Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

ıremcım hanı 30 nısan ıŞı ne oldu ......???? BugÜn tartıldınmı ?

Abla bir dahaki anneler gününde düşünmek zorunda olmayacağın bir kiloda olacaksın onu düşün.
Yarışa ben kazandım abla. Dün tartıldım 74.1 çıktım. Tadilat dönemi monti yapmamamın neticesi bu.

Abla bir dahaki anneler gününde düşünmek zorunda olmayacağın bir kiloda olacaksın onu düşün.
Yarışa ben kazandım abla. Dün tartıldım 74.1 çıktım. Tadilat dönemi monti yapmamamın neticesi bu.
tebrik ederim iremcim ...
olsun artık tadilat bitti sende evindesin dimi.? ben inanıyorum sende zafere ulaşacaksın yapmadıgın bişi deyil zeten:lepi:a.s.

Evimdeyim çok şükür.
Zaten başladım p.tesiden beri. 15 mayıs tartılıcam abla. 71 olmak istiyorum ama bakalım.

hu montici kıslar takında kaynatıyorsunuz sayfalara yetişemiyorumokurken .. buraya gelmiyorsunuz bile ..
bundan sonra takımdan kilo bildirimi almıycam buraya bildirmesseniz yazmıyorum ...hehe

hu montici kıslar takında kaynatıyorsunuz sayfalara yetişemiyorumokurken .. buraya gelmiyorsunuz bile ..
bundan sonra takımdan kilo bildirimi almıycam buraya bildirmesseniz yazmıyorum ...hehe

ben kilomu montiye yazdım ablam listeyi halledeyim gelip menümüde yazacağım .

bu iraden için akrepcim :nazar:alkisalkisalkisalkisalkisalkis
hayırlısı olsun güle güle kazasız belesiz günlerde kulanın .....

evet kaçamaklar boşa haftalarımızı götürüyor .....a.s

ben bu hafta sabitim ama şükür .salı sabahı 63 5. dum .ohaoldumsmile bu sabah 62.100gr.
pazar piknikte bencde kaçırmışım . pazartesiyide hiç saymıyorum kaçmaklarım oldu hafta sonu 2.aşamaydı .....
ama salı günü yani 3 gündür yeni kitapdanda şevk alarak daha sıkı yaptım . ve bu 3 günde yeni aldıklarım uçtu gitti.olumunekankayizsmile

özelikle iremcim senden BıR ricam VAR ...bu hafta sonu benden rapor istemen .. zilimde yok bunu senden istiyorum pazartesi menülerimi aynı bu 3 günlük menülerim gibi olacak HEP BEN SıZıMı SOPALIYCAM lülülülülülü
HAFTA SONU ELıMDE OLMADAN ıPLER GEVŞıYOR VE KıLO ARTIŞIM OLUYOR . cumaya kadarda ancak topluyorum .. resmen 2 . aşama benimki :nazar: ama bu hafta kilo almadan bu sıkılıkta menülerime devam edicem ..a.s..bu işi 1 aya bitirmem lazım ...hihoyyyt

amiin tatlışım çok sağol
bacım bu yeni kitap dediğin ne olaki acep:1shok::uhm:CADIARZU

buda lifça zengin akşam yada ögle yemegi bu menüden 1 ögün seçebilrsiniz ama bu menüde dikkat etiyseniz hiç et türü yok .
:roflol::roflol:ne güldüm varya..
şimdi burdaki tatlıları tatlı diye benimkinin önene koysam..çeker furur beni:roflol:yediği baklavaların yanında pek farklı olurdu bunlardelikafadulden

buda etle yenilmiycekler ....

resimler güzel çıktı daha çok çeker kopyalarım .

