Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

herkese merhaba,
bugün giremedim bir türlü.

hemen 2. gün menümden başlayayım. yanlışlar var ise düzeltin olur mu?

dün akşam
fırında tavuk, yoğurtlu semiz otu salatası uyuyana kadar hep su

sabah 1 adet salatalık az bi peynir. tam buğday ekmeğim yoktu kepekli yedim bende

öğlen
salata, yoğurt (şirkette et haşlama, yayla çorbası ve bulgur pilavı vardı)
ben sadece bulgur pilavı az salata ve yoğur yedim (bu arada dün yanlış görmediysem bulgur yenilebilir mi yazmıştı bir arkadaş yoksa bugünü ziyan mı ettin)

akşamada semizotu yemeği
salata yoğurt

nasıl?

birde kepekli ekmek, çavdar ekmeği felan olmuyor değilmi

birde çay içiyormusunuz şekersiz (ben içmezsem başım ağrır o yüzden duramadım 2 bardak şekersiz içtim)

saol canım okuyorum anlamıyorum demekki bazı yerleri

Son düzenleme:
kızlar akşama kıymalı yumurta yiyebilirmiyiz

kıymalı yumurta yiyebilrsin cnm kıymanın yagının min olmasıan dikkt et ama

menün güzel cnm yalnız neden öglen et has salata ve yogurt yemek yerien bulgur pilavı yedin bulgur ilk asama için riskli bir besin cnm kilo vermeni durdurabilir ilk asamada tavsiye etmem bide ekemgi sormussun bulabiliyrsan tam bugday yesen daha iyi

birde çay içiyormusunuz şekersiz (ben içmezsem başım ağrır o yüzden duramadım 2 bardak şekersiz içtim)

içebilirisn cnm sekersz oldugu sürece skıntı yok ama cay zaten cok saglıklı bişy degil fazla olmadan gününü kurtar yeter

çok saol canım teşekkür ederim. yaaaa nasıl gaza geldiysem rejim yapıcam diye. birde bir anda karar verdim montiye sanki et yenmiyormuş gibi hatırladım öğlen. nete giremedim bir türlü bakamadım listeye. o yüzden et yemedim :roflol::roflol: şimdi yazılanları okuyunca tekrar ozaman farkettim etin yendiği.

ben sadece balık ve tavuk var sanıryordum. gitti mis gibi et haşlama :roflol: :roflol:

saol canım benima.s.opuyorumnanaktan

merhaba kızlar bu diyeti yeni gördüm bende 1haftadır diyet yapıyorum yarın tartılacam ve montignac diyeti yapmaya başlayacam bende ama nasıl yapıldıgını bilmiyorum ama geçmişi okuyunca gayet güzel kilolar verdiğinizi gördüm bir kitaptan bahsediliyo adını tam verirseniz bende alırım o kitaptan.Geçmişi okudugunma göre şekerden undan uzak duruyoruz ama başka birşey bilmiyorum kısaca anlatırsanız sevinirimmm:))

İyi akşamlar fıstıklar bakalım yarına neler olacak inşallah hepimiz çok çok ama çok kilo veririzzzzzzz :) Aminnnnnnnnnnn

iyi gecelerkıslar geldim ama fazla kalamıycam yarın görüşürüz . 1de çıktım 19 eve girdim bugünlede nekadar çok yürüyorum ben ya ....
yarın için kilo bildirimini unutmayın emi....

ıyi geceler kızlar
Aeben seni bulmuşken meyve suyu hakkında monti amcanın fikrini öğrenebilir miyim?
Bu arada müthişsin! Tebrikler

aebencim ben sabah giremeyebilirim
gezimiz var malumunuz erken çıkıcam ama tartılmaya çalışırım
tartılamazsam cts tartılırım artık olur demi şekerim

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
a.salkisalkisalkiskıslar meyve sadece kavaltıdan önce yada aralarda yemekle asla karıştırmıyoruz .... meyve sularınında degeri yüksek yanında meyveyle yeninebilir .... ama hazır meyve sularını içmeyin ..
evet ben marmelda kattım ama 2 bardak kattım ve o marmelad 2 ay gider bana yani.:1rolleyes:
kızlar bısey sorcam....ayran corbası yada yogurt corbasıda dıyorlar....bugday-nohut haşlanıyor sonra yogurt ve nane eklenıyor....bu serbest mı?
canım bu çorbayı kavaltıda yanında yeşilikle vede yogurdu tam yagsız bulursan evet ...sempatiksalakcinniama diger ögünlerde ekmek yok ..(yani bugdayda)
ben ögle yemeğindeki makarnayı yedim ohaoldumsmile ne yapayım artık bir daha yemekhanedeki makarnadan yemem.yanında tavuk yedim makarnayla tavuk bir arada yenirmiydi acab 1 bardakta ayran tükettim.
makarna hemde normal makarna ve yanında tavuk ...bilmiyorumkismile

narıncin bunu 102 kere yazıyorum bu topiktekaydirigubbakcemile3
etle ekmek türü aynı ögünde yasakkkkkk
yumurtayla ekmekde yokkkkkk
hayır canım yiyebilirsin ...bizde o makina yok aynı işi fırında yapıyoruz ama .......cokacimcoook
aklıma gelmişken haşlanmış patetesi 1gün buzdolabında bekletir ertesi gün yerseniz glisemik indeksi düşüyormuşidediğim gibi babam şeker hastası olduğundan tv de bir diyetisyenden dinlemiştim bunu
hayır canım patates her koşulda yasak . öyle bir bilgim yok ...:1no2:
sebze her ögünde serbest canım aynen salata gibi..her şeyle yenir.......:1hug:
:roflol::roflol:ANNENİN yüzünün şeklini hayal edebiliyorum :roflol:

Taze sıkılmış meyve suyu ve kutulardaki %100 olan meyve suları hakkında
YAZDIM CANIM Bİ ÖNCEKİ MESAJDA TEZESİNİ SABAH İÇEBİLİRSİNİZ YANINDA MEYVEDE YERSENİZ DAHA İYİ OLUR ... AMA HAZIRLARDAN UZAKDURUN
aebencim ben sabah giremeyebilirim
gezimiz var malumunuz erken çıkıcam ama tartılmaya çalışırım
tartılamazsam cts tartılırım artık olur demi şekerim
TAMAM ŞEKERİM TÜKKAN SENİN ...lülülülülülü

kislar meraba
valla anca firsat bulup baglanabildim butungun kosusturmaca,allah butun annelere sabir ve kolaylik versin.
hemen menumu yazayim
6:30 sirkeli su
6:45 1 dilim tambugday ekmek ,diet marmelat.peynir,domates,capuccino
ara yesilcay
13:00 haslanmis tavuk,salata,ayran
17:00 yarim yesil elma
19:30 kiymali yumurta,yogurt
2,5 saat yuruyus,1saat bisiklet

bide bisey sorucaktim kizlar spagettiyi ne kadar aralikla yiyebiliriz.onceki sayfalara baktim ama bisey bulamadim
yardimederseniz iyi olur.spagettiyi cok seviyorumda aklinialirimsmile

iyi gecler kıslar kalabalık olduk bu satte ama çıkmam lazım küçük cadı beni bogacak ya deyilse....

bide bisey sorucaktim kizlar spagettiyi ne kadar aralikla yiyebiliriz.onceki sayfalara baktim ama bisey bulamadim
yardimederseniz iyi olur.spagettiyi cok seviyorumda aklinialirimsmile
haftada 1 en fazla iki daha fazla yerseniz kilo vermeniz yavaş olabilir ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…