1 Ay sonra düğünüm vardı. Nefes alamıyorum.. 🥹Her gelen akıla çok ihtiyacım var..

Bence kabul edin gitsin, böyle küçücük şeyler için nikahtan vazgeçilmez, tam gaz devam, takdiri ilahi, kader oyunu, dış güçler...

Yarısına kadar o kadar üzüldüm ki senin için. Öbür yarısında da be halin varsa gör dedim. Sizin gibilere asla üzülemiyorum artık. Ne yaşıyorsanız kendiniz seçiyorsunız. Aldatılmışsın, hakaret edilmiş, dayak yemişsin be dayak??? Hala sizce affedilir bir şey mi diye konu açıyorsun. Yazışından belli affetmeye niyetin var zaten. Git affet onu, evlenin. Sana küfürler etsin dövsün sonra başka kadınların yanına gitsin. Ama öyle kuru kuru olmaz, git çocuk yap bir de. Sonra sağda solda ağlarsın benim suçum günahım neydi, çok sevmiştim ben diye. Dediğim gibi, seçimlerinizin sonuçlarını yaşıyorsunuz. Ya kabullen ya da sus🤷🏻‍♀️
Eğer konuyu tamamen okusaydınız affetmeye niyetimin olmadığını öğrendiğim an ayrıldığımı bu işin geri dönüşü olmadığını da anlardınız. Yaşamadığınız konular hakkında bu kadar üstten yorum yapmak konuşmak çok kolay nede olsa.

Son durum nedir peki, hala baskı yapıyor mu karşı taraf? İnşallah rahat bırakmışlardır sizi.

X