Mübarek ramazan ayinda transferi gerçekleşecek arkadaşlar buraya.!

:1no2:kızlar bakıyorum da herkes terk etmiş görünüyo topiği valla çk üzüldümmmsenağlama:bbo:

:1no2:kızlar bakıyorum da herkes terk etmiş görünüyo topiği valla çk üzüldümmmsenağlama:bbo:

Canım benim üzülme:teselli: valla ben topiği terk etmiş diilim herkezi takip ediyorum kim ne durumda diye, liste çok uğurlu geldi maşallah Şimdide heycanla senin sonucunu bekliyorum, inşallah yakında sende morarırsın:asigim:

Canım mrba nasılsın nasıl gidyo.....Ben bebişkoyoda dedim benim tahliller iyi şükür konseye gircekmişim bu konseyde ne diyolar çok uzun sürmez dimi bana 15-20 gün içinde ararız dediler.Yani aradıktan soraki olay nasıl devam edyo yazarsan çok sevinirim a.s.

Canım benim iyi gidiyo bugün keselere bakıldı 3 tane varmış ama 2 tanesi zayıf, daha gelişeme ihtimalleri varmış, bakalım artık hayırlısı. yanlış hatırlamıyorsam benim 1 hafta içerisinde aramışlardı ve tedaviye başlamak için gün vermişlerdi. Zaten o günü bi aldıktan sonra herşey çok cabuk gelişiyor. Ama benim durumum tabi biraz farklıydı, ben beklemek istemedim, heyet raporu falan uğraşmadım yani. Randevuma gittiğim gün o ay ameliyat olcamı öğrendim. Laporoskopi ve Histeroskopi oldum. Bir sonraki ayda hemen tüp bebek yapıldı.

canım benim haklısın valla . kendi adıma söyliyim ben yazamadım misafirlerim vardı pek takip edemedim.bende hala iki günde bi kan veriyorum iyi gidiyo gibi bi sorun çıkmazsa.bugünkü kan değeri beklenenden çok az düşük çıktı.bidaha kan vericez.inşalah hiçbiriniz bi olumsuzluk yaşamazsınız allah emeklerimizi ziyan etmesin isteyen herkese evlat nasip etsin:teselli:

:Saruboceq:inşallah özlemcim yarın 12 de kontrol var bakalım yumişler geliştimi...umarım bu liste banada uğurlu gelir sen ultrasona girmişsin sanırım keseler demişssin?ama kaç tane olursa olsun sağlıklı olsun bitanem allahım kararlamıştır.kocaman öptüm dualarını eksik etme :Saruboceq:Şeniz

Slm kizlar bende 2 gündür pek giremedim dün doktordaydim çok şükür herşey yolunda şimdi lucrine başladim bakalim aksilik olmazsa ki doktorum herşey yolunda dedi ay sonuna transferim gerçekleşecek inşallah

canımsın ya sizi göremeyince sitede moralim bozuluyo valla:teselli:umarım test sonucun çoook yükselir inan dualarım sezinle tüm hamişlerimleallah sizleri ve bizleri bebişlerinin ellerine ayaklarına kasvuştursun bitanem:Saruboceq:

canımsın ya cok sevindim bir problem çıkmadığına hadi bakalım en kısa zamanda hayırlı haberlerini alalım dualarım seninle olacak rüyacım...

Slm kizlar bende 2 gündür pek giremedim dün doktordaydim çok şükür herşey yolunda şimdi lucrine başladim bakalim aksilik olmazsa ki doktorum herşey yolunda dedi ay sonuna transferim gerçekleşecek inşallah

canım benim ya cok sevindim bir problem çıkmadığına hadi bakalım en kısa zamanda hayırlı haberlerini alalım dualarım seninle olacak rüyacım...

yaw kızlar ben hala regl olamadımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 5/10 da olmam lazımdı ya ...

kuzuuuu bi tahlilden bişey çıkmazzz yaptır diyorumm ben en azından için rahatlar ama dediğim gibi sen hep gecikiyosunnn rahatla,relax ol,gevşelülülülülülü:roflol:

Canım benim Günaydın Allah hayırlı etsin işallah diğer iki bebişte sürpriz yapıp sana bi tutunyolarmış:ecrin_bebek::ecrin_bebek:uğraş bakalım üç tane minnoşla işallah yarabbi
çok sağol ben de çok beklemem diyorum banada hemen ararlar gibi gelyo.....ya bide ordaki bayanlar işte herkese rahim filmi çekecekler gibi bişe ler dediler ama bizde eşimde problem var bide yaş 33 uzatmazlar umarım ya yani bide tüp bebekte tüplere kendim için diyorum neden bakılsınki zaten direk embiryoyu koycaklar işallah uzamaz neyse hadi iyi mesailer:CüvCüv:

selam kızlar
dün kontrole gittim. 5mm bi kist varmış onun için e2 ve Lh bakıldı bunun sonucuna göre almamız gerekebilir bu da tedavi sürecini uzatabilir dediler. çok moralim bozuldu. ama e2 sonucuma göre kist in ilaçla da tedavisinin olduğunu tedaviye başlamamıza engel olmadığını test sonuçlarımın güzel olduğunu söylediler. :) gonal-f + lucrin iğnelerime devam. ilk önce lucrin 5lik. 1 saat sonra gonal-f 125 lik. pzt tekrar kontrolüm var. hayırlısıyla sonuca yaklaşıyoruz sanırım...kistim için de tetradox verdiler antibiyotik 12 saat arayla içiyorum bi de bemiks -c içiyorum.. oooo ne çok şey içiyorum :)

za-nann cim beklersen uzun surer gelmesi bendede oyle gecikmisti bekleyip dusunme gelicek diye dusun...

MERHABA STRES YAPMA İNŞALLAH BASİT KİSTTİR VE İLAÇLA TEDAVİ OLUR GENELDE TEDAVİ ESNASINDA OLABİLEN BİR DURUM CANINI SIKMA GEÇEN AY BENDEDE OLMUŞTU İLAÇLA GEÇTİ KENDİNE DİKKAT ET
a.s.

arkadaşlar bişey sorabilirmiyim ; iğneleri nasıl kullanıyosunuz verildi iğnelerim ama regl olunca başlıcaz dedi doktorum ikisiniz aynı andamı yoksa belli saat aralıklarıylamı benim iğnelerim orgalutran 0.25/0.5 diğeride menagon menagon antibiyotik iğlere gbi bi ampul su bi ampul toz diğeri ise hazır şırınga ikisinide evdemi apıyorsunuz çokmu sordum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…