Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

sayın fındıkları yakında banda sizede yasaklıycam onlarıda ...:roflol: 2. kitabı iyce okuyum yeni yasaklar koyucam kendimede sizde lülülülülülü

:eek::eek::eek:

2. aşamada zaten yiyebilirsin uzümü cuecam azdaha sık dişini .... hedefkilon neydi ???

tkcım şimdi vaktin yok yarın ayrıntılı 2. aşamayı yazıcam canım olurmu ..olumunekankayizsmile
ama şu dedigim kitabı alabilirsin bak çok işinize yarıyacak .kaydirigubbakcemile5

tamam tamam söz 10taneyi geçmiicez yasaklamaaaaeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

Günaydın herkese.
Dün ki menüm
Sabah
Menemen ve 1 kk peynir

Öğlen
Kabak yemeği, az salata, 2 yk yoğurtlu ıspanak kavurması

Ara
12 erik

Akşam
4 ızgara kanat, 1 ızgara tavuk biftek

Bu sabah tartıldım 74.1 çıktım. Tadilat dönemi uyamamamın neticesi bunlar.

Amin canım inş.:Saruboceq:
sen nasılsın evine yerleştin mi geçmişi pek okuyamadım,bu arada sende yoktun galiba canım bir kaç gündür burada denk gelmedik çünkü

Çiçekim yerleştim canım. Her akşam şükrederek giriyorum evime. Mis gibi kokular geliyor burnuma. Bikaç eksik var onları da haftasonu halledicem. Yatak odası abajur ve tavan lambası almam lazım. Mutfağıma halı alıcam. Onları da halledersem bitiyor.

sayın fındıkları yakında banda sizede yasaklıycam onlarıda ...:roflol: 2. kitabı iyce okuyum yeni yasaklar koyucam kendimede sizde lülülülülülü

:eek::eek::eek:

2. aşamada zaten yiyebilirsin uzümü cuecam azdaha sık dişini .... hedefkilon neydi ???

tkcım şimdi vaktin yok yarın ayrıntılı 2. aşamayı yazıcam canım olurmu ..olumunekankayizsmile
ama şu dedigim kitabı alabilirsin bak çok işinize yarıyacak .kaydirigubbakcemile5

yasaklama ablamacım ya gerçekten söz 5 fındık -3 badem'e razıyım hem neden yasaklanıyorki adam kendi yazmış ya serbest yiyin diye yazmasaymış o zaman şimdi bizim günahımız ne ki,:sinifsinif::sinifsinif:

Günaydın herkese.
Dün ki menüm
Sabah
Menemen ve 1 kk peynir

Öğlen

Ara
12 erik

Akşam

Çiçekim yerleştim canım. Her akşam şükrederek giriyorum evime. Mis gibi kokular geliyor burnuma. Bikaç eksik var onları da haftasonu halledicem. Yatak odası abajur ve tavan lambası almam lazım. Mutfağıma halı alıcam. Onları da halledersem bitiyor.

Günaydın canım,hayırlı olsun canım,sağlıkla mutlulukla oturun inş.Abajur,tavan lambaları için tekzen'de yeni modeller gelmiş geçen gün annem için aldık oda evi tadılat'a başlattı,istersen orayada bak hiç olmazsa fikrin olur.Kolay gelsin canım,evi yeniden yapılandırmak çok zor iş.

Kilodunu gördüm şimdi ama üzülme düzenli gidersen zaten çabucak verirsin sen o kiloyuda opuyorumnanaktan

Günaydın kızçeler
Menümü yazar ve kaçar bugün çok iş var

Kahvaltı
aknaz peynirli yağsız tost,salatalık.

