Mübarek ramazan ayinda transferi gerçekleşecek arkadaşlar buraya.!

geçmiş olsun rüyacım aman dikkat et kendine allah razı olsun hepinizin duaları yanımdaydı ben ameliyathaneye girerken inan çok rahattım hiç bir şey anlamadım canım yanmadı allahım güzel sonuçlar almak nasip etsin rüyacım 2 tane embriyo yerleştirildi bakalım hayırlısı darısı sizlerin başına dualarım hep sizinle sizinde benimle biliyorum çok öptümŞeniz
HADİ HAYIRLISI CANIM ZOR OLANLARI ATLATTIN ÇOK ŞÜKÜR ARTIK SABIRLA SONUCU BEKLEMEK KALIYOR İNŞALLAH HERŞEY GÜZEL GÖNLÜNCE OLUR:1hug:a.s.

:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

BEBEKLERIMIZ GELIYORRRRRRRRRRRRRR YUPPİİİİİ kaydirigubbakcemile5
hihoyyyt BEBIŞKOMMMMM INAN BANA HERŞEY ÇOK SUPER OLCAKKKK :lepi:
ALLAH BUYUK ALLAH YARDIM EDICEK INŞAALLHHH
:emir_bebek:

EEVEETTTT GÜZEL KUZULAR GELİYOOORRR İNŞALLAHHH ZENANIMMMMhihoyyyt

HADİ BAKALIM DARISI SENİN BAŞINA TATLIMMMM KOCAMAN ÇOK ÖPTÜMa.s.:nazar:

bebişkocum transferim hayırlı ğurlu olsun.inşallah 12.gün güzel haberlerini alacağız.Bu arada rüyameleğim sen naptın?Hangi aşamadasın?

canım iyi şanslar.allah yolunu açık etsin yarın:nazar: bebişlerini:nazar: almaya gidiyomuşsun.bebişkosunya,artık çok tatlı bir annişko olursun.çok öpüyorum annişko muck

çok sağol canım angelcım ne güzel şeyler yazmışsın sen valla duygulandım annişko olacağımı düşündükçe valla bi hoş oluyorum teşekkür ederim canım hepimiz çok tatlı birer annişko olacağız allahım nasip ederse kocaman öptüm tatlımŞeniz

Bebişkocum, hayırlı olsun canım benim. Bebişlerin sana sımsıkı tutunsunlar inşallah. Allah'ım bu güzelim duyguyu sana ve isteyen herkese bir an önce yaşatsın. Stres yapma, çok rahat ve pozitif ol. Öpüyorum canım.

amin canım sağol inşallah tutunurlar bırakmazlar beni:1no2:stresim yok sadece şaşkınım bu başka bir duygu kocaman öptüm seni ve bebişiŞeniz:nazar:

Bebişko iyi haberlerini bekliyoruz inşallah listede senide morarmiş göreceğiz:CüvCüv:

aminnn rüyacımmm hepimiz moralımhihoyyytŞeniz

HADİ HAYIRLISI CANIM ZOR OLANLARI ATLATTIN ÇOK ŞÜKÜR ARTIK SABIRLA SONUCU BEKLEMEK KALIYOR İNŞALLAH HERŞEY GÜZEL GÖNLÜNCE OLUR:1hug:a.s.

atlattık rüyacım allah bundan sonra sabır versin inşallah öptümŞeniz

bebişkocum transferim hayırlı ğurlu olsun.inşallah 12.gün güzel haberlerini alacağız.Bu arada rüyameleğim sen naptın?Hangi aşamadasın?

saol bitanem umarım güzel haberler veririm sizlere öptümŞeniz

geçmiş olsun rüyacım aman dikkat et kendine allah razı olsun hepinizin duaları yanımdaydı ben ameliyathaneye girerken inan çok rahattım hiç bir şey anlamadım canım yanmadı allahım güzel sonuçlar almak nasip etsin rüyacım 2 tane embriyo yerleştirildi bakalım hayırlısı darısı sizlerin başına dualarım hep sizinle sizinde benimle biliyorum çok öptümŞeniz

canim benim insallah siki siki tutunacaklar sana bebisler...ben inaniyorum sende inan ve moralini hep yuksek tut..embryolarin kaliteleri nasildi canim???

