Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

canım daha 2 gün oldu oyüzden bugünü başlangıç bugünkü kilomuda başlangıç kilom olarak bildirdim.montiyi bırakmaya hiç niyetim yok.hele hele senin gibi maytabım gibi referans ve diger adı aklıma gelmeyen arkadaşların başarılarını gördükçe hiç vazgeçmeye pes etmeye niyetim yok.tecrübelerinizi bize aktardıgınız için gerçekten çok minnettarım olumunekankayizsmile

yeşilçayımda geldi..demlensin azıcık..
ya böyle bir hatayı yapmam artık birdaha çok acı çekiyorum.
uffff

SADECE GÖZÜME ÇARPTI ıÇıN ALINTI YAPTIM SONRA BAKICAM MENÜLERıNıZE .

NARRıNCıM SENCE HATA YOKMU BU MENÜDE . SONRADA KıLO VERMEDıM DıYORSUNUZ .:sm_confused:

Son düzenleme:
MENÜNE BİŞEY YAZAMIYORUM AKREBİM ... NERDE YASAK KİLOYA DÖNÜŞECEK ŞEY VERSA YEMİŞŞİN .HEMEN BUNLAR YERLEŞMEDEN SIKI BİR 1. AŞAMAYA DÖNMELİSİN YOKSA YERLESİR BUNLAR HEMDE MONTİ YAPANLARDA BUTÜR HEMDE 3 ÖGÜNDEDE YENEN ZARARLI KARBONHİDRATLAR ÇOK ÇABUK DEPO OLUR .ÜZGÜNÜN DİYCEK BİŞİ BULAMADIM .bilmiyorumkismile

sabah ki yazdıklarımlarımdan pişman oldum bütün yazılanları görünce ve kendime çok kızdım,hele aeben ablam,refi,ve maytap sizleri görünce kendime haksızlık ettiğimi anladım.
Bundan sonraki 100 gr daha iyi versem küçümsemeyeceğim ve sizin gibi kararlı olup hayatımın düzenini monti beslenmesine uydurana kadar devam edeceğim bu alışkanlığa

akrep cim http://www.ilknokta.com/urun/87369/Ergenlikten-Menopoza-Kadina-Ozel.html
ben burdan aldım canım kargo ödemesi kredi kartına 9.60 tl

şekeer çabııııkk ne yapıcam söylermisin..
yeşilçayımın yarısını bitirdim acaip wc durumum oldu ayy gider inşallah..
pazar günü de piknik var..bayağı kalabalık olucaz ve oraya şiş gitmek istemiyorum
yardım lütfen şeker..
hiç yemek yeme desen yemicem öyleyim yanibenneyaptımki

nacizane fikrimi söylemek istiyorum eğer kızmassan gün içinde en az 2.5-3lt yakın su iç,aralarında yeşil çay veya varsa form çayı tüket ödem atmak içinde maydonoz suyu bire bir geliyor ben çok faydasını görüyorum şiş olduğum zamanlar canım

a.s
ÇİÇEKİM HEMDE KİLO VERMİŞİN FISTIGIM YANLIŞMI OKUDUM ..:1shok:
BENDE SANDIM KİLO ALDI GALİBA İSYEN BAYRAKLARINI ÇEKTİ.DİYE .-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3
HEDEFİNİZ AZ AMA KALICI KİO VERMEK . ARADA BİR MONTİ AMCANIMDA SÜPREZLERİ OLMUYOR DEYİL yerimseniben
AMA HEDEFİNİZİ BUNA GÖRE YAPIN ASLA ÇOK KİLO VERMEYİ VAD ETMİYORUM BUNU DEFALARCA YAZDIM a.s
ama sonuca bakıp sonunda siz şaşıracaksınız .hihoyyyt

sabah o kadar kötü hissettim ki kendimi o göbek her giydiğim şeyle çıkınca çok kötü isyanlardaydım :kedi::kedi:ama işte sizin böyle söylemeleriiniz ve senin doğruları birkaç kez tekrarlamanla anca anlıyorum ablakaydirigubbakcemile3 a.s.ben bundan sonra isyan yok önümüzdeki maçlara bakacağız.

