Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

evet canım unuttum anlıyorsun artık yumurta olmadığı sürece menümde ekmek yiyorum mutlaka
kaşar peynşir hakkında ne düşünüyorsun aebenim lıght olanıda tüketilmiyormu??

merhaba kizlar once kilomu bildireyim sonrada menumu
kilom 62,800 heralde hic kacamaksiz gitmenin odulu olmali cok mutluyum cooook ohaoldumsmile
bugunki menum
sabah 7:45 2 dilimtam bugday ekmek,diet marmelat,7 zeytin, diet peynir,1 domates
ara yesilcay
oglen 12:40 pastirmaya benzeyen ama cemensiz et dilimlerinden omlet yaptim,1 domates,buyuk bir bardak ayran
aksami henuz bilmiyorum onu daha sonra yazarim
yine bugunde 1 saat bisiklet gezintisi,40 dk. yuruyus opuyorumnanaktan

Aebencm kızdı.unutmuşm kilomu yazmayı.
geçen hafta 72 kiloydum
bugün 71.5 kiloyum
Şenizolumunekankayizsmile
yok güzelim degişiklik yokki kestane yiyesin .. kan şekeri tablosu aynı ..a.s
yok bu kitapda biraz özet haiinde beslemme ama biraz daha sıkılaşmiş baklagil ve kuru yemiş . a.s
sizler aynen devam edin .. beim firenlemem lazımdı ..
Selam şehir dışından misafirim var pek giremiyorum kilom 68.400 sadece 200 gram gitmiş
Şenizhem şehir dışında hemde misafirin var refim daha ne olsunbacım ...yerimseniben
kilom 73 aebencim.
alkisalkisalkisalkisalkisalkis 2 kilo süper norum .... 1 kilosu geçen haftanın hakkı .kaydirigubbakcemile3
maşllah her hafta düzenli 1 kilo .:jeyyar::lepi::lepi: 1 aya kalmadan hedef kilondasın nurom ...:1hug:

cuecem gönül rahatlıgıyla yiyebilirsin canım afiyet olsun a.s
sen yavaştan 2. aşamdasın .. haydi haydi yiyebilirsin . 1. aşamada bile yenir bu marmelad.hiç çekinme ..kaydirigubbakcemile5
evet canım unuttum anlıyorsun artık yumurta olmadığı sürece menümde ekmek yiyorum mutlaka
kaşar peynşir hakkında ne düşünüyorsun aebenim lıght olanıda tüketilmiyormu??
maytabım sen artık arada bir yiyebilirsin hangi peynirden istiyorsan .a.s.

kıslar 2. aşamda şöyle bakın ..
3 ögünden birinde 1. aşama gibi yiyin ..
birinde küçük kaçamak ..(ekmek katmak gibi)

arada birde 1 dede büyük kaçamak (tatlı gibi börek gibi)yapabilirsiniz (hergün deyil ama ))lmaz:
yanlız büyük kaçmaklar ardıma 1yada 2. gün 1. aşamaya dönerseniz dengeler kilonuzu korursunuz ....kaydirigubbakcemile2

bu iş denge işi kıslar alışırsınız montiye alişıdıgınız gibi....opuyorumnanaktanondan sonrada çıtır olrak devam edesiniz yolunuza....

MONTİ AMCAM SİZE ŞU KADAR ZAMANDA BU KADAR KİLO DİYE VAADDE BULUNMUYOR . AMA HAYAT BOYU SAĞLIKLI VE İSTEDİGİNİZ KİLODA OLMAYI VAAD EDİYOR İŞİN ÖZÜDE BU KISLAR İŞTE .a.sopuyorumnanaktan

alkisalkisalkis:teytey: EVET KAÇAMAKSIZ YAPMANIN MÜKAFATI ..alkisalkisalkis 1.400 GR DİMİ...alkisalkisalkis.

benim kilom eklenmemiş ilk sayfaya hala
aebencim unuttunmu canım
geçen hafta başlangıç 92,8
bu hafta 92,1
tekrarlayım dedim
iyi hafta sonları herkese

benim kilom eklenmemiş ilk sayfaya hala
aebencim unuttunmu canım
geçen hafta başlangıç 92,8
bu hafta 92,1
tekrarlayım dedim
iyi hafta sonları herkese
:1hug:ekliycem canım henüz bu hafta kimseyi yazmadım daha ilk fırsatta tüm kiloları eklerim ....olumunekankayizsmile

Aeben canım ben 65,1 kg çıktım ...Herkes verdi ben aldım....:roflol:çok şişim var sanırım o yüzden,hiç göbeğim yoktur benim şimdi davul gibi...Umudum haftaya...
BUGÜNKÜ MENÜM

SABAH 4 kaşık yulaf ezmesi+yağsız süt+salatalık
ÖĞLEN yeşil mercimek+yoğurt+biber
ARA 1 elma
AKŞAM etli taze fasülye+yoğurt ve salata olacak
ARA meyve yerim....

aebencım kafama takıldı medıne hurması yenıyormu
malum umre mevsımı baŞladı gelenlere zıyarete gıdınce tutuyolar

