Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

GÜNAYDIN MONTİ GÜZELLERİ BENDE BUGÜNDEN İTİBAREN BAŞLADIM MONTİYE

aebenciğim şuandaki kilom 66,3 :kedi::kedi::kedi: klava:

GÜNAYDIN MONTİ GÜZELLERİ BENDE BUGÜNDEN İTİBAREN BAŞLADIM MONTİYE

hosgeldin nazcım hayırlı olsun aeben sonunda senide montici yaptı demek yakında 6. takım toptan montiye tasıncak sanırsamkaydirigubbakcemile5

GÜNAYDIN MONTı GÜZELLERı BENDE BUGÜNDEN ıTıBAREN BAŞLADIM MONTıYE

bilmiyorumkismileinanmıyorum .....hemen başlıyorsun hemde hiç kaçamaksız ....kaydirigubbakcemile
günlük rapor istiyorum mutlaka .....

yapacagım basit evden çıkmadan güzelce kavaltını yapıyorsun . ama . kavaltıda sen hep yumurta yersin o yumurtayı diger ögünlere aktarıyorsun .
ve yagsız peynirini ve yanında mutlaka salata türü bi yeşilik yiyorsun .

öglen içinde işte uygun bişi çıkarsa yiyorsun çıkmassa. hemen kendin bişiler buluyorsun ...
öncelikle işteki dolaba şunları alıyorsun .,,
yagsız peynir . bol yogurt ..... yumurtata .... ton balıgı ,meyve ve bolca salata malzemesi .. ögünlerine mutlaka yogurt ekliyorsun .
günlük 1 ögünün mutlaka et türü purotein oluyor eger olmassa bile yumurteyla telefi ediyorsun ..... ögleni aç geçirme ki akşama yemege saldırma .
akşamıda hafif geçirmeye çalış .... sebze ve salata yogurtla . yemeni çok azatma ama ....
ve yrüyüş bandının tozunu al hemen günlük en az 45dk. yürüyeceksin .....
artık bunları yaparmısın diye sormuyorum çünkü yapmassan günlük ceza vericem sana . kaydirigubbakcemile dügüne kaldı . 1.5 ay varmı ?ohaoldumsmile

tamam ablacığım . kahvaltı için kendime bişeyler aldım zatenişyerinin dolabına koydum kendime kepekli makarna falanda aldım . yoğurtta aldım light olandan salata malzemelerini pazardan alıcam salata için kıvırcık havuç ve kırmızı lahana uygunmudur aebenciğim.

uygun fıstıgım eger küçügünden bulursan beyaz lahanda tavsiye ederim salatalarının içine . ögünlerinde mutlaka salatayada yer ver ve yogurda.
yapacagın kısaca şu kavaltı klasik biliyorsun zaten baktınki yapamadım yulaf ezmasi al yağsız sütle ....

ögününü birinde et türü .salata .yogurt
birindede sebze .salata .yogurt .
makarnaya okadar çok agırlık verme arada bir ye ..
baklagilide arada bir ye yanlarında mutlaka salata ve yogurtla .
çok vaktin almadıgında hemen tonlu salata ve yanında yogurtla çok güzel bir ögün yapabilirsin . vaktin oldugunda . kitabı tekrar oku ..a.s

Günaydın kızlar kilom 71.100 hepinize hayırlı cumalarkızlar... Nazlıcım bugünden itibaren mutlaka başla tatlım nasıl kilo aldın sen bu kadar yaa şişlik mi acaba senin ki? 58 kilo olduun günler dün gibi aklımda umarım en kısa zamanda forma girersin tatlım...

anaa şöyle bi bakayım dedim ama 6.takımdamıyım diye başlığı kontrol etme gereği duydum :)

refim kıs yüzünü gören cenletlik lo nerlerdesin .....alsanaalsanasmileŞeniz
anaa şöyle bi bakayım dedim ama 6.takımdamıyım diye başlığı kontrol etme gereği duydum :)
hoş geldin nurom ..Şenizkaydirigubbakcemile3

valla stresten yemeye verdim kendimi refimmm inşallah canım . düğüne kadar yine 58 falan olsam yeter bana . yanına sporda ekliycem inşallah bu akşam . ve düğüne kadar yapmaya devam edicem sporu ve sonrasındada inşallah .

