Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

ne kitabı bu canım

monti amcanın kadına özel kitabı aeben bahsediyoya ne zamandır

kilom 56 tam tamına
bu günleri gördüm ya çok şükür rabbime
kaynım eskiden lekede çalışırdı bizede bişeyler getiriyodu
bana bi tunik getirmişti ve geldiğinden beri dolap bekliyo
dün yazlık bişeyler giyiyim hep kot hep kot derkene baktım bu çıkardım giydim cuk diye oldu
akşam eşimde yanımıza geldi ona sordum nasıl olmuş göbeğim çıkmışmı diye olmayan şey nasıl çıksın dedi aaaaaaferin akıllanıyon dedim bendealsanaalsanasmile

tatlışım istersen ama gerçekten istersen yaparsın..daha dinç ve enrji dolu olmak varken neden yatalım ve gün boyu rahatsız hissedelim kendimizi dimi..böyle düşünerek beynimizi yönlendirebiliriz aslında.

Doğru diyorsunda abla akşam erken yatmak lazım. Birde gece uyanmamak biz bir kezmutlaka uyanıyoruz su için. Küçük hanım susuyor. :emir_bebek:

Bugünkü menüm şöyle
KAHVALTI
maydanoz,domates
peynir,zeytin
az şekersiz marmelat
2dilm t.b.ekmek
ARA
taze kayısı 6tane
ÖĞLE
6ızgara köfte
yeşil salata
çok az zeytinyağlı taze fasulye
yoğurt
AKŞAM
1tabak zeytinyağlı taze fasulye
yoğurt
GECE
meyve
bitki çayı
SPOR
1saat yürüyüş
yarım saat bisiklet

:lepi:

monti amcanın kadına özel kitabı aeben bahsediyoya ne zamandır

kilom 56 tam tamına
bu günleri gördüm ya çok şükür rabbime
kaynım eskiden lekede çalışırdı bizede bişeyler getiriyodu
bana bi tunik getirmişti ve geldiğinden beri dolap bekliyo
dün yazlık bişeyler giyiyim hep kot hep kot derkene baktım bu çıkardım giydim cuk diye oldu
akşam eşimde yanımıza geldi ona sordum nasıl olmuş göbeğim çıkmışmı diye olmayan şey nasıl çıksın dedi aaaaaaferin akıllanıyon dedim bendealsanaalsanasmile

süper canım çok sevindim. Kocişkonuda tebrik ederim. Doğru yolda ilerliyor :lepi:

Günaydın herkese bu arada.
Süper bir sabah çünkü kilom 73.5 :lepi::lepi::lepi:

Günaydın kızlaarrrrrbuyrunnnnnnnnn

Her cuma yaptığım gibi uyandım ve hemen tartıldım 57.200 üm

2.aşamayı yapıyorum biraz biraz 1.aşamadan farkı bu hafta çikolata yedim 2 kere birde kuruyemiş porsiyonları baya büyüdü kaçamak olarak da nescafe 3 ü bir arada içtim yazmıştım sıcaklar bastığında beri öyle etli salçalı bişileri yiyemiyorum artık ve montiye başladığım ilk günden itibaren tuttuğum bir defter vardı incelemelerim sonucu çok araştırmacı bi kimlik oldumsırnaşık şey ceviz ve fındık bana yaramıyor ama badem beyaz leblebi ve yer fıstığı kilo almama neden olmuyor ama o arada vermemi mutlaka engelliyordur gerçi engellemesi normal tane işi değil avuç avuç yiyorum ve yinede 300 gram vermişim buna da şükür almayayım da:lepi:

Maşallah cnm az olsun öz olsun. Defter tutma fikri de süpermiş. Gün gün bilmek işe yarar. Dediğin gibi neler verdiriyor neler aldırıyor bilirsin

Günaydın herkese kilo vermişim ama geçen haftaki kilom kadar ,sporu bırakınca veremiyorum ben onu anladım bundan sonra sabahları spora gidicem ne yapıp edip böyle giderse yaza kadar istediğim kiloya ulaşamayacağım :KK43:(

isyanım dan dolayı bana kızacaksınız biliyorum ama bu sabah üstüme birşey bulamadım canım sıkıldı ne giysem göbeğim çıktı çok moralim bozuldu :KK43:(

Dünkü menüm

Kahvaltı Öncesi
1 kivi,1 armut

Kahvaltı
1 dl tam buğday ekmeği,domates,salatalık,kk dan biraz fazla peynir

Öğle
Tavuk güveç,salata,ayran (tavuk yemekten vucudum kabardı,dün farkettim tavuk'u hayatımdan çıkarıyorum :)) )