Günaydın hepinizin sabah şerifleri hayırlı olsun efendim,iyi hafta sonları herkese
Dünkü Menüm

Kahvaltı
1.5 dl tam buğday ekmeği,kk peynir,6 zeytin,domates,salatalık

Ara
5 erik - Yeşil Çay

Öğle
Tavuk güveç,salata,ayran

Ara
Kakaolu,tarçınlı süt ,3 kkayısı

Akşam
1 kase domates çorbası(rendelenmiş domates ve su )
1 tabak kıymalı bezelye
1 kase y.yağlı yoğurt(0.15 yağ)

Su:3.5-4lt 1 bardak yeşil çay
Spor olarak'ta : 20 dk.yürüyüş var diğerlerini yapamadım.

Montici ablalarım birde size birşey sormak istiyorum bu akşam eşimin arkadaşları bize gelecekler ve ilk defa gelenlerde var arasında evime ama gece geç bir saat gelecekler,işlerinden dolayı,montiye uygun olarak onlara nasıl bir menü hazırlayabilirim.yardımcı olursanız çok sevinirim.Çünkü montimi bozmak istemiyorum.Onlara karşıda mahçupta olmak istemiyorum.En güzeli bu akşamı nasıl atlatırım lütfen yardım edin :sinifsinif:

günaydın arkadaşlar
dünkü menüm
benimde dünkü menüm

sabah az yağsız peynir 6 zeytin 2 dilim tam buğ.ekmek yarım domates

öğlen tavuk ızgara yağsız salata burda yoğurt yada ayran olması lazımdı ama malesef işyerinde yoktu

akşam tavuk ızgara salata ayran azda ıspanak kavurma

gece çilek

Merhaba kızlar bende katılmak istiyorum

kalorisine göer mi? tüketiyoruz
yoksa gün içinde ben şu kaloriyi gecmem gecmiyeyim mi? hesabı yapıyorus
bi anlatı verirseniz a.s.

Merhaba kızlar bende katılmak istiyorum

kalorisine göer mi? tüketiyoruz
yoksa gün içinde ben şu kaloriyi gecmem gecmiyeyim mi? hesabı yapıyorus
bi anlatı verirseniz a.s.

larisacım hoşgeldin
ilk 2 sayfayı okursan anlarsın canım çoğu şeyi bizde burda sorularına cevap veriririz
kalori hesabı değil besinlerin kanşekeri göstergelerine göre besleniyoruz
amaç kanşekerini bi seviyede tutmak
sen kafana takılanları sorabilirsin ilk sayfada zaten besinlerin glisemik indeks tablosu bulunuyor
35 ve altı besleniyoruz ilk aşamada
ideal kiloya inene kadar

hoşbuldumolumunekankayizsmile
iş yerinde oldugumdan 2. sayfaya bakamıyorum bi türlü
evden bakıp okuyup öyle sizlere soru sorum en iyisiolumunekankayizsmile

hayırlı günler ..
LARıSA hoş geldin ......

kl hesabı yok canım yiyecekleri GL endeksine yani kan şekeri degerlerine göre besleniyoruz ve normal doyana kadar yiyoruz porsiyon kısıtlaması yok ....

çiçekçin illa montiye göre hazırlaman gerek varmı bi kısmınıöyle bi kısmınıda misafire göre hazırlarsın sende içinden kendine uygunlarını seçer yersin ....
geç saatte gelceklerse sen akşamını hafif geçir .. ama yemegemi yoksa çayamı anlamdım ...

Çaya gelecekler ve gece 10:30dan sonra gelecekler işte bunun için tereddütlüyüm o saatten gelen insanlara ne ikram edilir ki :sinifsinif:

Halamı monti amcaa yaaaa :))))))))))))))))...
:roflol:evey ta 1seneyi geçti dimi ilk yaptıgımdan bu yana ..ömrünü yemiştim o zamanlar .....

hayalim tekrar başlayalı 4.5. ay oldu belkide daha fazla . ilk 1.5 ayda 69 dan . 63 düştüm ve 2. aşamaya geçtim .....hihoyyyt ve şu sıralar tekra 1. aşamdayın kalan bika kilocuguda vermek istiyorum ve 5. rakamlara gözümü diktim .....sengözlerimebaksanab artık bünyem iyce yavaşlasada durmak yok bu yaza dahda çıtır gircem :Saruboceq:

menün güzel samanyolum afiyet olsun ...
canım senin durumunu hepimiz biliyoruz hormondengenden dolayayı zor vereceksin bunu zaten sende bizde bili yoruz ama vermen demek vermiycen anlamanada gelmiyor dimi.yerimseniben sabır biraz mutlaka gidecek ...
hala ilaç kulanıyormusun??
aebencİm kafama takıldı medİne hurması yenİyormu
malum umre mevsİmİ baŞladı gelenlere zİyarete gİdİnce tutuyolar
maytabım sen birazda yavaşdan 2. aşamaya geçeceginden bi kaçtaneyi geçmeden yiyebilirsin meyve yerine ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…