Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

tatlışım kilom
72.1

akşam tuzlu kabak çekirdeği ve ayran içtim ayran çok tuzluydu..sabah şiş gözlerle kalktım balon gibi hatta hala şişim parmaklarımı tanıyamıyorum..ee geç saatlere kadar çekirdek yiyp tuzlu ayranı içersem olucağı bu sanırım

dünkü raporum
8:30
herzamanki kahvaltı

12:20
taze fasulye imambayıldı,yoğurtlu karnıbahar,ıspanaklı kaşarlı pide

18:00
bol susamlı pide(annem getirmişti)

akşam yemedim..
ilerleyen saatte 1 tane peynirli sıkma ve çekirdek ayran

dünüm berbat biliyorum..yazmak zorundaydım.kendimle yüzleşmek iyi geliyor tabi birde haşlamaların..şu kitabın adını tam olarak alabilirmiyim rengini felan bende almak istiyorum kitapsana uğrıyayım hemen

günaydın monticiler

benide listeye alırmısınız

montiye başlangıç tarihi 12/05/2010
montiye başlangıç kilosu 69

dünkü menümü yazayım hemen

kahvaltı öncesi
1 büyük bardak su
7-8 erik

kahvaltı
2 d. t.b ekmeği
yağsız peynir+dom.+salatalık+biber

öğle

köfte+salata+az yoğurtlu bakla

ara

1 armut+1/2 yeşil elma

akşam

4 kaşık et sote(sadece dom ve soğanlı)+yoğurt

ara erik+soda

Günaydınlar herkese hayırlı cumalar dün ewdeydim kızlar kocişim geç gelince dışarı çıkmadık artık haftasonuna kutlamamız bu arada herkese teşekkür ederim.

08:00.... 6 erik

09:30... 2 dl tam kız. ekmek+salatalık+domates+maydonoz+peynr+biber

13:30... Tavuk şinitzel+salata+ayran

19:00... 1 tb zeytinyağlı taze fasulye+yoğurt

22:30... 1 dolu kase erik

Bir de yazmıyorum ama haftaiçi hergün en az 45 dk tempolu yürüyüşlerim var
Veeee saabah tartı 59 gösterdi:lepi:

oy oyy çok fenayımm

başım ağrıyor dilim şişmiş boğazım tahriş olmuş tuzlu çekirdekten.
gözlerim açıp kaparken acıyor..meyve saatim gelse de bir elma yesem.karnımda fena aslında..hersabah düzenli çıkardım wc ye bugün sabah ona da çıkamadım.bağırsaklarım gurul gurul ses çıkarıyor ama henüz çıt yok.

Günaydın fıstıklarrrrrrrrrrrrr :)

kilom 67,300 Allaha çok şükürrrrrrrrrrrrrrrrrr sonunda tam 3 yıl sonra eski kilomdayım tam 30 kilo vermiş bulunuyorum :))) ebekte içinde ama neyssseeeeeeeeeeee

Canım sen zaten iki haftaya kalmaz mezun olursun zaten maşallah.

Kilom

61.5..:sm_cool:
HAFTAYA 63 LE BAŞLAMIŞTIM ....:dance:
GEÇEN CUMAYA GÖREDE 600GR. SÜPER BENİM İÇİN ...kaydirigubbakcemile2

Süper abla çok sevindim zemuszemus

Canım her zaman aynı tepkiyi vermezki bünye.
Daha önceden bende 1-2 veriyordum haftada ama şimdiki sefer gr gr veriyorum.

iki gün önce dikkat etmeye başladıgımda 74.300 düm bu sabah 75.00 anlamadım niye oldugunu üstelik 2 gündür gayet iyiydi.acaba porsiyonlarımı çok fazla tutuyorum birde ben kendimi biliyorum genelde öglen burda etli şeyler çıkıyor ben akşamları sebze yesem daha iyi olurdu herneyse olacak başaracagım gidecek bu kilolar başka çaresi yokkkk guclubacismile

kilo veren arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum

Süper ya herkes kilo vermiş bu hafta. Az yada çok önemli değil verdik işte kızlar. Başarıyoruz biz. :)

Okuya bıldıklerım henÜz refım maytabım bebeıkım ıremcım ne kadar sevındım ya herkes tabuları yıkmıŞ ...
Az veren gÜzeller yada Çozutup veremeyeb canlar ÜzÜlmeyın bu ıŞ 1 hafta ıŞı deyıl sabır ıŞı .

