Mübarek ramazan ayinda transferi gerçekleşecek arkadaşlar buraya.!

bebişko canım hayırlısı olsun güzel haberler alacağına ve herşeyin yolunda gideceğine eminim

bebişko canım dualarım seninle inşallah hayırlı haberlerini alırız hep birlikte burda bayram ederiz.

i:Saruboceq:nşallah özlemcim bende haber bekliyorum saat 4 te erol hoca arıyacak bakalım kalbim çok hızlı atıyo allahım emeklerimizi boşa çıkartmasın dualarım hep seninle seni bebişine kavuştursun allahım inşallahh:Saruboceq:Şeniz

kizlar haber geldi erol hoca aradi ve 4 yumurtadan 3 tanesi döllenmiş iyi durumdaymiş ama gelişmelerine bakacaklarmiş yani yarinda haber verecekler perşembe günü transfer olur dedi ayyy içim rahatladi umarim bir sorun olmazda perşembe günü bebişlerimi bana transfer ederler allahim nolur emeklerimizi boşa çikartma hepinzi çok öpüyorum ve dualariniza çok ihtiyacim var allah hepinizden razi olsun

çok sevindim canııma.s.

sen rahat ol, hayırlısıyla bir problem çıkmayacak çok güzel geçecek transferin ve sonra bakmışsın ki 12 gün geçmiş ve güzel haberi veriyosun bizleree:sm_cool:

transferde rahat olmaya çalış olur mu, kasılma ki bebişler güzelce yerleşsin sıkıca tutunsun.

kizlar haber geldi erol hoca aradi ve 4 yumurtadan 3 tanesi döllenmiş iyi durumdaymiş ama gelişmelerine bakacaklarmiş yani yarinda haber verecekler perşembe günü transfer olur dedi ayyy içim rahatladi umarim bir sorun olmazda perşembe günü bebişlerimi bana transfer ederler allahim nolur emeklerimizi boşa çikartma hepinzi çok öpüyorum ve dualariniza çok ihtiyacim var allah hepinizden razi olsun

a.s.aaayyyy canım benim çok sevindim sanki ben transfer olucak gibi heyecanlandım.hiç telaş yapma tabiki heyecanlanmak hakkın ama sitres yapma olurmu.transferden sonra daha tutup tutmadığı belli değil embriyolarımı seviyodum konuşuyodum onlarla.hala bile konuşuyorum seviyorum. tabi eşimle beraberyerimseniben.ben inanıyorumki allahın izniyle bebişlerine kavuşucaksın. yüreğiinin güzel olduğunu hissediyorum.allah gönlüne göre versin canım.:1hug::nazar:

canım çok sevindimm. hihoyyyt
inşallah hakkında hakkımızda hayırlısı olur. güzel haberler veririsin umarım zaman daraldıkça insan geriliyor ama sakin ve rahat olmamız gerektiğini biliyoruz offfff zor işte. ben de perşembe dr dayım. umarım ikimizde güzel gelişmelerimizin haberlerini veririiz. kendine dikkat et a.s.

senin icin duaciyim canim benim..insallah olucak Allahin izniyle...a.s.

çok sevindim canııma.s.

sen rahat ol, hayırlısıyla bir problem çıkmayacak çok güzel geçecek transferin ve sonra bakmışsın ki 12 gün geçmiş ve güzel haberi veriyosun bizleree:sm_cool:

transferde rahat olmaya çalış olur mu, kasılma ki bebişler güzelce yerleşsin sıkıca tutunsun.

sağol bitanem valla pozitif tüm msjları okuyunca dahada iyi oluyorum allah razı olsun umarım dediğin gibi çok güzel geçer transferim kaydirigubbakcemile2tamam transferde çok rahat olucam ki bebişlerim sımsıkı tutunun bana sözzzz.desteğin için çok teşekkür ederim allah senide bebeğinin eline ayağına kavuştursun dualarım seninle kocaman öptümŞeniz

BEBİŞKO hayırlı olsun inşallah sonu da hayırlı olur.bişey sorucam yumurta toplamadan sonra hemen ayağa kalkabiliniyomu?ertesi gün işe gitsem bir sakıncası olurmu acaba?şuan lucrın kullanıyorum hemen hemen 2 hafta sonra bende aynı şeyleri yaşıyıcamda...

a.s.aaayyyy canım benim çok sevindim sanki ben transfer olucak gibi heyecanlandım.hiç telaş yapma tabiki heyecanlanmak hakkın ama sitres yapma olurmu.transferden sonra daha tutup tutmadığı belli değil embriyolarımı seviyodum konuşuyodum onlarla.hala bile konuşuyorum seviyorum. tabi eşimle beraberyerimseniben.ben inanıyorumki allahın izniyle bebişlerine kavuşucaksın. yüreğiinin güzel olduğunu hissediyorum.allah gönlüne göre versin canım.:1hug::nazar:

saol kalbi gerçekten güzel arkadaşım benimhihoyyytişte bizi birbirimize bağlayan şey bu sanki birbirimizin herşeyini kendimiz yaşıyomuşuz gibi hissetmemiza.saynı şey bendede olmuştu sanki senin yerine ben hamile haberini vermiş gibi sevinmiştim bu yüzden burda huzur buluyorum canım benim haklısın hiç stress yapmamam lazım ama azıcık heyecanlandın bebişlerim hastanede düşünsene çok güzel bir duygu umarım içimdede bana sımsıkı tutunurlar:CüvCüv:ben zaten şimdiden onlarla konuşuyorum kendi kendime içimden onlara sevgimi gönderiyorum inan bana..umarım dediğin gibi bebişlerimize tüm isteyen dostlarım ve ben kavuşuruz yüreğim en az seninki kadar güzeldir :eek:biraz kendimi övmek gibi oldu ama herkes için hep iyi şeyler düşünürüm...bütün güzel dileklerin ve pozitif düşüncelerinle beni çok mutlu ettin allah senide bebeğine kavuştursun bitanem öptümŞeniz