Ara
2 bardak yeşil çay ,Salatalık

Öğle
Tavuk Güveç,Salata,Ayran

Ara
2 kuru kayısı,Yeşil çay

Akşam
Tavuk haşlama,1 kase 0.15 oranında yağlı yoğurt,Salata (yağ oranını özellikle belirtim fırça yememek için :kedi: )

Ara
5 badem - 5 fındık - 1 tane kabak çekirdiği çitledim

Su:4lt (fazla oldu biliyorum ama çok susadım ondan içtim )
Spor : 20 dk yürüyüş,1 saat 4 dakika Bisiklet

Son düzenleme:
Günaydın herkese.
Dün ki menüm
Sabah
Menemen ve 1 kk peynir

Öğlen

Ara
12 erik

Akşam

güle güle otur canım huzurla benimde her sene bi yerde tadilat oldu evde öyle böyle değil çoğu duvar kırmalı falandı evin içinde eşyayla tadilat çk zor oluyo ama sonucunu görünce insanın yoğrgunluğu geçiyo dimi benimde çocuk odamla yatak odamın zemini kaldı ama onun için bile düşünüyorum aslında 1 günlük iş
kilonuda takma kilo oturmadan verirsin canım:1hug:

yasaklama ablamacım ya gerçekten söz 5 fındık -3 badem'e razıyım hem neden yasaklanıyorki adam kendi yazmış ya serbest yiyin diye yazmasaymış o zaman şimdi bizim günahımız ne ki,:sinifsinif::sinifsinif:

Günaydın canım,hayırlı olsun canım,sağlıkla mutlulukla oturun inş.Abajur,tavan lambaları için tekzen'de yeni modeller gelmiş geçen gün annem için aldık oda evi tadılat'a başlattı,istersen orayada bak hiç olmazsa fikrin olur.Kolay gelsin canım,evi yeniden yapılandırmak çok zor iş.

Kilodunu gördüm şimdi ama üzülme düzenli gidersen zaten çabucak verirsin sen o kiloyuda opuyorumnanaktan
evet yaa yağlı yoğurdu yiyebilirsiniz diyende kendisi şimdide yağsız yoğurt çıkardı başımıza tadı tuzu yok :sinifsinif:
bişey yasaklama aebencim yaa iyi gidiyoduk bööle:kedi:

Günaydın kızçeler

Kahvaltı

Ara
2 yeşil çay ,Salatalık

Öğle
Tavuk Güveç,Salata,Ayran

Ara
2 kuru kayısı,Yeşil çay

Akşam
Tavuk haşlama,1 kase 0.15 oranında yağlı yoğurt,Salata (yağ oranını özellikle belirtim fırça yememek için :kedi: )

Ara

araların falan çokfazla olmuş sanki canım bide aranı 2 de yapmışsın ne zaman öğle yemeği yedin ne zaman akşam yemeği geç olmuş sanki

günaydın hatunlarrrr
:dance::sm_cool:

güle güle otur canım huzurla benimde her sene bi yerde tadilat oldu evde öyle böyle değil çoğu duvar kırmalı falandı evin içinde eşyayla tadilat çk zor oluyo ama sonucunu görünce insanın yoğrgunluğu geçiyo dimi benimde çocuk odamla yatak odamın zemini kaldı ama onun için bile düşünüyorum aslında 1 günlük iş

evet yaa yağlı yoğurdu yiyebilirsiniz diyende kendisi şimdide yağsız yoğurt çıkardı başımıza tadı tuzu yok :sinifsinif:

araların falan çokfazla olmuş sanki canım bide aranı 2 de yapmışsın ne zaman öğle yemeği yedin ne zaman akşam yemeği geç olmuş sanki

günaydın hatunlarrrr

yok canım 2 de yapmadım ara o iki bardak yeşil çay anlamında yazmıştım ben,kahvaltımı az yaptığım için çabuk acıktım başka şeylere saldırmamak içinde onları yedim ohaoldumsmile