Sorma Aebencim çok sıkılıyorum bende de hiçbirşey yetmiyor bir sorunlar var Simoşun ki kadar değil sanırım ama var bişeyler. bilemiyorum aslında bir sorun yok ciddi anlamda hayatımda çok şükür ama hiçbirşey çok sevindirmiyor beni, heyecanlandırmıyor bu aralar pek neşeli ve mutlu değilim sıkıldım herşeyden sanki derste yapamıyorum istediğim kadar bilemiyorum diyette iyi gitmediği için buralara gelemiyorum açıkçası ciciş ....:umursamaz:

günaydın ve hayırlı cumalar arkadaşlar.montinyak diyeti bir diyet değil yaşam biçimibunu unutmayın.ben hayatımı bu şekilde sürdürüyorum.yani kendinizi kısıtlı görerek ve bir gün istediğiniz kiloya ulaşınca istediğiniz herşeyi istediğiniz kadar yiyeceksiniz diye düşünerek yaptığınız sağlıklı beslenmeden dolayı mutsuz,huzursuz olmayın.ümidinizi yitirmeyin.yediklerinizle yetindiğinizi düşünmeyin,yediklerinizin size fazlasıla yettiğini ve doyduğunuzu düşünün.zaten aç kalmıyorsunuzki.tıkınmıyor yeteri kadar yiyip vücudunuza eziyet etmiyorsunuz bu beslenme biçiminde.hepsi bu yani...ben bunu diyet diye yapmıyorum.sağlıklı yaşam biçimi olarak hayatıma adapte ettim.eşimde böyle besleniyor.ve eskisinden çok daha dinçiz.yiyeceklerin fazlasının vücutta yararttığı hantallık ve hamlığı attık üzerimizden.eskiden nefes nefese çıktığım merdivenleri üçer beşer çıkıyorum.daha bunun gibi sayabileceğim çoook şey var..ben bu beslenme şeklini diyet gibi görüp kendimi o psikolojiye sokmuyorum.ama beslenme şeklim montiyle birebir örtüşüyor.zayıflamadan önce ve sonra hatta hala bu konularda çooook araştırmalar yaptım.neyi ne ile yemeliyim yememeliyim...ne ile yersem ağırlık hissederim yada hazım sıkıntısı yaşarım yada hafif hissederim kendimi diye...öyle yani şekerler..sizede bu yolculukta kolay gelsin.çok kolay değil bunu yaşam şekli haline getirmek ama imkansız asla değil.....

ZıLıCıM BıKAÇ SORUM VARDI AMA GÖRMEDıN GALıBA.
refim sorun herne ise umarım hayırlısıyle çözümü bulunur .:çok üzgünüm:
kızlar kilom bügün 55 55. 200 geliyor bir ah 53 olsam yeter banaopuyorumnanaktan
Tebrikler hondacım ....alkisalkisalkis

Son düzenleme:
ben bugün yediklerimi ve akşam yiyeceklerimide yazayım

sahah

3 dilim kızarmış tam buğday ekmeği
lighit beyaz peynir
yarım domates
1 adet salatalık

öğlen

3 adet köfte
1 kase yoğurt
domates+salatalık

akşam
haşlanmış karnıbahar
yoğurt yemeyi düşünüyorum .

şimdiden yazdımki akşam değiştirmeyeyim listeyi .

ya ben bugün buraya kilo bildirmedim dimi.sempatiksalakcinniohaoldumsmile

62.000. ....:lepi:

nazlım afiyet olsun .....kaydirigubbakcemile5 köftenin içinde ekemk olmamasına dikkat et oldumu .a.sbirde meyve yok .. akşam üstü yada yatmadan meyve yiyebilirsin ....
hani sabah kalkınca sen kuru kayısı yerdin .yerimseniben
bide bi tavsiye domates .salatalıgın hali kalmamış bu mevsimde maydonaz tereyi vs dene

KÖFTENİN İÇİNDE EKMEK YOKTU AEBENCİĞİM şöyle adana kebap tarzında bişey yapmışlardı . kuru kayısım yok ama alıcam bu akşam ablacığım . tamam maydanoz ve tere yemeyi denerim .

ablacığım bide yemeklere tuz atacakmıyız atmayacakmıyız.

AA bak yazayım diyodum unuttum ...tuz tabi kullan AMA azalta bildigin kadar azalt... şu an sen şişde olabilirsin biraz.atmana yardımcı olur ... bide zeytin yağ kulanmaya çalış . salatanada abartmadan koy ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…