2. aşamayla ilgilide.. şimdilik bukadar çekmiştim ..

tatlışım kuru fasulye de mi yasak..ee bakliyat diye yiyoduk ama onu:1shok:sempatiksalakcinni

:roflol::roflol:ne güldüm varya..
şimdi burdaki tatlıları tatlı diye benimkinin önene koysam..çeker furur beni:roflol:yediği baklavaların yanında pek farklı olurdu bunlardelikafadulden

tatlışım kuru fasulye de mi yasak..ee bakliyat diye yiyoduk ama onu:1shok:sempatiksalakcinni
yk akrebim bakliyak yasak falan deyil canım ordaki etle yenmeyecekler listesi ... karıştırılmasın sakın ... haftada 3.4 ögünde bakliyat ,spagetti yani karbonhidrat ögün tavsiye edliyor ... diger bir resimdede o menüler var ...
ben resim koymayayım menülerle ilgili kafamçokkarıştı

Son düzenleme:
günaydın akrebim nasılsın nasıl gidiyor monti devam ediyorsun dimi..?
kilonda degişiklik varmı??

görmemişim bu mesajı...

ayy devam etmezmiyim tatlışım..hem yiyorum hem de kilo veriyorum..ve sağlıklı olmak ve kalmak da cabası..eski miskinliğim kalmadı mesela özellikle öğle ve akşam yemeği üstüme çöken ağırlıktan eser yok..

şimdi ben 68 ve 69 un sınır kilolm olduğuna inanıyorum..asıl kalıcı kilolar..
çünkü zorlanmıştım daha önce verirken ve hep şok diyetlerle aç kalarak verdim..sonrası da fazlasıyla geri dönüş oldu tabi:gitme:
bakalım artık montiyle nasıl gidecek..bundan sonrası yavaş da olsa süper dicem..sonuçta aç kalmadan giden kilolarım olacak inşallahturkbayragi

yk akrebim bakiyak sasak falan deyil canım ordaki etle yenmeyecekler listesi ... karıştırılmasın sakın ... haftada 3.4 ögünde bakiyot spagetti yani karbonhidrat ögün tavsiye edliyor ... diger bir resimdede o menüler var ...
ben resim koymayayım menülerle ilgili kafamçokkarıştı

eee o zaman ordaki bulguru pirinci patatesi havucu yiyoruz ama etsizmi yiyoruz
tüm bildiklerim şaşırdı şu anCADIARZU

görmemişim bu mesajı...

ayy devam etmezmiyim tatlışım..hem yiyorum hem de kilo veriyorum..ve sağlıklı olmak ve kalmak da cabası..eski miskinliğim kalmadı mesela özellikle öğle ve akşam yemeği üstüme çöken ağırlıktan eser yok..

şimdi ben 68 ve 69 un sınır kilolm olduğuna inanıyorum..asıl kalıcı kilolar..
çünkü zorlanmıştım daha önce verirken ve hep şok diyetlerle aç kalarak verdim..sonrası da fazlasıyla geri dönüş oldu tabi:gitme:
bakalım artık montiyle nasıl gidecek..bundan sonrası yavaş da olsa süper dicem..sonuçta aç kalmadan giden kilolarım olacak inşallahturkbayragi
hihoyyyt:lepi:
eee o zaman ordaki bulguru pirinci patatesi havucu yiyoruz ama etsizmi yiyoruz
tüm bildiklerim şaşırdı şu anCADIARZU
vaşşşşş ....kıslar resimleri unutun hiç koymadım sayın sileyim en iyisi .... kitap ve listeler bir bütün akrebim parça parça kuyunca kafanız karıştı tabi...kaydirigubbakcemile3...
önceki gibi kıslar bi degişiklik yok menülerimizde okey....

ekmek türü ve bakliyatla et yemeyin yasaklarda aynı . kafanızı karıştırmayın ....eyvahedigeldismile

şimdi sizde silin alıntılarınızdan resim bari diger okuyanların kafası karışmasın ...:nazar:

sabah 7
peynir -kıvırcık
zeytin
menemen içi
çay

öğlen 2
mantar sote(yapabilirsem tabii)
yoğurt
salata

akşam19

ali nazik
sarımsaklı yoğurt
salata

aeben abla sen bize en iyis kitabı okudukça bizimle yeni konan yasakları ve tavsiyelerini paylaş yoksa bizim daha çok kafamız karışıcak ve başının etini yiyeceğiz. kaydirigubbakcemile3
Bende sabırsızla bekliyorum bugün gelmesi lazım artık kitabın.