88basen
73 bel
90 göğüs olmuş :nazar:
1.5 hafta önce bel 80di sıkınca şimdi sıkmayınca 73 en fazla 65 olmasını istiyorum bakalım hayırlısı
yaa acaip dolmuş bciğerlerinm afedersiniz çok balgam var
doğu karadenizden gelen bal var göğsü yumuşatıyo
ben ona bakıyom o bana
böyle uzaktan bakışınca bi işe yaramıyo tabii

günaydın kızlar

dün yediklerim
sabah 3 dilim tam buğ.yağsız peynr 6 zeytin yarım somates

öğlen türlü yoğurt salata

akşam balık fırında salata yoğurt

gecede çilek

benim dünkü menüm de şöyle
sabah kalkınca sandolozla birlikte elma sirkeli su
kahvaltı t.b. ekmeği peynir söğüş
öğle patlıcanlı kabaklı türlü ayran malesef salatam yoktu
ara 3 kuru kayısı
akşam eve gidince yine sandolozlu sirkeli su
yemekte bir kase mercimek çorbası
bir kase nohut yemeği
cacık yeşillik

toplamda 3 yeşil çayım ve 3lt yakın suyum var
çok yorgundum yine spor yapamadım
ama sabah tartı yine beni sevindirdi
öpüldünüzopuyorumnanaktan

gunaydın kızlarr
dunkı menum
sabah
8:000 ılık su
9:30 3 zeytın-1 doma-1kk peynır-2dılım ekmek- taze nane
11:30 yeşilçay-1 küçük elma
13:30 tavuklu mantar sote-yarım yağlı yogurt-bolsalata(tuzsuz-lımonsuz)
15:30 yeşilcay- 15-20 adet beyaz leblebı
18:30 taze nanelı yogurt-menemen

cuma gunu ınsallah 63u gorurum cokk ıstıyorummmmmmm

hayırlı günler kıslar.....

gecıktim havalar ısındımı evde durana aşkolsun ..
bebelerin okulda kermes vardı ... solugu evde aldım onları orda bıraktim o ne öyle sarmalar börekler kısırlar .....ohaoldumsmile

Günaydın kızçeler

Kahvaltı

Ara

Öğle
Tavuk Güveç,Salata,Ayran

Ara
2 kuru kayısı,Yeşil çay

Akşam

Ara

Keşke akşamki ara olmasaymış canım. Sabah arasında zaten ara sayılmaz. Yoğurt yağlı yeniyor bildiğim kadarıyla.

Zor valla şekerim. Hele ki çalışınca hepten zor. Şimdi şükür bitti aman. Bir daha seneye banyomu yaptırıcam ama şimdiden benimde gözüm korkuyor.
İşallah veririm şekerim. Halbuki yemedim de ama düzensiz beslenmeden oldu. Birde malum döneme giricem ondan.

88basen
73 bel
1.5 hafta önce bel 80di sıkınca şimdi sıkmayınca 73 en fazla 65 olmasını istiyorum bakalım hayırlısı
ben ona bakıyom o bana

Maşallah maşallah.

günaydın kızlar

dün yediklerim

gecede çilek

Mikemmel :lepi:

ara 3 kuru kayısı
bir kase nohut yemeği
cacık yeşillik

Mikemmel :lepi:

gunaydın kızlarr
dunkı menum
sabah

Bu menülerle giderken kesin görmen canımcım :lepi:

Günaydın herkese.
Dün ki menüm
Sabah
Menemen ve 1 kk peynir

Öğlen

Ara
12 erik

Akşam

menün güzel canım afiyet olsun .. iermcim kanatlar hep deri canım biliyorsun doymuş yagla sıkı denetim gerektiriyor o yüzden derişiz yemek lazım tavugu ... hatta pişmeden ayıklayın yağve derilerini..
birde bu günemi mahsuz ekmek yok kavaltıda süreklimi böyle menülerim biriniz yemiyordunuz ekmek ama senmiydin tam hatırlayamadım ...
sabah ekmek türü vaz geçilmez bence 1. dl de olsa eklemeliydin kavaltına ..:eek:lmaz:

evinde bitmiş güle güle otur inşallah agız tadıyla ...kaydirigubbakcemile5
Günaydın kızçeler