Ama akrebım olmuyor bÖyle montıyı kaÇamaksız 10 bıle yapmadın henÜz bÖyle nasıl bır etkı gÖrecegını dÜŞÜnÜyorsun bacım???

Günaydın fıstıklarrrrrrrrrrrrr :)

kilom 67,300 Allaha çok şükürrrrrrrrrrrrrrrrrr sonunda tam 3 yıl sonra eski kilomdayım tam 30 kilo vermiş bulunuyorum :))) ebekte içinde ama neyssseeeeeeeeeeee

süpersin canım benim yaa

Kızlar geçmişi şimdi okudum hemen hemen herkes kilo vermi sanırım çok çok tebrik ederim. Aebencim yoldaşım supersin hiç görmediğimiz kiloları gördük bu hafta ikimizde tebrik ederim canım kilon çok çok iyi...

yedikçe zayıfla kitabında bunun açıklaması var
normalde diyet yapılıyorsa ve az yeniyorsa montiye başlandığında doyana kadar yendiğiiçin başta kilo alınabilir diye ondan olabilir canım motivasyonunu kaybetme

canım yaa bugün fazla su iç birde 3 fincan falan yeşilçay inşallah aldıgın o tuzu bu şekilde atarsın vücuttan.sık sık idrara çıkman gerekki o tuz gitsin vücuttan yoksa ödem yapmasın.

sabah saat 05:30 de uyandım hemde telefon çalmadan.hemen namazı kıldım.şeytan diyorki git yat kaslarım diyorki paslandın yata yata bu hale geldin sakın yatma git biraz yürü.diger taraftan aman yürüyeceğine evde birsürü iş var onları yapsana hem işin bitmiş olur hemde kalori yakarsın.diger ses sen akşama kadar dayanamazın 1 saat uyu 7 de yürürsün bütün sesler kafamda birbirine karıştı ama ben hepsini susturdum ve akrepcim senin dediğin gibi kendimi telkin ede ede 45 dakika açık havada serinlikte mis gibi toprak kokusunda yürüdüm.üstelik eve gelince saat 7 di evden çıkasıya kadar bir sürü işimide yaptım.inşallah bu irademi diger günlerdede gösterebilirim :Saruboceq:

haklısın olabilir canım.bende bu motivasyonumu kaybetmeye hiç niyetim yok guclubacismile

AY DEMEK TABU YIKMAK ıKıMıZEDE AYNI HAFTA NASıP OLDU MAYTAPDA ÖYLE AY NEGÜZELLLLLLLL:teytey::1hug:
NARıNCıM BU BESLENMEDE ASIL KıLE VERME KAÇAMAKSIZ 10 GÜNÜ GEÇıMCE BAŞLIYOR . BUNU KEÇ KERE GÖRDÜM KENDıMDE .....a.s
KAÇ GÜN OLDU SENıN . BıRDE DÜŞÜN MAYTAPDA BENDE HAFTA BAŞI NE KADAR ŞıŞTıK HATTA MAYTAP 58 DEMıŞTı BU SABAH AMA ŞıŞMıŞ BAK BU SABAH 56 DEVıRDı HEMDE KAÇ YILDIR GÖRMEDıGı KıLOYDU .
BENDE AYNI... HAFTA BAŞI 63 DÜN .. BU SABAH 61.5 BUNA TAKILMAYIN ŞıŞMELER ARADA NORMALDıR YILMADAN VE KAÇAMAK YAPMADAN DEVAM MUTLAKA GıDıYOR AMA MUTLAKA .:1rolleyes:

Son düzenleme:
Günaydın arkadaşlar,bilgisayarımdaki sorundan dolayı birkaç gün giremedim,ama montiyi de aksatmadım....Ve kilom 64Çook mutluyum Aebenim bizi montiyle tanıştırdığın ve yardımların için sağol....opuyorumnanaktanKilo veren tüm arkadaşlarımı kutluyorum....

TEBRİK EDİYORUM SENİ TATLIŞ
merak etme vücut alışınca kendiliğinden gider..gün boyu daha enerjik olursun..

yeşil çay iyi gelirse hemen içeyim hemde koca bir kupa
teşekkür ederim canım benimŞeniz

TEBRİK EDİYORUM SENİ TATLIŞ
merak etme vücut alışınca kendiliğinden gider..gün boyu daha enerjik olursun..

yeşil çay iyi gelirse hemen içeyim hemde koca bir kupa
teşekkür ederim canım benimŞeniz

gelir canım mutlaka iç 3 fincan falan gün boyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…