sabah 7
peynir -kıvırcık
zeytin
menemen içi
çay

öğlen 2
mantar sote(yapabilirsem tabii)
yoğurt
salata

akşam19

ali nazik
sarımsaklı yoğurt
salata
alkisalkisalkisalkisalkisalkis afiyet olsun sabah ekmegi yazmayı unuttun sanırım maytabım ..
aeben abla sen bize en iyis kitabı okudukça bizimle yeni konan yasakları ve tavsiyelerini paylaş yoksa bizim daha çok kafamız karışıcak ve başının etini yiyeceğiz. kaydirigubbakcemile3
Bende sabırsızla bekliyorum bugün gelmesi lazım artık kitabın.
bencede yoksa karıştıracaksınız ....ama yeni yasak diye bişi yok çiçekcim baklagille zaten eti karıştırmıyorduk okadar ...

birde kuru yemişe çok yüklenmeyin kitapda başka degişiklik yok zaten ....

buraya kilo bildirenlerin kiolarını not aldım kıslar sonra hepsini birden not ederim ..
bugünlük bana müsade hayırlı hafta sonları tabi kaçamaksız ....yerimseniben.

Son düzenleme:
Aebencm kızdı.unutmuşm kilomu yazmayı.
geçen hafta 72 kiloydum
bugün 71.5 kiloyum

hihoyyyt:lepi:

vaşşşşş ....kıslar resimleri unutun hiç koymadım sayın sileyim en iyisi .... kitap ve listeler bir bütün akrebim parça parça kuyunca kafanız karıştı tabi...kaydirigubbakcemile3...
önceki gibi kıslar bi degişiklik yok menülerimizde okey....

ekmek türü ve bakliyatla et yemeyin yasaklarda aynı . kafanızı karıştırmayın ....eyvahedigeldismile

şimdi sizde silin alıntılarınızdan resim bari diger okuyanların kafası karışmasın ...:nazar:

bacım bu sayfalar bizdeki kitaplarda varmı peki..ben evde bakıcam tekrar..
peki son bi soru:eek:o listedeki kestaneyi yiyebiliyozmu şeker pek severim de kendilerini..benim bildiğim yasak yasakkelime ama hani özel izin şettirebiliyomuyuzdelikafadulden

Selam şehir dışından misafirim var pek giremiyorum kilom 68.400 sadece 200 gram gitmiş :KK43:

:1hug:cuecam 2. aşamamı yapıyorsun 1. aşamya devammı ???

marmeladın içerigi tam olarak ne canım . üzüm suyu sadece azmiktardaysa yiyeilirsin tatlandırıvs yok dimi...
benim arada aldıgımda marmeladda çok güzel . daha önce çok yazdık ama yeni gelen arkadaşlar bilmiyordur belki DOGAnın %100 meyve marmeladı var katsısız tatlandırıcısız ..cokacimcoook.

azıcık azıcık geçiyorum aebenim dün yüzde yetmişi kakao olan çikolatadan yedim oruç bozuyormuşum gibi geldi:roflol: aslında tutsam yine yemezdim ama boyuma göre gevşek yayık bişi olucam diye korktum 2.aşamaya yavaş yavaş geçip bu arada da spor yapayım diyorum olur öyle dimi aebenim
marmelatları kaptım geldim adı st.dalfour montignac ile adı yazıp google da aratınca birlikte çıkan bir sürü forum sitesi var fransızca çeviri tam güvenilir değil ama anladığım kadarıyla monti için önerilen bir marmelat fransızcası iyi olan birini bulursam daha net bilgimiz olur
içindekiler şöyle %50 kiraz,meyve pektin,üzüm suyu,limon suyu böyle yazıyor

X