Kahvaltı

Ara

Öğle
Tavuk Güveç,Salata,Ayran

Ara
2 kuru kayısı,Yeşil çay

Akşam

Ara

kaydirigubbakcemile3ay ne korkutmuşum ben sizi 1 kabak çekirdegi ha .kaydirigubbakcemile3
yok canım yasklamıyorum ama szilere yeni kitaptan liste resmi çektim eklerim .. aralarda meyve öneriyor amcam .. bu aslında benim için yasak olmalı çakırıyorum kuru yemişi bende . o yüzden hiç agzımı degdirmemem lazım .:umursamaz:

birde yogurdu ekmek türü olan makarna baklagillerle yağsız yiyin etle y. yağlıdan yiyebilirsiniz ...ayrıntılar bu kitapda daha açık kıslar ve yasaklar daha keskin bir dille yasaklanmış. bu kitapta ..

günaydın hatunlarrrr
vayyy çizelgen hayırlı olsun maytap devirdin kıs tüm duvalları .....:nazar::nazar::nazar::sm_cool:

Son düzenleme:
merci şekerler devirdim valla aebencim 6.takıma yazdım kocide ucundan yakalamaya çalışıyo
dün dedimki pantolonlarım hep bol geliyo çoğu belimden düşüyo diye tbii onlar 69da gördüğü için:))
terzi müsvettesi kocamda dediki ben daraltırım onları paylarınıda içinde bırakırım nolur nolmaz
:dilcikar::dilcikar::mymeka:

88basen
73 bel
ben ona bakıyom o bana
:sm_cool:alkisalkisalkisbenim bel ölcüme inmişin kısmaytap yakında sollarsında sen beni.:roflol::içelim:
bel incelmesinin sebebi karın içi yağların erimesi kaydirigubbakcemile5
günaydın kızlar

dün yediklerim

gecede çilek
afiyet olsun ikaracım ..
türlün montiye uygundu sanırım sormuyorum bile .opuyorumnanaktan
Kızlar aeben ablanın bahsettiği kitabı ben burdan aldım.
Kredi kartı ödemelerinde kargo ücretide almıyorlar 9.60tl'ye aldım

http://www.ilknokta.com/urun/87369/Ergenlikten-Menopoza-Kadina-Ozel.html

yarın elimde olacak bakalım neleri yasaklamışlar,kitabı alalım diye sade yasak koyup yeni şeyler çıkarıyorlar bunlarda bize kaydirigubbakcemile3
kitapçılarda 12 lr. bende 8 aldım tanıdıktı ....
okuyun bu kitap daha acıkbir dille anlatmış montiyi kıslar ....kaydirigubbakcemile5
yasaklarda kesin yasak .... helede etle baklagili yasaklamış amcam .sempatiksalakcinni

ara 3 kuru kayısı

bir kase nohut yemeği
cacık yeşillik

menün çok güzel canım afiyet olsun öglen içinde hayıflanmana gerek yok o ögününde sebze yemegi varsa salata istege kalmış . ama yersen daha güzel tabi..yerimseniben
menünde eksik olarak et türü protein var . bu gün onuda dengelersin .olumunekankayizsmile
gunaydın kızlarr
dunkı menum
sabah

vay ıcırım menün süper ötesi....alkisalkisalkisalkisalkisalkisinşallah hedefininde altında olursun ..:Saruboceq:

merci şekerler devirdim valla aebencim 6.takıma yazdım kocide ucundan yakalamaya çalışıyo
dün dedimki pantolonlarım hep bol geliyo çoğu belimden düşüyo diye tbii onlar 69da gördüğü için:))
terzi müsvettesi kocamda dediki ben daraltırım onları paylarınıda içinde bırakırım nolur nolmaz:dilcikar::dilcikar::mymeka:
kaydirigubbakcemile3ucuza kapamaya calişıyor ..:roflol: bende hep kendim daraltıyorum . ama bazıları darmayacak şekilde onlarıda eş dosta veriyorum . hatta içlarında hiç giymediklerim bile var.:eek: ben 3 beden küçüldümde .46 giyyordum .şimdi 40 hatta bazan 38.:kedi:...:içelim:

evet kıslar bu montinin temel taşı .. kan şekeri toblosu ..

Son düzenleme:
X