canım çok sevindimm. hihoyyyt
inşallah hakkında hakkımızda hayırlısı olur. güzel haberler veririsin umarım zaman daraldıkça insan geriliyor ama sakin ve rahat olmamız gerektiğini biliyoruz offfff zor işte. ben de perşembe dr dayım. umarım ikimizde güzel gelişmelerimizin haberlerini veririiz. kendine dikkat et a.s.

inşallah tatlım herşeyin hayırlısı diyoruz ama allahta emeklerimizi boşa çıkartmasın canımevet zaman daraldıkça kalp atışların acaip hızlanıyor valla nabzım dünden beri 130 atıyo dakikada ee napalım beklemekten başka çaremiz yok...seninde güzel haberlerini bekliyoruz canımsın çok öptümŞeniz

senin icin duaciyim canim benim..insallah olucak Allahin izniyle...a.s.

:teselli:sağol mehaycım canım benim allah bize mutlaka hayırlısı neyse onu verecektir umarım hepimiz bebişlerimize en kısa zamanda kavuşuruz çok öptüm nolur dualarını eksik etme canım arkadaşımŞeniz

:teselli:sağol mehaycım canım benim allah bize mutlaka hayırlısı neyse onu verecektir umarım hepimiz bebişlerimize en kısa zamanda kavuşuruz çok öptüm nolur dualarını eksik etme canım arkadaşımŞeniz

canim benim dualarim seninle :Saruboceq:insallah guzel haberlerle sevindireceksin bizi yakinda....a.s.

BEBİŞKO hayırlı olsun inşallah sonu da hayırlı olur.bişey sorucam yumurta toplamadan sonra hemen ayağa kalkabiliniyomu?ertesi gün işe gitsem bir sakıncası olurmu acaba?şuan lucrın kullanıyorum hemen hemen 2 hafta sonra bende aynı şeyleri yaşıyıcamda...

yok tatlım hiç birşey olmuyo o gece dinlen ertesi sabah bomba gibisin işede gidebilirsin canımcım çok zor bi işlem değil zaten anestezi alıyosun...korkma allah yardımcın olsun umarım güzel haberlerini alırız öptümŞeniz

a.s.selam kuzular az önce haber geldi yarın saat 2:30 da şifa hastanesinde olacakmışım transfer için bakalım allahım hayırlısını nasip etsin inşallah umarım herşey yolunda gider sanırım biraz heyecanlandım umarım hepimiz meleklerimize tez zamanda kavuşuruz sizi çok seviyor ve kacaman öpüyorum bu güne kadar desteklerinizle ayaktaydım bundan sonrada size ihtiyacım olacak:1hug:Şeniz

a.s.selam kuzular az önce haber geldi yarın saat 2:30 da şifa hastanesinde olacakmışım transfer için bakalım allahım hayırlısını nasip etsin inşallah umarım herşey yolunda gider sanırım biraz heyecanlandım umarım hepimiz meleklerimize tez zamanda kavuşuruz sizi çok seviyor ve kacaman öpüyorum bu güne kadar desteklerinizle ayaktaydım bundan sonrada size ihtiyacım olacak:1hug:Şeniz

Canım hadi hayırlısı olsun. İlk tüp bebek denememde çok kasmıştım kendimi ve çok stres yapmıştım sonuç: çok canım yanmıştı ve tabiki negatif. İkinci denememde acaip rahattım ben bile şaşırmıştım rahatlığıma veeee sonuç hiç canım acımadı ve positif. Kesinlikle kendini kasma heycan yapma faydasını göreceksin. Rahat ol. Çok öpüyorum seni.:1hug:

kac tane transfer ediceklermis canim kaliteleri ne durumda..icime guzel seyler doguyor sen hicbirseye kafani takma iyi seyler dusun hep... yalniz olmadigini bil yetera.s.

Canım hadi hayırlısı olsun. İlk tüp bebek denememde çok kasmıştım kendimi ve çok stres yapmıştım sonuç: çok canım yanmıştı ve tabiki negatif. İkinci denememde acaip rahattım ben bile şaşırmıştım rahatlığıma veeee sonuç hiç canım acımadı ve positif. Kesinlikle kendini kasma heycan yapma faydasını göreceksin. Rahat ol. Çok öpüyorum seni.:1hug:

evet buna kesinlikle katiliyorum kafan tamamen rahat olmali..benimde hersey yolunda ve cok guzel olmasina ragmen strese yaptim ve olmadi...aslinda stres yapmamak dusunmemek insanin elinde degil ama Allah sabrini versin canim aklini baska seylerle mesgul etmeye calis...

bebısko canım senı okadar ıyı anlıyorumkı aynı seylerı 1 ay once yasadım ama ben cok streslıydım olmadı kasımda yıne gıdıcem tam 1 ay sonra senın su ankı heyecanını yasıyacagım hayırlı haberlerını beklıyoruz hadı bakalım allah guldursun yuzumuzu

X