Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

işin garip tarafı aldığımız ürünleri birde yerine tek tek geri koyduk geldik, sanki ne macburiyetim varsa :sm_confused:

inşallah Allah her isteyene nasip eder hem çok zor hemde çok güzel.

menü
1 incir limonlu su

3dilim ekmek marmelat yoğurt az biraz krem peynir

yarım tabak spaketti peynirli3 kaşık taze fasülye 3 kaşıkta yeşil mercimek salatası

biraz yoğurt marmelat küçük bi tabak yeşil mercimekli salata

birazdan fistik yerim elma bidefisfisfis

slm kızlar bende bu diyet metodu ile 6 yıl evvel 36 kg vermiştim ve almadım:)bunu bir yaşam biçimi olarak hayatıma yerleştirdim ve eşim bana çok büyük destek oldu.onuda bu yeme düzenine alıştırarak 22 kg verdirdim:)boyum 179 cmşu an 64 kg'yım normalde 60-61 arasıyım.6 ay önce doğum yaptım ve gebeliğim süresinde sürekli dikkat ettim yeme işine.sadece 9,5 kg alarak doğuma gittim ve bir ay sonrasında tekrar eski kiloma geri döndüm
8 yıl önce 98 kiloyu görmüştüm tartıda ve dumur olmuştum.2 yılda gelmiştim o kiloya üstelik.okul için gittiğim doğunun ücra bir köşesinde tek lüxüm tıkınmaktı şimdiki gibi net bağlantısı vs..hiç bir oyalanacak şey yoktu.84 kilo olmuştum ve o halimle evlendim,evlenincede 1 yılda 14 kg daha alıp 98 olmuştum.eşim o zamanlarda bunu hiç dile getirmemişti, sağlıklı beslenme düzenine geçerkende bana bu konuda yardım edecek tek kişinin o olduğunu ve bu konuda desteğini eksik etmemesini istedim ondan ve bana gerçekten çok yardımcı oldu.ben montinyak diyetinin farkında olmadan kendimce uyguladım bu diyeti 2 yıla yakın.fakat burada okuduktan sonra farkettimki birebir uygulamışım aslında.öğlenleri çalıştığım yerde dışardan tavuklu salata söylerdim ve yoğurdu çok sevdiğim için yarım kiloluk bir kutu yoğurdu çekmeceme koyar içim kıyıldıkça atardım ağzıma kaşık kaşık.ve akşamüstleri çayımın yanına üçgen peynirlerden yerdim yağsızlarından ve bazende meyve yada bir avuç beyaz leblebi vs.. işte öyle bu yazım size birazcık moral verip motivasyonunuzu arttırsın diye yazdım.buraya uzun süredir üyeyim ama nerden yazılır onuda bilmiyorum inanın.rastgele bişeyler yaptım umarım yayınlanır yazdıklarım.bende şu on beş günlük yarıyıl tatilinde misafirlerim nedeniyle bir üç dört kilo aldımve yerleşmeden kilolar hemen vermeye çalışıyorum.sizde bana moral olursanız sevinirim.artık hiç korkmuyorum zaten kilo veremem diye çünki kendi isteğimle ilk kez ipin ucunu bıraktım.fakat iki haftaya kalmaz geri veririm.umarım hepiniz istediğiniz kiloya iner ve korursunuz kilonuzu.vermekten çok daha önemli korumak aslında.yazdıklarınızı bebeğim olmasına rağmen 1 haftada ara sıra girerek okudum hepinizi görmesemde tanıdım yani:)hepinize kolay gelsin umarım faydam olmuştur.

Son düzenleme:
patron nasılsınolumunekankayizsmile
SÜPER GEZİNİYORDUM BURALARDA ..
selam montici hatunlar nasılsınız bakalımopuyorumnanaktan
Şeniz
afiyet olsun hondacım ...
iyiyiz bebek sen nasılsınŞeniz
:kedi:kedijike iş çıkarıyoruz silecek şimdi bu mesajlarımızı ..:kedipuyorumnanaktan

bu sayfalarda bir diyetisyen arkadaş var sorulara cevap veriyor çokda bilinçli biri anladıgım kadarıyla o linki okuyordum ...opuyorumnanaktan

kıss sen dünde spagetti yememişmiydin honda hayırdr gerci sen artık 2. asamdasın sanırsma baksana krem peynir falan eksik etmiyon kahvltıdakaydirigubbakcemile3

