Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

Çaya gelecekler ve gece 10:30dan sonra gelecekler işte bunun için tereddütlüyüm o saatten gelen insanlara ne ikram edilir ki :sinifsinif:
çiçek bence onlara ne ikram edeceginden çok sen nasıl bir yol izliyceksin o önemli seninde sormak istedigin bu sanırım ....:uhm:sen yemeden atlat diycem ilk defa geliyorlar sen yemesen ayıp kaçar diyorsun dimi hay allah ne yapsak . kısır yap pasta böregin yanına bol yeşillik kat kendinine diycem o satte kısırda olurmu oda soru işareti tabi.sempatiksalakcinni
o satte sen ne yersen zaten agır olacak . meyve diycem çayın yanına oda olmıycak . kuru yemiş desem sen biraz tırtıklarsın .. ama senin yapacagın çayın yanına tabak hazırlamak dimi..akannehir ay ne zor durum ya

canım yogurtlu makarna salatası yap kendi tabagınada domates salatalık ekle .digerlerindende koy tabagına ama yeme ..tabagından tırtıkla illa hepsini yemek zorunda deyilsin .. fark bile etmezler ... istersen zor deyil çaktırmadan atlatırsın ..boshayallersmile.

afiyet olsun .....olumunekankayizsmile
çiçekim yarım yaglı yogurt %1.5 yaglı .. tam yaglı yogurtda %4 civarinde senin yedigin yağsız yogurt canım afiyet olsun ...
ikra menün güzel canım afiyet olsun .. her ögün tavuk yemene gerek yok canım biliyorsun ....
kıs asinın gıdıklıycam artık tavukdan dedigi senmiydin ...:roflol:

evet canım asicim bana ne zaman bıkıcaksın diye bekliyorum der laelaelaelaelae ama dün oyle denk geldi yoksa bir öğün tecih ediyorum genelde hem tavuk beni inanılmaz tok tutuyo bıkana kadar gidiyo bende hihoyyyt delikafadulden

çiçekim ?? ne yazıcam ...???
çaglayan çiçek ....

başlangıç.. 9. 4.2010 ...

ilk hafta ......86.000 gr.
1. hafta .......83. 500 gr.
2.hafta ........81.500 gr
3.hafta.........??????
4. hafta ..... 1kilo verdim dedin ne yazmam lazım ???

ICIRIM seninin kilonda yok bildirmedinmi??..

kiloarınızı ekledim eksik yada yanlış bilgi versa kıslar söyleyin düzenleyim ..

Son düzenleme:

işte böyle karmaşık bir durum işte ablacım ondan yardım istedim ya,ama en iyisi senin dediğini yapmak olacak teşekkür ederim yardımın için.opuyorumnanaktan

3.hafta ben kilo bildirmiştim ama kaynadı galiba :) : 80
4.hafta 1 kilo vermiş oldum : 79 oldum bu hafta abla

a.sopuyorumnanaktan

merhaba tontısler

patronların esı umreye gıttı ogun hurma dagıtıldı ben kendımı hıc rıske atmadım yemedımzemuszemus

aebencım kılomu bugun yazarım ınsallah

dunkı menum;
sabah ılık su

10:00 1 dom- 1 sala- 3 zeytın- 1 kk peynır - 2 ekmek
12:00 yeşil cay- beyaz leblebı
14:00 3 adet kofte ( ekmek ıcı yok ıcınde)- yogurt- bol salata
16:00 5 erık - yeşil cay
18:00 menemen yumurtasız- yogurt

Canım ben erken menopoza girdiğimden östrojen( bitkisel) ve progestoron hormonu alıyorum..7 yıl daha kullanacağım,normal menepoz yaşına gelene kadar....:çok üzgünüm:

Aebencim ben 2. ve 3. haftamı yazdım ama dikkatinden kaçıyor demekki 52.7Kg dı bu hafta 52.4 Kg canımzemuszemus

3.hafta 58.500 Aebenim
Dün terziye gidip 4 tane pantalonumu verdim daraltsın diye hem belden hem yanlardan :lepi:mutlu oldum paylaşayım dedim umarım tekrar açtırmak zorunda kalmamkaydirigubbakcemile3

yarım saatte bisiklet sürdüm bugün

Günaydın herkese.

Pek iyi bir haftasonu geçirmedim. Ama bu sabah hala 74 kilodayım sevindim.

