Mübarek ramazan ayinda transferi gerçekleşecek arkadaşlar buraya.!

evet canim ayni anda yapiyorum ben ikisinide...siringanin(kalin) ignesini taktiktan sonra sulu olanini icine cekiyorsun sonra toz olaninin icine enjekte edip bir iki kez calkalayip siringaya cekiyorsun..sonra ince uclu igneyi takip deri altina enjekte ediyorsun..cok basit....

sevimcim toz olan ilacin kendisi su gibi olansa ilaci deri altina enjekte etmek icin diger ilaca toza yani ilave ediliyor....

çok saol mehaycımm gerçi bunları doktorda anlatıcak ama ben çok merak ediyorum başıma gelicekleri
:)

selam kızlar ben yine kontrolden geldim dün 5 yumurtam vardı şimdi olgunluğa erişmiş 3 tane kaldı..19mm-17mm-15mm çapında sizce iimi?şimdi 2 sonucumu bekliyoşar bana telefon edip ne yapılması gerektiğini söyleyecekler off çok panik yaptım ya iptal olursa benim mikroenjeksiyon çok korkuyorummm

canım stres yapma rabbim ne yazmışsa onu yaşayacağız sabırlı ol bol bol dua et hakkında hayırlısı olsun inşallah
:Saruboceq:

canım stres yapma rabbim ne yazmışsa onu yaşayacağız sabırlı ol bol bol dua et hakkında hayırlısı olsun inşallah

canım benim ya ne biliyim sıkıntı yaptım şimdi telefon geldi bu gece gonalfi son kez yapacakmışım yarın gece 1,5 ta çatlatma olucam pazarteside yumurta toplama işlemi yapılacakmış bakalım hayırlısı dua etmekten başka çaremiz yok allahım hepimizin yardımcısı olsun çok öptümkaydirigubbakcemile5

canım umarım herşey yolunda gider. sen gonal-f i kaçlık vuruyordun? bi de kaç gün devam ettin. ben de şu anda 3. iğnemi oldum. hergeçen gün yeni bişeyler öğreniyorum walla. allah sonumuzu hayır etsin inşallaha.s.

canim boyle dusunme neden iptal olsun yumurtalarin olgunlasmis ne guzel catliyacaklar ve toplanacaklarda..sakin stres yapma yoksa bastan kaybedersin ...stres en buyuk dusmanimiz bizim....

saol canım desteğin için dua temekten başka çaremizmi var?allah hepimizin yardımcısı olsun öptüm...kaydirigubbakcemile5

canım çok şükür yolunda gidiyo artık yumurtalarım toplanmaya hazır...ben gonal-f günlük doz 225 lik 8 gün vurdum.bitti şimdi artık çatlatma vurulucam bu gece ve ertesi günde vaginal jel kullanmaya başlıcam bunun sonu yok tatlım ne denirse onu yapıyoruz allahım yardımcımız olsun çok öptüm ii haberlerini bekliyoruz:CüvCüv:

canim boyle dusunme neden iptal olsun yumurtalarin olgunlasmis ne guzel catliyacaklar ve toplanacaklarda..sakin stres yapma yoksa bastan kaybedersin ...stres en buyuk dusmanimiz bizim....

canım mehaycım çok haklısın stres yapmamak gerekiyo ama eldemi sence?neyse artık ne olursa olsun diyorum allahım herşeyin en iisini bilir umarım herşeyin hayırlısı olsun sen iimisin bitanem saol desteğin için çok öptümŞeniz

bebişko bişey sorucam ben buraya yeni üye oldum ve fırsat buldukçada eski yazılarıda okumaya çalışıyorum senin bu kaçıncı denemen bide sizde sorun neydi tabi senin için sorun değilse sordum cevaplamayabilrsin canımm

canım çok şükür yolunda gidiyo artık yumurtalarım toplanmaya hazır...ben gonal-f günlük doz 225 lik 8 gün vurdum.bitti şimdi artık çatlatma vurulucam bu gece ve ertesi günde vaginal jel kullanmaya başlıcam bunun sonu yok tatlım ne denirse onu yapıyoruz allahım yardımcımız olsun çok öptüm ii haberlerini bekliyoruz:CüvC

senin için çok sevindim çok heyecanlısındır eminim o zaman aramızda fazla bi gün sayısı olmayacak ben de pzt kontrole gidicem belki 3 gün 4 gün daha devam etmemi isterler sonra benimde yumurtalarım toplanacak gelişmeleri buradan paylaşmak için sabırsızlanıyorum seninde güzel haberlerini bekliyorum canım... nazar değmesin:1hug:

evet canim toparlandim cok sukur ...sizin mujdeli haberlerinizle daha iyi olacagim insallah....

toparlanmana sevindim nezaman düşünüyorsun tekrar denemeyi başka bir sitede benim doktoruma soru sormuşsun istersen ben senin adına konuşurum canım hatta raporlarını fln yollarsan gösteririm elimden ne gelirse yapmaya hazırım canım aklında olsun:1hug:a.s.

benim ilk tüp bebek denemem olacak inşallah ta son olur canım 3 aşılama geçirdim olmadı ve sonunda tüp bebek yolunda ilerledik ve bu aşamaya geldik bizde hiç bir sorun yok canım eşimin spermleri kaliteli ve hareketli,benim de hiç bir yumurtlama ve hormon problemim yok ama 2 senedir bebiş olmuyo yani sebebi bilinmeyen infertilite adı altına soku veriyolar bizi...işte böyle benim eşim dr ve onun bu konuda bilgili olması benim en büyük şansım ama herşey allahtandır diyip şükrediyoruz tatlım..başka soruların olursa sıkılmadan cevaplarım öptüm kocamankaydirigubbakcemile5a.s.

evet canım çok heyecanlıyım içim kıpr kıpır evet aramızda çok değil 1 hafta falan olacak ve birlikte dertleşip gün sayıcaz allahın izniyle umarım bizde diğerleri gibi hamiş haberimizi burdan veririz tatlışkomhihoyyytkaydirigubbakcemile2bende senin güzel haberlerini bekliyorum kocaman öptümŞeniz

inşallah ben inannıyorum güzel haberler alacağımıza. gelişmeleri bekliyorum senden ne de olsa benden öncesin en azından bilgimiz olur yarın kontrolüm var bakalım ne diyecekler gonal-f e devam mı tamam mı? bunun sorusunun cevabını alacağım offff zaman geçmek bilmiyor. gözlerimizi kapatsak ve herşey güzel sonuçlanmış olsa kaydirigubbakcemile5
hakkımızda hayırlısı olsun sonumuz inşallah :CüvCüv: ben buna inanıyorum...

Bebişko canim nasilsin yumurtalar nezaman toplaniyor hayirlisiyla

:sm_confused:iim tatlışkom yumişler yarın saat 11 de toplanacak allahın izniyle ama içim kıpır kıpır heycanmı korkumu bilemiyorum bakalım ne olacak ben lokal anestezi istedim çok acıyomu rüyacım:teselli::sm_confused:

:Saruboceq:inşallah bitanem hayırlısıyla bitse bütün işlemler...sende umarım hayırlı bir cevap alırsın yarın drdan.burda paylaşacak çok şeyimiz var allah sonumuzu hayır etsin kocaman öptüm hyırlı haberler canımmm a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…