Mehaycım sen üzülme bak göreceksin seninde olacak, neden bilmiyorum ama sen ve bebişko ile ilgili acaip positif enerji alıyrorum ve ikinizinde olcak gibi geliyo. İlk denemende seni çok takip ettim çok karamsardın, tabi haklı yere, çok zor bir dönem, ama birdahaki denemende seni daha umutlu daha mutlu görmek istiyorum, bak işte ozaman Allah izin verirse olacak.

canim benim yaa insallah bitanem....insallah ikinci denememde daha sakin ve sabirli olacagim...kendimi cok yiprattim bu zamana kadar....sen ne yaptin bebisler nasil bulantilar basladimi canim kasik agrisi falan varmi??iyimisin???

bebişkocum nasılsın canikom.bebişlerini almışsın inşallah bize müjde vericeğin günüde görürüz.sağlıklı hayırlı bebeklerin olsun canım benim.bende meleğine belkide meleklerine, çıngırak getiririm valla hiç üşenmem.

canim benim yaa insallah bitanem....insallah ikinci denememde daha sakin ve sabirli olacagim...kendimi cok yiprattim bu zamana kadar....sen ne yaptin bebisler nasil bulantilar basladimi canim kasik agrisi falan varmi??iyimisin???

canım düne kadar belirtilerim vardı, yani kasık ağrısı ve göğüslerimin ağrısı ama dün aşırı stres ve sinir yaptım, bilmiyorum neden abuk subuk şeyleri kafama taktım, kendimi nekadar sakinleştirmeye çalışsamda olmadı. Ve bugün hiç belirtim kalmadısenağlamaaçıkcası biraz telaş yaptım aceba bişeymi oldu diye. Pazartesi doktora randevum var, inşallah bi aksilik olmamıştır.

Bebişkoooo sen şimdi kıpırdamadan yatıyosundur:roflol:Nerdeeee bize cevap verecen. Yat sen güzelim yat. Dualarım seninle:Saruboceq:

Kısss sende valla alemsin hem hamile hemde artık belirti yok diyo nerye gitsin çocuğun karnında halen güselim ya ama ben bise duymustum mesela annenin psikoljisi nasılsa bebek anında etkilenyomus yani sen üzülmüşsün ya ondan çocukta etkilenyo yada açken hareketleri yavaşlıyomus gibi ondandır stres yapma............

canim benim insallah siki siki tutunacaklar sana bebisler...ben inaniyorum sende inan ve moralini hep yuksek tut..embryolarin kaliteleri nasildi canim???

inşallah mehaycım umarım sıkıca tutunurlar...embriyoların kalitesi çok çok iyiymiş yani beklenenin 2 katı kalitedeymişler drum dediki 3 tanesi iyiydi ama yaşın gereği sana 3 tanesini koymayacağım çoğul gebelik istediğimiz bişi değil dedi 2 tane yeter ama ultra kalite yazmış kağıdıma bakalım mehaycım allah nasip ederse tutunurlar dua etmekten başka çaremiz yok çok öptümŞeniz

bebişkocum nasılsın canikom.bebişlerini almışsın inşallah bize müjde vericeğin günüde görürüz.sağlıklı hayırlı bebeklerin olsun canım benim.bende meleğine belkide meleklerine, çıngırak getiririm valla hiç üşenmem.

iyiyim kuzucum aldım meleklerimi onların beni bırakmamaları için bol bol dua ediyorum umarım sizin gibi güzel haberler vermek nasip eder allahım ayyyy inşallah valla gelirsin sende öyle bir ışık görüyorum sende benim gibi çılgınsın galibaa....melek yada melekler hiç farketmez isterse üçüz olsun vala hiç korkmam be angelcım allah yeterki sağlıklı versin hepimizeçok öptümŞeniz

Bebişkoooo sen şimdi kıpırdamadan yatıyosundur:roflol:Nerdeeee bize cevap verecen. Yat sen güzelim yat. Dualarım seninle:Saruboceq:

