu diyebilirim, evlilikte karşılıklı sevgi, saygı ve anlayış olmalı, biri bile olmazsa nerde hata yapıldığı sorgulanmalı.
Film izlemeyeli çok oldu, güncel bir film ismi veremeyeceğim maalesef.

Mune instangram hesabın varmı acaba

Yok, benim hiçbir sosyal paylaşım sitesinde hesabım olmadı, açmayı da düşünmedim, inan açsamda ilgilenmeye vaktim olmaz, varsa yoksa ev ve kk

Mune, hiç ''Bir Derdim Var'' bölümüne açacak kadar bir derdin oldu mu ?

Olmadı şükür.

Mune 'nin takıntıları nelerdir, uğursuz saydığı bâtıl inançları varmidir

Bir kere en başta el yıkama takıntım vardır, özellikle yemek yaparken bir domates doğrar elimi yıkarım, peşine bir domates yine el yıka onun dışında eğer bu da bir takıntıysa plaka ve telefon ezberleme huyum vardır, bu yüzden mi bilmem hafızam fil hafızası gibidir:))) batıl inancım yoktur, öyle kara kedi gördüm dur saçımı çekeyim, aman baykuş öttü kötü haber alacağım demem.

genç kızlığından buyana hiç dini sorguladımı?
nasıl bir çocukluk geçirdi?
Sorgulamaz mıyım, çok sorguladım, hala da sorguladığım, üstünde düşündüğüm şeyler var.
Ben tam bir erkek çocuk gibiydim, ağaca tırmanan, kavga eden, babasının yanında çıraklık yapan ve yaramaz bir çocuktum.

bakımlı bir hatunmu..rutinleri neler bakımla ilgili..

Bakımlı değilim, makyajı çok nadir yaparım, o da bir kalem bir rimelden ibaret, yüzümü tonikle sileyim, sütle temizleyeyim gibi şeylerim yoktur, mevsim geçişlerinde yüzümde kuruma olduğundan o dönemlerde nemlendirici sürerim birtek.

Mune sen insanmisin , sen bir meleksin melek :):)
Cevaplar ne zaman gelecek

:))) meleksin dediklerinde şeytanda bir melek diyesim geliyor, bazen hele ki banlamalarda, hani şu toplu infazlarda kimseye melek gibi görünmediğim kesin

Mune kac yasindasin? Evli bekar? Bide tek bir kisimisin yani mune olarak bikac kisi mi var bir kisimi? Yeniymde ondan soruyorum bide bu kdr insan site kurallarina uymuyor vs bunlara nasil yetişiyorsun hep merak ediyorum smdiden tskrler

42 yaşındayım, 20 yıllık evliyim, Mune birtek benim, benden başka mune yok, sizlerin sayesinde yetişiyorum, site kurallarına uymayanları bildiriyorsunuz, gelen şikayet bildirimlerine bakıp iddia edildiği gibi kurallara uymama durumu varsa işlem yapıyorum.

Mune senin bir kzın vardı nasıl iyi mi ne yapıyor şimdi ?
Kızım çok iyi şükürler olsun ki, şu sıralar ev kızı moduna girdi:))) dersaneye başlayana kadar ev işlerinde ihtisas yapmaya karar verdi:))) hergün yeni bir tatlı tarifi bulup duruyor, bu yaşına kadar hiçbir iş yaptırmadım, o yüzden kızımı mutfakta görmek tuhafıma gidiyor

mune beni tanıyor musun ?
:)))) sence?

bomba soruyu soruyorum
mune tolını nasıl bılırsın?
Tövbe tövbe:))) iyi bilirizzzzzz.

Hep merak etmişimdir öldüğümüzde bu kk hesaplarımız ne oluyor ?
Ay Allah korusun, Allah sağlıklı uzun versin, hesaplar üye olurken siteye verdiğiniz mail adresi aktif olduğu sürece aktif kalır, üyelik iptali istenirse de iptal edilir.

Mune, bütün Ramazan boyunca oruç tutacak mısın ?
Allah kısmet etmişse, nasipse evet 30 gün orucumu tutmak istiyorum.

