Mübarek ramazan ayinda transferi gerçekleşecek arkadaşlar buraya.!

Canım hadi hayırlısı olsun. İlk tüp bebek denememde çok kasmıştım kendimi ve çok stres yapmıştım sonuç: çok canım yanmıştı ve tabiki negatif. İkinci denememde acaip rahattım ben bile şaşırmıştım rahatlığıma veeee sonuç hiç canım acımadı ve positif. Kesinlikle kendini kasma heycan yapma faydasını göreceksin. Rahat ol. Çok öpüyorum seni.:1hug:

sağol özlemcim umarım bende çok rahat olurum çünkü kendimi kastığım zaman canım acıyacak bunu biliyorum umarım tek denemede kavuşuruum meleğime inan bana rahat olmak için elimden geleni yapıcam dualarını eksik etme canım çok öptümŞeniz

kac tane transfer ediceklermis canim kaliteleri ne durumda..icime guzel seyler doguyor sen hicbirseye kafani takma iyi seyler dusun hep... yalniz olmadigini bil yetera.s.

evet buna kesinlikle katiliyorum kafan tamamen rahat olmali..benimde hersey yolunda ve cok guzel olmasina ragmen strese yaptim ve olmadi...aslinda stres yapmamak dusunmemek insanin elinde degil ama Allah sabrini versin canim aklini baska seylerle mesgul etmeye calis...

allah razı olsun canım mehaycım iyi dileklerin ve duaların için bana 3 adet embriyo olduğunu ve kalitelerinin güzel olduğunu söylediler 3 üde transfer edilecekmiş tabi transfer sırasında hala iyi kalitedemi değilmi diye kontrol olduktan sonra bakalım herşey yarın belli olacak ama gerçekten rahat olmak istiyorum ve hiç stres yapmak istemiyorum allahım yardımcım olsun herşeyi allahım bilir yanımda olduğunuzu bilmek bile beni inanılmaz rahatlatıyo hepinizi çok seviyorum dualarınızı eksik etmeyin öptümŞeniz

bebısko canım senı okadar ıyı anlıyorumkı aynı seylerı 1 ay once yasadım ama ben cok streslıydım olmadı kasımda yıne gıdıcem tam 1 ay sonra senın su ankı heyecanını yasıyacagım hayırlı haberlerını beklıyoruz hadı bakalım allah guldursun yuzumuzu

inşallah bu seferde kavuşursun meleğine canım benim bende hiç stres yapmak istemiyorum ama allahım sabrını versin diye dua ediyorum inşallah en kısa zamanda meleklerimize kavuşuruz canım benim dualarımız karşılıklı canım :1hug:

a.s.selam kuzular az önce haber geldi yarın saat 2:30 da şifa hastanesinde olacakmışım transfer için bakalım allahım hayırlısını nasip etsin inşallah umarım herşey yolunda gider sanırım biraz heyecanlandım umarım hepimiz meleklerimize tez zamanda kavuşuruz sizi çok seviyor ve kacaman öpüyorum bu güne kadar desteklerinizle ayaktaydım bundan sonrada size ihtiyacım olacak:1hug:Şeniz

CANIM BEN 2 GÜNDÜR NETE GİREMEDİM HASTA YATIYORDUM AMA AKLIM HEP SENDEYDİ NEYSE OKUDUM YAZDIKLARINI VE ÇOK RAHATLADIM İNAN HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK SAKIN STRES YAPMA YETERKİ SEN İNAN UNUTMA İNANMAK BAŞARMANIN YARISIDIR:1hug:a.s.

a.s.selam kuzular az önce haber geldi yarın saat 2:30 da şifa hastanesinde olacakmışım transfer için bakalım allahım hayırlısını nasip etsin inşallah umarım herşey yolunda gider sanırım biraz heyecanlandım umarım hepimiz meleklerimize tez zamanda kavuşuruz sizi çok seviyor ve kacaman öpüyorum bu güne kadar desteklerinizle ayaktaydım bundan sonrada size ihtiyacım olacak:1hug:Şeniz

:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

BEBEKLERIMIZ GELIYORRRRRRRRRRRRRR YUPPİİİİİ kaydirigubbakcemile5
hihoyyyt BEBIŞKOMMMMM INAN BANA HERŞEY ÇOK SUPER OLCAKKKK :lepi:
ALLAH BUYUK ALLAH YARDIM EDICEK INŞAALLHHH
:emir_bebek:

canım iyi şanslar.allah yolunu açık etsin yarın:nazar: bebişlerini:nazar: almaya gidiyomuşsun.bebişkosunya,artık çok tatlı bir annişko olursun.çok öpüyorum annişko muck