özlemcim aşkolsun cevaplarımı görmedinmi akşamdan beri herkese cevap yazdım valla ben hiç sizsiz durabilirmiiyim yattığım yerden yazıym size bilgisayyarıda aldım yanıbaşıma ee tabi kıpırdamamam mümkün değil ama yinede yatmaya çalışıyorum zor oluyo hele dün transferden sonra yüzüstü yatırdı beni erol hoca 5 saat hayatım karardı valla neyse dualarınıza çok ihtiyacım var tatlım sen de okadar karamsar olma bebeğin nereye gidecek allahın izniyle hiç bişi olmaz senin psikolojil sıkıntılarından etkilenmiş ve saklanmıştır yapma annesiiii yirirm poposunu ben onun:)Şeniz

Kısss sende valla alemsin hem hamile hemde artık belirti yok diyo nerye gitsin çocuğun karnında halen güselim ya ama ben bise duymustum mesela annenin psikoljisi nasılsa bebek anında etkilenyomus yani sen üzülmüşsün ya ondan çocukta etkilenyo yada açken hareketleri yavaşlıyomus gibi ondandır stres yapma............

Ay valla İremcim yaaa paranoyak oldum valla, çok sinir stres yaptım bu aralar o yüzden bişey oldu diye ödüm kopuyor. Pazartesi doktorda randevum var. Allahım inşallah herşey yolundadır. Hadi birde kalp atışı yoksa. Gördüğün gibi arkadaşım ben psikopata bağlanmış durumdayım.

Ay valla İremcim yaaa paranoyak oldum valla, çok sinir stres yaptım bu aralar o yüzden bişey oldu diye ödüm kopuyor. Pazartesi doktorda randevum var. Allahım inşallah herşey yolundadır. Hadi birde kalp atışı yoksa. Gördüğün gibi arkadaşım ben psikopata bağlanmış durumdayım.

özlemcim sana bişi sorcam sen iğne kullanıyomusun şu an yada her hangi bir ilaç çok merak ettim seninle birlikte transferi olan arkadaşım var demiştim ya onun ikiz olduğunu öğrendik oda kalp atışlarını 21 nde duycakta o soruyo iğne kullanıyomu diye :uhm:

özlemcim aşkolsun cevaplarımı görmedinmi akşamdan beri herkese cevap yazdım valla ben hiç sizsiz durabilirmiiyim yattığım yerden yazıym size bilgisayyarıda aldım yanıbaşıma ee tabi kıpırdamamam mümkün değil ama yinede yatmaya çalışıyorum zor oluyo hele dün transferden sonra yüzüstü yatırdı beni erol hoca 5 saat hayatım karardı valla neyse dualarınıza çok ihtiyacım var tatlım sen de okadar karamsar olma bebeğin nereye gidecek allahın izniyle hiç bişi olmaz senin psikolojil sıkıntılarından etkilenmiş ve saklanmıştır yapma annesiiii yirirm poposunu ben onun:)Şeniz[/QUOTE

Ben aslında bundan sonra yazacaklarımıza cevap veremeyeceni kast etmiştim, ne bileyim senin hemen bilgisayar başına gececeni:roflol: Zaten tüm cevaplarını ben yakından takip ediyorum. Sanki senin tutacakmış gibi bi his var içimde hadi bakalım inşallahhhh. Dün Kensül arş duasını okudum mehay, İrem ve senin için ve tabi tüm evlat sahibi olmak isteyipte olamayanlar için. Allahım inşallah kabul eder.
Kıpırdamamak gibi bişey sözkonusu olmuyo bende bilgisayarımı yanıma almıştım, sen fazla hareket etmeden keyfine bak, fazla sıkmada kendinin bu sefer psikolojin bozulmasın. Ege Üniv. bende 4 saat yüz üstü yatmıştım, çok iğrenç bişey yaaa, allahtan cep telefonumu yanıma almıştım, tabi telefon faturasıda ona göre geldi:eek: Haaa birde daha önce onla ilgili bir topik açmıştım okudunmu bilmiyorum ama ananas ye bol bol cocuğun tutunmasında faydalıymış, zaten ananas vitamin bombası, zararını görmezsin. Denemekte fayda var.Şeniz

X