Hayirli ramazanlar herkese, Allah kabul etsin simdiden :))))

Bende en cok banlanan kisiyi merak ediyorum ve en cok su üyenin yorumlarini begeniyorum dedigigi üyeyi

Hayırlı Ramazanlar.
En çok banlananları liste yapmak lazım, en çok banlananlardan iki tanesi bu topikte, biri tolin biri bibiskremversem:)) yorumlarını beğendiğim birçok insan var, şimdi birinin adını yazsam diğerlerini pas geçsem alınırlar, kiminin verdiği tavsiyeleri çok beğeniyorum, kiminin olaylara mizahi yaklaşımını, bazısınında zekası, bilgisi hoşuma gidiyor.

Mune nickini nerden turettin ne anlama geliyor
Bu isim çok eskiye dayanıyor, eskiden İstanbul'a Araplar gelir, Avrupa yakasında sezonluk evler kiralarlardı, sene 1987-88 civarları, işte o Arap ailelerinden biri bir kıza Mune diye seslenmişti, nedense çok hoşuma gitmişti isim, yıllar sonra bu siteye üye olurken kendi adımla üye olamayınca bu isim aklıma geldi kullandım, gerçek ismi Mune olan ve bu sitede üye olan ablamızdan öğrendiğim kadarıyle liman parıltısı demekmiş.

Mune burcun ne :)

"Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene..."

Koç, burçlara çok inanmam ama bu burç nedir diye merak edip okuduğumda bazı özelliklerin bana uyduğunu fark ettim:))

Hepinize tekrardan hayırlı ramazanlar dilerim, oruç tutan arkadaşlarım Allah niyetlerinizi kabul etsin inşaallah ve Allah yardımcınız olsun.

Tskr ederim cvp verdigin icin :)) ama sende en cok komigime giden sey mesela fake bi hesap ve bi konu acilmis.. uyeler farkedince baslio dalga gecmeye herkes komik komik seyler yazio ve senin gelmenle birlikte herkesin toz olmasi bende vardm orda sahsen ama cok komik oluyor o durum :d

Bir sorum daha var. Mesela erkek olupta burda uye olan kiz gbi davranan birilerini yakaladiniz mi hic? Yakaladiysaniz nasil farkettiniz bu durumu cok merak ediormm :))

:)))) bak o durum benimde komiğime gidiyor, normalde çoğunla sohbet ederiz özelden ya da geyik topiklerinde, güleriz eğleniriz ama ciddi bir topikte beni görünce herkes toz olur çünkü biliyorlar ki ben o topiğe geldiysem kesin kıyım var

Ooooo yakalamaz mıyız, kimi hemen kendini belli ediyor, ben erkeğim diyor kimininde konuşma tarzı veya kadınsal bazı şeyleri çok fazla merak edip sorması dikkat çekiyor, üyelerin hakkını yemeyelim, hepsi birer hafiye, 007 James Bond solda sıfır kalır, çok uyanık üyeler var, o üyeler birinden şüpheleniyorsa altından mutlaka birşeyler çıkıyor.

Hepinize hayırlı sabahlar, artık gidip yatayım, bugün orucun ilk günü ve bunsuz ilk gün olacağından gündüz pert olurum kısmetse akşama görüşmek üzere

Hepinize hayırlı sabahlar, artık gidip yatayım, bugün orucun ilk günü ve bunsuz ilk gün olacağından gündüz pert olurum kısmetse akşama görüşmek üzere

munecim bende çay ve, iftardan sonra zevkli oluyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Mune bi topiğe normal olarak uyarı vs. içermeyen bir yorum da yapsa ben o avatarı imzayı falan görünce direk geriliyorum şimdi herkesi şutlayacak diye Yalnız imza çok havalı değil mi

Severek izliyoruz efem

Mune bu siteyle nasil tanistin ? Kazen beyle akrabaligin reelde arkadasligin var mi :)
Hic admin olmasaydimda sunlarin arasinda kaynatsaydim geyik yapsaydim dedigin oldu mu ? En cok hangi bolum ilgini cekiyor :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Müdürüm gerçekte de benim düşündüğüm gibi eli maşalı, otoriter biri misin acaba ? Hep öyle hayal ettim seni de

sevgili mune benim sorularim biraz ozel olacak ama kafamda seni sekillendirmek icin soruyorum....kac yasindasin? evli misin? sac rengin nedir. nerede yaşıyorsun??? calisiyor musun?
tesekkurler. sevgiler

Mune beni seviyomusun soruya gel

Bide şu malum kişiyi sende merak ediyomusun erkekmi diye :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…