Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

selam montici güzeller
ben hedefime ulaştımmmmmmmmmmm
69.8 kiloyum çok mutluyum zemuszemus
aebencim canım sağol tüm desteklerin için ....ama bişi daha sorcam ...ben şimdi ikinci aşama mı yapacam?
topikte biyerde varsa sayfasına bakayım malum kitap yok yaaa...

kıs nevkuş hedefin yetermi :jeyyar: bence 65 kadar yolun var. hazır tıkırdamışken .sırnaşık şey
canım evet 2. aşamaya geçeceksin kaçmaklı 2. aşama . yani yemeklerinin arkasına küçük kaçamaklae ekleye bilirsin ..
başka mesela patates salatası yiyebilirsin bol yeşillikli .....
veya sebzelerinin yanına ekmek ekleyebilirsin ...
2. aşamada ö ögünde yediklerinin hepsinin degeri 50 geçmedikçe kilo almassın . bu geçiş dönemi yavaş yavaş mesela dün ben akşam yemegi arkasına yarım dilim baklava yedim .a.s
haftada 1 mesela sütlü tatlı yiyebilirsin ....
hedefine ulaştın diye salacagını hiç sanmam .buyrunnnnnnnnn baklagilerine et katabilirsin mesela ...
arada bir istedigin peyniri yiyebilirsin .
zamanla kendin ayarlaya bilirsin bunları inan ....

ay çok sevindim .......alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

ayyy aebencim sağollll
biliyom ne kadar sevindiğini tahmin edebiliyorum canım benim.
şu aşamada yeter bu kadar aebencim takımda da yazdım zaten.

hmmm patates salatası mı severim valla...
anladım canım ben bakarım zaten topiği yine incelerim fırsat buldukça ki öğreneyim iyice..
yok be ne salması o kadar emek ettim...lmaz:
darısı başına aebencim..sende emeklerinin karşılığını alacan hayırlısı ile.

Şeniz:içelim:

aebenciğim ablacığım bende yarından itibaren başlıyorum montiye yarın tartılayım benide yazarmısın listeye bu sefer yapıcam .

aebenciğim ablacığım bende yarından itibaren başlıyorum montiye yarın tartılayım benide yazarmısın listeye bu sefer yapıcam .
alkisalkisalkis çok sevinirim nazlım yazmammı...Şeniz
dügüne kadar ne verirsen kar ...en az 1 beden ..alkisalkisalkis

NevkuŞum .... ZıLıcım ,bence sızde baŞarı topıklerıne sayfa aÇmalısınız

inşallah aebencim..
ben biraz bekleyip kiloyu sabitleyeyim o zaman başarılı olduğuma inanacam beslenme düzenim oturunca açarım öyle bi sayfa inşallah...

slm kızlar burada okurken dikkatimi bir şey çekti içinizden bi çoğu kuruyemişi çok tüketiyor,yani, her gün alınması gibi bir zorunluluğunuz var gibi hissedip ara öğün olarak görüyorsunuz.100 gr badem 650 kalori civarı yafa fıstık,fındık.ben kilo vermeye çalışırken bu tür şeyleri hiç yemedim desem yeridir.yani sırf nefsimi körlemek için bir kaç tane kadar tadıp bıraktım.yani bunu yemek zorundaymış gibi hissetmeyin.acıkınca bir meyve yada 1 bardak ayran içebilirsiniz.hem uyku verir akşamları.ve ben her gün yürüdüm yada koştum.yani hangi sporu yapabiliyorsanız mutlaka biraz zaman ayırıp yapın metabolik hızınızı arttırın.şimdilik aklıma gelenler bunlar...

zilicim seni bulmuşken bir iki sorum var yanıtlarsan sevinirim ....

menülerin kilo verirken belli .kavaltı klasik .bir ögünde purotein salata yogurt . diger ögünde sebze salata yogurt.
bu kilo verme deyilde korumadadamı böyle yoksa çeşitli olabiliyormu....*
bide bakliyatı kilo verirken ne kadar kulandın ? ..
bide bakliyat yedigimde et türü puroteini ayni ögünde yedınmi? yoksa.karıştırmayıp . her ögün için 1 ana yemek salata ve yogurtmu yedin .....
eger öyle ise kilo korur kende. pişmiş yemek çeşitlerini bereber yedinmi?
vede hem kilo verdigin dönemde hemde korurken ara yapıyormusun ?yapıyorsan kaçkere .. dünkü menülerinde yoktu gerçi ama .
sorularım çokmu karışık oldu ne ?

Son düzenleme:
zilicim kuru yemiş çok faydalı (azı tabi) vede tamamen kendi istegimiz.kafamçokkarıştı özeliklede ben çok yiyorum .vede kan şekerini yükseltmiyor ve çok tok tutuyor .bu beslenmede kl. den çok kan şekeri degerine bakılıyor. akşamdan önce yenilincede akşam yemegini az yememi saglıyor ....
ama ben bazan geç saatte yiyorum buda pek hoş olmuyor aslında .pek önermiyorum .

Son düzenleme:

canım merhaba onlardan biri benim her akşam yer fistiği yiyorum bende bi nevi alışkanlık haline geldi tv karşısındayken bişeyler yemem gerekiyomuş ğibi hisediyorumkafamçokkarıştı

menüm

2 dilim ekmek marmelat yoğurt az biraz krem peynir

1 tabak çorba 2 kaşık yoğurt

ara yarım portakal

3 parça tavuk sotelenmiş salata ayran

yer fistiği yarım elma 1 portakalopuyorumnanaktan

gec oldu ama ancak girebiliyorum bnde menümü vereyim yarın tartı günü cok heyecan yaptım bu hafta kacamaklarla doldu farkındayım ama telafi edicem insl yarın cok az bir tıkırdamada beni mutlu edicekopuyorumnanaktan

yarım bardak greyfurt suyu

sabah

2 dl kızarmıs ekmek..1.5 ksk lor...az maydonoz...azzeytin ezmesi..

ögle

1 porsiyon taze fasulye yemegi...2 ks tavuklu mantar...yarım kase yogurt...

aksam

fırında hamsi...az fasulye yemegi...az salata...bi kac kasık yogurt...( fazal oldu farkındayım ama misafrlikteydik asırıya kacamdan yemeye calıstım)

ara 2 fincan yeşil cay

yarım elma

günaydın monti güzelleri ben bu sabah 84,1 çıktım.
beyazım dünle arsında 200gr vardimi . olsun günler arasında dalgalanmalar olur böye . ben listeye yazmıştım ama degiştireyim . takımada dünkü kilonu yazmıştım ama bu gününkünü bildire bilirsin ..olumunekankayizsmile tabrikler fıstık .alkisalkisalkis

neden öye çıktı ben de bilmiyorum abla. aman bu tartı az dengesiz sanki. sağlık olsun. 1-2 kilo olmasında 100 grama razıyım :)) takıma bildirdim kilomu. ama hesaplamayı yapmadım onu arıyorum hangi sayfada diye

beyazım günlük dalgalanmalar gayat normal .... bendede olur . sen günlük tartılma bak benim gibi sonra alışkanlık halini alıyor haftada 1 tartıl yeter .olumunekankayizsmile

menüm

2 dilim ekmek marmelat yoğurt az biraz krem peynir

1 tabak çorba 2 kaşık yoğurt

ara yarım portakal

3 parça tavuk sotelenmiş salata ayran

yer fistiği yarım elma 1 portakalopuyorumnanaktan
afiyet olsun hondacım .olumunekankayizsmile
afiyet olsun sultanım .:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…