Aeben abla menülerini bekliyorum haftasonu için. sopamı aldım elime ona göre yani.

günaydın kızlar tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum rabbim hepimize hayırlı evlatlar yetiştirmeyi nasip etsin inşallah
cumartesi pazar montiye ihanet etmedim çok şükür bu hafta yine tam gaz montiye devam

pazar menüm
3 dilim ekmek yağsız peynir 7 zeytin domates

öğlen türlü yoğurt

akşam da 5 köfte ayran salata köfteler ekmeksiz

gece çilek

GÜNAYDIN KIZLARRRR

HERKESÜN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUNNNNN.....

ıŞLER ÇOK YOĞUN PEK GıREMıYORUM AMA AYRI KALDIĞIM ÜSRECE MONTıDENDE AYRI KALDIMM...GÜNDE BıR KEREDE OLSA GıRıCEMM...EN AZINDAN MENÜLERıMı YAZACAMM...YAZ GELDı VE BEN DÜN ANNELER GÜNÜNÜ YıNE BURUK GEÇıRDıMM..SENEYE KUCAĞIMA OLAMASADA GÖBÜŞıMDE GıRMEK ıSTıYORUM ANNELER GÜNÜNEEE...RABBıM ıSTEYEN HERKESE VERSıN... .

bu sabah yiycek bişi bulamadım ve 1 bardak light süt içebildimmm....

çok ayrı kaldım burdan iyi telafi etmeliyimmm...

Günaydın herkese
cumartesi gecesini çok güzel atlattım,ufak bir çatal kek'le geceyi kapattım ama pazar günü için pekde güzel olmadı anneler günü dolayısıyla

Pazar günü
Kahvaltı
2 dl kızarmış çavdar ekmeği (yasak ama bana uyan tek buydu sofrada patates kızartmalar,sucuk,sosis,bir sürü daha şey vardı ama yemedim,)
5 zeytin,küçük bir parça normal peynir ,ve domates,salatalık

Öğle
1 dl börek,küçük bir parça parfe,3 tane sarma
(misafirlikteydik,zorla yedirdirdiler,eşimde kızınca mecbur yedim,monti amcana söylemiycem söz dedi birde :sinifsinif:

Akşam
tavuk sote,yoğurt,domates

Su:1lt
Spor :2 saat yürüyüş,15 dk koşu yaptım
yediklerim inş.erimiştir :sinifsinif:eyvahedigeldismile

Günaydın canım.
Menün güzel. Afiyet olsun.

Aminnnn. Allahım sağlıklı bir bebek nasip etsin güzelim sana.

Anneler günü hatrına bişiy demiyorum çiçekim. Zaten sende farkındasın ama bir daha olmasın. Affetmeyiz ona göre yasakkelime

ICIR ....
BAŞLANGIÇ... 03 .4 ..2010

ıLK HAFTA ... 68 200gr.
1.HAFTA....... 67.600gr..
2.HAFTA ...... 64 400gr...
3. HAFTA ..... 64 800gr.(bu hafta kaçamak yaptı ....)
4.hafta..........64.300 gr
5. hafta ........ ???*

cumartesı gec geldım eve pazar gunude kızım hastaydı gıdıp tartılamadım (((

kacamaksız bı hafta sonu gecırdım
cumartesı
sabah
930 dom-sal-mayd-3 zeytın-1kk peynır
1130 yesıl cay - 1 nektarın
1330 ton balıklı salata- ayran
1530 beyaz leblebı - su ıctımm
1830 tavuk sote- ayran- bol salata

pazar gunu
sabah ılık su
1100 2 yumurta- bol yesıllık- 4 zeytın
1300 yesıl cay
1530 yesıl fasulye yemegı baska bısey yemedım
1800 yesıl fasulye bol salata
pazar gunu evımı su bastı cok kotu bı gun gecırdım (((((((((((

herkese merhaba hepinizi çoook özledim bir haftadır yoktum nerde oldugumu kısaca şöyle anlatayımm

geçen hafta cumartesi istediğimiz semtte yeni bir ev bulduk sositososito

pazar emlakçıyla anlaştık vereliniortak

salı evi temizlettik hihoyyyt

çarşamba taşındık

perşembe eski evi boyattık sempatiksalakcinni

cumartesi ilk misafirlerimizi agırladık :içelim:

pazartesi işte burdayımmm yeniden aranızdayımm olumunekankayizsmile

itiraf ediyorum ki montiye ihanet ettim elimde olmayan sebeplerle ama bu sabah ilk iş marketten ekmeğimi sütümü falan aldım bismillah yeniden montime kaldıgım yerden başladım.bu arada montiyi toplam 1 hafta yapabilmeme ragmen kilo verebildim çok mutluyummmm opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…