Ara
tarçınlı süt

Akşam
az zeytinyağlı taze fasulye,salata,bir kase yoğurt
2 badem - 2 fındık

su:3 lt - 3 kupa yeşil çay
25 dk spor egzersizleri
100 mekik
1.1'de giden kilom olmuş :KK43:((

günaydın kızlar kilom 82 ben bu hafta daha ümitliydim kaçamağımda yoktu ama yine 500gr verebilmişim
regliyim onu etkisi varmı yok mu bilmiyorum

dün yediklerim
sabah
5 kayısı
2 dilim tambuğ.ekmek 6 zeytin az yağsız peynir yarım domates

öğlen tavuk haşlama yoğurt yedim salata yoktu yiyemedim

arada kiraz kayısı

akşam kabak yemeği yoğurt salata

Ay kızlar siz beni delirteceksiniz. Ne bekliyorsunuz Allah aşkına.
ıkra haftada 500 gr da gayet iyi canım ya.

EVET kızlar ireme katılıyorum verdiğiniz kilolar gayet iyi neye göre oluyor bilmiyorum ama bazen haftada 300-400 veriyorum bazı hafta 1
bu hafta beklemiyordum 800 gr ama çok şükür vermişim
hemde adet haftamda tam ortasındayım adetin bu monti mucizegibi bişey sanırım

:sinifsinif: hiç kaçamak yapmadığım için birazcık daha ödül bekliyordum ben montiden demek ki daha sıkı tutunmam gerekiyormuş bu yağlar yapıştı kaldı vucuduma demekki.
Ne kadar kızsanız haklısınız veremektense vermek daha iyi tabi ama işte insan bir an önce gitsin üstündekiler istiyor malum yaz geldi :sinifsinif:

laelaelaelaelae
Ay kızlar siz beni delirteceksiniz. Ne bekliyorsunuz Allah aşkına.
İkra haftada 500 gr da gayet iyi canım ya.

iremcim bende birden 3-4 kio vermeyi beklemiyorum ama ben yediklerime dikkat ederek haftada 1-1,5 kilo verdiğim zamanlar oldu yani ben önceki yediklerimle şimdiki yediklerimi yazsam arada dağlar kadar fark var e bide kiloda fazla ben en az hafta da 1 kilo veririm diye düşünüyorum çünkü yapım buna müsait hızlı kilo alan ve hızlı kilo verebilen bi yapım var diyeceksin ki yavaş ama kalıcı kilo veriyosun onda haklı olabilirsin

GÜNAYDIN MONTİ GÜZELLERİİİİİ
duaaactr91copyws5.jpg

Kilom

61.5..:sm_cool:
HAFTAYA 63 LE BAŞLAMIŞTIM ....:dance:
GEÇEN CUMAYA GÖREDE 600GR. SÜPER BENİM İÇİN ...kaydirigubbakcemile2

aebencim bugünü başlangıç olarak alıyorum canım.gerçi reglim dün bitti ama olsun.

monti başlangıç tarihi 14.05.2010

montiye başlangıç kilo :75.000

bakalım haftaya cuma ne olacakkk

günaydınlar

kilom 92 ohaoldumsmile

ben geçen hafta sonu aldıklarımı ancak verebildim tabi listede aynı görünüyorum malesef
bu hafta sonu hiç bir yere çıkmıycam evde temizlikle uğraşıcam tabi kaçamak yapma şansım sıfır olacak

dünkü menüm
kahvaltı t.b.ekmeği peynir marmelat

öğle tavuk şiş salata ayran

ara kuru kayısı

eve gidince ayran

akşam kuru fasulye salata

kilo verebilen herkesi kutluyorum veremeyenlerede haftaya fazlasıyla verebilmelirini diliyorummm opuyorumnanaktan

Kıslar Şımdı yazılanları okuyamadım 5. Takımın hesabını yapayım gelırım . Ama tek kelıma yazmak ıstıyorum . Sabreden dervıŞ elbet muradına ermıŞ . ... Kımse montı yapmak zorundada deyıl .. Ama sonuÇta kazanan sız olursunuz .
Gelırım 1. Saate kadar ....

dünkü yediklerimmm:

sabah : 1 bardak süt-peynir-zeytin ezmesi-3 dilim t.b. ekmeği

ögle : köfteli patlıcan - ayran (ekmeksiz köfte gibiydi)

ara : 3 kuru kayısı

akşam : melemen -3 kaşık kısır

X