cuecam tebrik ederim demek 2. aşamdada kilo vermen devam ediyor ...:lepi:
bunun sebebi bünyene montiye alıştı artık rayına girdi kaçamaklarınıda dikkatli telefili yapıyorsan ondandır canım kilo vermen . demekki verecek kilon varmiş daha eger olmasa o kiloda dengelenir kalırdın .a.s

tamam tatlışım..teşekkür ederim..neden kızayım şeker
ve acilen wc ye gitmem lazım
işe yaradıu sanırım ilk yeşilçay kupam
bi tane daha yayaptırim hatta

sakın yememezlik yapma AKREP ..lmaz: asıl o zaman oturur kilon ...
yapacagın arkadaşlarında önerdigi gibi su ve yeşil çaya yüklenmek .
beslenme olarakta 2 gün karbonhidrat yasak sana protein vede sebze salata yiycekdin kahvaltın bile protein vede sebze olacak . kuru yemiştende tuzdanda (fazlasından )uzak dur .....kaydirigubbakcemile
ayrıca piknir geyet güzel monti menüsüdür bol et daha ne olsun daya yanına yeşillikleri etin tabi atın yagsız kısımlarından ye .. vede sakın pideekemk vs . görmiycem ...

bu kiloları vermek istiyorsan SÖZ VER BıZE AKREP..

BU 3 GÜN BOYUNCA BU DEDıKLERıME UY PAZARTESı GEL DUA ET BANA EMı.?
AMA YOK GENE PıDELERı GÖTÜRÜRÜM DıYORSAN ELıMDEN GELEN BıŞı YOK BACIM .:sm_confused:

Son düzenleme:
hepinize meraba kizlar kaydirigubbakcemile3
bende biraz onca tartildim kilom 61,900 900gr. daha kaybetmisim bu hafta guclubacismile
su bacaklarimin inceldigi gunu gorecekmiyim derdim hep ,benim en buyuk problemim bacaklarim olmustur hep ama bu gidisle olucak heralde hepberaber basaricaz.
verdiginiz kilolar icinde hepinizi tebrik ediyorum. :dance:

TEBRİKLER CAMLICAM VALLA 60 KÜSÜRLÜLER . 5 Lİ RAKAM SINIRINA DAYANLDI .sositosositohihoyyyt
ÇOK SEVİNDİM NE GÜZEL HER HAFTA GİDİYOR DÜZENLİ .alkisalkisalkisalkisalkisalkis
BENDE BUGÜN MEZRO OLÇÜSÜ ALDIM BACAKLARDAN 2 CM KAYBETMİŞİM 1 HAFTA ÖNCEYE GÖRE ...olumunekankayizsmile
BUGÜN YAG ÖLÇÜMÜ YAPTIRICAM BAKALIM 18 Lİ RAKAM GÖRECEKMİYİM .:1rolleyes:

insallah gorursun aebencim benim bacaklarim montiye ilk basladigim zaman 63 cm. idi ben hep mankenlerin beli kadar bacagim var derdim.bende bu sabah olctum 58cm. olmuslar.bu demektirki
boyle devam edersem 54 de gorurum. hayirlisi bakalim opuyorumnanaktan

:Saruboceq: benim bacagımın enkalın yeri 54 dü bu sabah 52 olmuş ..hihoyyyt
ama görüyorumki sen baya yağdan erimişin bacım .alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkishedefine kadar bacagında 40 küsürlü löçüleri görürsün bence .yazada artık :icecream:yeriz .bayanssulusmileopuyorumnanaktan

Benim de monti yaptığımdan beri baya inceldi bacaklarım yalnız benüm bacaklar incelcek die üst tarafım hiç kalmıcak ya ahh bu türk bayanların derdi malesef hep basen bacak popo

Kızlar bu hafta herkes iyiydi şükür. Haftaya da umarım böyle olur. Salmayalım kendimizi. Verelim şu kilocukları.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…