CANIM BEN 2 GÜNDÜR NETE GİREMEDİM HASTA YATIYORDUM AMA AKLIM HEP SENDEYDİ NEYSE OKUDUM YAZDIKLARINI VE ÇOK RAHATLADIM İNAN HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK SAKIN STRES YAPMA YETERKİ SEN İNAN UNUTMA İNANMAK BAŞARMANIN YARISIDIR:1hug:a.s.

canım çok geçmiş olsun a.s..bende gribe yakalandım ama şükür çok ağırlaşmadan atlattım.

evet buna kesinlikle katiliyorum kafan tamamen rahat olmali..benimde hersey yolunda ve cok guzel olmasina ragmen strese yaptim ve olmadi...aslinda stres yapmamak dusunmemek insanin elinde degil ama Allah sabrini versin canim aklini baska seylerle mesgul etmeye calis...

Mehaycım sen üzülme bak göreceksin seninde olacak, neden bilmiyorum ama sen ve bebişko ile ilgili acaip positif enerji alıyrorum ve ikinizinde olcak gibi geliyo. İlk denemende seni çok takip ettim çok karamsardın, tabi haklı yere, çok zor bir dönem, ama birdahaki denemende seni daha umutlu daha mutlu görmek istiyorum, bak işte ozaman Allah izin verirse olacak.

Mehaycım sen üzülme bak göreceksin seninde olacak, neden bilmiyorum ama sen ve bebişko ile ilgili acaip positif enerji alıyrorum ve ikinizinde olcak gibi geliyo. İlk denemende seni çok takip ettim çok karamsardın, tabi haklı yere, çok zor bir dönem, ama birdahaki denemende seni daha umutlu daha mutlu görmek istiyorum, bak işte ozaman Allah izin verirse olacak.

Mrba canım nasılsın nasıl gidyo:ecrin_bebek: o bezeler neyin nesimiş çok merak ettim inan seni ne yaptın ne dedi doktora.s. Bizi bu geçtiğimiz pazartesi hastaneden aradılar işte rahim filmi raporu eksikmiş bide bizim evlliğimiz 1,5 ay sonra 3 yıl olyo hemşire onu dedi bari aradan rahim filmini çıkar dedi o zamana kadar da 3 yılı dolduryoz zaten bizde gidişat böle heralde ondan sonraki gelişme tedavi planı olur hayırlısiyle işallahhhhhhhhh:nazar::nazar:

Bebişkooooom canım hadi bakalım annecik.... hayırlısını versin Allahım dileyen herkeslere RABBİİİİİİİİM

Mrba canım nasılsın nasıl gidyo:ecrin_bebek: o bezeler neyin nesimiş çok merak ettim inan seni ne yaptın ne dedi doktora.s. Bizi bu geçtiğimiz pazartesi hastaneden aradılar işte rahim filmi raporu eksikmiş bide bizim evlliğimiz 1,5 ay sonra 3 yıl olyo hemşire onu dedi bari aradan rahim filmini çıkar dedi o zamana kadar da 3 yılı dolduryoz zaten bizde gidişat böle heralde ondan sonraki gelişme tedavi planı olur hayırlısiyle işallahhhhhhhhh:nazar::nazar:

İremcim canım valla iyi gidiyo galiba ah bende bilmiyorum iiiiyice sapıtmış durumdayım, hormonlarım alt üst oldu çok sinirlerim bozuk ve kendimi toplayamıyorum. Hamileliğin getirdiği birşey midir bilmiyorum. Kolumun altındaki bezeler kıl köklerimin intahaplanmasından dolayı olmuş, ilaçsız geçirdim sayılır. Canım Rahim filimini nerde yaptırcaksın bilmiyorum ama mutlaka anestezi iste. Gözünü korkutmak istemiyorum ama biraz ağrılı oluyor. Eğerki ege üniv. de olursan 1-2 gün önceden anestesi istediğini belirt, sanırım yapıyolar. Rahim filmi tüm tüp bebek tedavisi süresince en zor işlem. Gerçi bu bünyeden bünyeyede fark ediyor ama senin gene aklında bulunsun. Umarım sende yakında bebişlerini kucağına alırsın:1hug:

Sağol canım benim Allah şifanı versin geçer seninbezelerde ya çok takma...........Ben özel şifada yaptırcam gibi şimdilik yok ya dayanırım herşeyede anestesi istemiyom ablamda olmuştu dayanılmayacak kadar bi şe değil tabi ağrılı imiş ama yumurta toplanırken anestesi alcam çok anestesi zaralı olursa ya

Sağol canım benim Allah şifanı versin geçer seninbezelerde ya çok takma...........Ben özel şifada yaptırcam gibi şimdilik yok ya dayanırım herşeyede anestesi istemiyom ablamda olmuştu dayanılmayacak kadar bi şe değil tabi ağrılı imiş ama yumurta toplanırken anestesi alcam çok anestesi zaralı olursa ya

Tabi karar senin canım, ama yumurta toplanırken ben anestezi almadım, zaten yumurta toplama işlemi Rahim filminden çok daha basit. Yani rahim filmine dayanabilceksen bence yumurta toplama işlemindede alma anestezi, sadece kendini rahat bırak kasma kendini çok kolay geçecektir. Ama tabi ben kendi adıma söylüyorum, herkezin bünyesi farklı, ay burda bunları söyleyipte kafanıda karıştırmakta istemiyorum.:uhm: Karıştırdıysamda özür dilerim, çok hassas konular bunlar aslında fazla yorum yapmamak lazım. Benceee sen en iyisi kendini nasıl rahat hissedeceksen öyle yap.

Bebişkocum, hayırlı olsun canım benim. Bebişlerin sana sımsıkı tutunsunlar inşallah. Allah'ım bu güzelim duyguyu sana ve isteyen herkese bir an önce yaşatsın. Stres yapma, çok rahat ve pozitif ol. Öpüyorum canım.

Tabi karar senin canım, ama yumurta toplanırken ben anestezi almadım, zaten yumurta toplama işlemi Rahim filminden çok daha basit. Yani rahim filmine dayanabilceksen bence yumurta toplama işlemindede alma anestezi, sadece kendini rahat bırak kasma kendini çok kolay geçecektir. Ama tabi ben kendi adıma söylüyorum, herkezin bünyesi farklı, ay burda bunları söyleyipte kafanıda karıştırmakta istemiyorum.:uhm: Karıştırdıysamda özür dilerim, çok hassas konular bunlar aslında fazla yorum yapmamak lazım. Benceee sen en iyisi kendini nasıl rahat hissedeceksen öyle yap.

Canım üzülme tamam bakcam ben duruma ona göre davranırım ama yumurta toplama daha zor gibi sonuçta 30cm iğne ile toplanyo ondan daha çok korkuyom be anneeeee:1shok: neyse yinede teşkk

sen rahim filmini nerde çektirdin ya sende tıkanıklık var diye mi çok acıdı canım ya........vardı dimi yanlış hatırlamıom dimi

Canım üzülme tamam bakcam ben duruma ona göre davranırım ama yumurta toplama daha zor gibi sonuçta 30cm iğne ile toplanyo ondan daha çok korkuyom be anneeeee:1shok: neyse yinede teşkk

Yok güzelim sakın panik yapma gerçekten çok acımıyo, rahat ol yumurta toplama işleminde, hamile kalmandada faydası olacaktır.

sen rahim filmini nerde çektirdin ya sende tıkanıklık var diye mi çok acıdı canım ya........vardı dimi yanlış hatırlamıom dimi

rahim filmimi 9 Eylül Üniv. de yaptırmıştım. Benden önce giren bayan gülerek girdi ve gülerek çıktı. Benim kanallarım açıktı ancak çok dardı. Ben hayatım boyunca böyle bir ağrı görmedim. Sedyeyle arabaya gidebildim ve 2 gün boyunca kanamam oldu. 1 gün boyunca hiç yürüyemedim. Ama dediğim gibi benden önce giren baya güle oynaya çıkmıştı.

geçmiş olsun rüyacım aman dikkat et kendine allah razı olsun hepinizin duaları yanımdaydı ben ameliyathaneye girerken inan çok rahattım hiç bir şey anlamadım canım yanmadı allahım güzel sonuçlar almak nasip etsin rüyacım 2 tane embriyo yerleştirildi bakalım hayırlısı darısı sizlerin başına dualarım hep sizinle sizinde benimle biliyorum çok öptümŞeniz

X