iyiyiz bebek sen nasılsınŞeniz

cok sükür iyiyim bnde bu ara yine formumndayım Allh nazrdan saklasınkaydirigubbakcemile3

ay bide ben size özendim dün siyah zeytin ezmesi aldım foranın fit olanı yoktu normal aldım oda sanki cok yaglı gibime geldi yemesem mi acabakafamçokkarıştı

opuyorumnanaktanhoş geldin canım ... öncelikle seni tebrik ederimm . başarın çokkkkk büyük ....alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
senin gibi montinyak yapanlarla karşılaşınca çok seviniyorum .....kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile3Şeniz
k.k. da yenisin ......senide aramızda görmek isteriz......

Son düzenleme:

canım spaketi dünde kalmiştı atmadım öğlen yadim ay ben zeytin ezmesi yiyemem zeytin ama nasıl zeytindir alllah bilir normar zeytin ye yada yeşil zeytin çok güzel krem peynir aldım %20 daha az yağlı güya evde de kimse yemiyor atamayacağıma göre mecbur yiyecemkafamçokkarıştı

hanı nerde diyetisyen gerçi ona gerek yok bizim patron daha iyi bilirŞeniz

ziligurticim tam olarak nasıl beslendin, aynen montideki gibimi? kitabın varmıydı tesadüfenmi bu şekil beslendin ? ne çok soru sordum .

hoşbulduk aeben,birinci sayfadan itibaren arkadaşları nasıl motive ettiğini okudum canım.gerçekten çok azimlisin bende seni tebrik ederim.azmin elinden gerçekten hiç bir şey kurtulamıyor.bunu bizzat kendimde gördüm.şu andada formumu korumak adına ne gerekiyorsa yapıyorum.haftada üç gün sporumuda tabii.mesela bu gün bebeğimi bırakacak kimse yoktu evde aynısını yaptım salondakinin.zeyıf kalmak için gitmiyorum zaten sağlıklı olmak adına tüm bunları yapıyorum ve kendimi iyi hissetmek için en önemlisi.spordan sonra vücut mutluluk hormonu salgılıyor zaten acaip mutlu geliyorum eve.iki gündür montiye devam bende:)fakat vücudu sallamak için biraz potein ağırlıklı yapıyorum iki gündür yarın normal monti menüsüne döneceğim.sizleri tanıdığıma memnun oldum.opuyorumnanaktan

paylasımınız için cok tesekkür ederiz gerckten benm gibi yeni baslayan kişilere umut verici bir mesaj oldu bende bu site sayesnde böle bir diyet hatta diyet demeyim saglıklı beslenme oldgunu ögrendim sagolsun burda bu konuda en biliçlimiz ve tabiki gurur kaynagımız abenimizde cok destek oluyor:lepi:
bence bi kac kiloyu rahatlıkla verirsiniz nede olsa daha önce zoru basarmıssınızalkisalkisalkis

benmde dikktimi cekti aeben beslenme uzamnının actıgı topik gerckten yardımcı olmaya calsıyorkaydirigubbakcemile2

hoş geldin canım maşalah güzel vermişsin hamilelik döneminde bu şekildemi beslendinCADIARZU

hanı nerde diyetisyen gerçi ona gerek yok bizim patron daha iyi bilirŞeniz
kaydirigubbakcemile3herşeyi biliyorum diyorsan , her şeyi bilmiyorsun demektir.:jeyyar:laelaelaelaelae diyet deneyimlerinin ana sayfasına bak . bende böcügüm için bakıyordum sorusunu cevaplamışmı diye . .:sinifsinif:

haklsın cnmda ne blim almıs bulundum normlde bn zeytin pek yiyen birisi degilim nese olmazsa evdeklirede yedirim onlar bitirirzemuszemus klasik anne içgüdüsü canım sninki evde yiyen olmazsa anne olarak senin yemen gerekiyormus gibi hissediyorsunkaydirigubbakcemile3 anne olmak zor iş tabilülülülülülü

ziligurticim tam olarak nasıl beslendin, aynen montideki gibimi? kitabın varmıydı tesadüfenmi bu şekil beslendin ? ne çok soru sordum .

aeben dur heyecan yapma canım anlıyorum senin gibi montiye gönül vermiş birini görünce adrenalinin yükseldi birden amasırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…