Mune 1 Hafta Boyunca Bu Topikte Olacak!!! :))

Mune, bütün Ramazan boyunca oruç tutacak mısın ?

Hayirli ramazanlar herkese, Allah kabul etsin simdiden :))))

Bende en cok banlanan kisiyi merak ediyorum ve en cok su üyenin yorumlarini begeniyorum dedigigi üyeyi

Son düzenleme:
Hayirli ramazanlar herkese, Allah kabul etsin simdiden :))))

Bende en cok banlanan kisiyi merak ediyorum ve en cok su üyenin yorumlarini begeniyorum dedigigi üyeyi

Amin canım...

Mune gelicek zaten meraktan çatlayacağım artık Mune gel hadi çatladık burda meraktan... :))

ya aklım izmitte kalmış 3:33 yazıyordu, dusta idim çıktım kolamı içtim 3:34 tü, ama burada 3:27 miş napıcam bennnnnnnnnnnnnnnnnn

ya aklım izmitte kalmış 3:33 yazıyordu, dusta idim çıktım kolamı içtim 3:34 tü, ama burada 3:27 miş napıcam bennnnnnnnnnnnnnnnnn
Ya yinede bilemem kabul olur mu olmaz mı diye ama... .Canım, sonuçta bilmiyordun ama bir internette araştır. Ayrıca ezanı duymadın mı?

Ya yinede bilemem kabul olur mu olmaz mı diye ama... .Canım, sonuçta bilmiyordun ama bir internette araştır. Ayrıca ezanı duymadın mı?

dustaydım çıktım hemen kolayı içtim (((((((((((((((((((

dustaydım çıktım hemen kolayı içtim (((((((((((((((((((

Ama canım belki de birşey olmaz sonuçta bilmiyordun ? Bilerek yapmadın ki bence internette araştır ya da bir derdim var a aç diycem ama ohoo 2 saat cevap atmazlar evde kim varsa sor ona...

Ama canım belki de birşey olmaz sonuçta bilmiyordun ? Bilerek yapmadın ki bence internette araştır ya da bir derdim var a aç diycem ama ohoo 2 saat cevap atmazlar evde kim varsa sor ona...

peki tesekkür ederim yine de :

normalde lafa soruya hiç daralmam ama konu böyle soru sorun olunca tıkandım kaldım meyra yı getirin banaaaaaaaa:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…