Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

Günaydınnnnnnnnnnn güzel ve zayıf bayanlar :))

Günaydın canım.

Oyy zor olacak sizin için cnm ama başka şansın yokmuş. Kolay Gelsin.

Eminim abla ben 62 den az çıkacağına.

referans
ay yaşıtmışız. Neden abla dediysem sana :roflol:

Kaçtım ben kızlar. Yarın görüşürüz. a.s.

:))) olsun kızzzzzzzz önemli değil aslında sadece sölim dediydim :):):):)

Maytabım senin menülerinde protein eksik gibi geldi bana ayrıca o tek z.yağlı sarmadan hiçbirşey olmaz bence yanında bol salata yersin :)) ama proteinie dikkat derim ben baklagilde az sanki sende bu konuyu bir değerlendir canımcım...

Aeben benii geçemezzzzzzzzzzzz, geçeezzzzzzzzzzzz 61 olamaazzzzzzz olamazzzzzzzzzzzzz lülülülülülü

valla tebrikler alkisalkisalkisalkisalkisalkis
seni boyle görünce butun yağlarımı yakasım var ama bitek çakmakla yakabilirim sanırım :gitme:sempatiksalakcinni-tatlicadiarzu-

Bende merak ediyorum kaç kilodayım şu an. Tartılamıyorum da. Başka tartıda da tartılmak istemiyorum .

çok açım ben hemde çok aç akşam yediğimleyim kahvaltı edemedim bu saat,gözümün önünden pastalar,börekler geçiyor,müdürüm gitsede kahvaltı etsem artıkkk alsanaalsanasmile

bende göremedim resimlerii....

çok açım ben hemde çok aç akşam yediğimleyim kahvaltı edemedim bu saat,gözümün önünden pastalar,börekler geçiyor,müdürüm gitsede kahvaltı etsem artıkkk alsanaalsanasmile

aman haaa sakınnnn....onların tadını bılıyorum dıye avut kendını :))

sağol zillicim
bu arada bende aile dışında kimseye güvenemem gerçekten kolaylıklar canım

günaydınlar ....
yürüdüm geldim bide pilates yapayımmı müsadenizle .....
bende 2 gündür yapıyorum hatun dün durmadan karnınız yandı karnınız yandı diyip durdu dün dvd den yaptımdı
yok anamne karnı boynum ağrıyodu sadece herhalde biyerde yanlış yaptım dedim ama bu sabah baktımki özellikle alt karnım feci acıyo demekişe yaradı :))
bugünde tvden yaptım hatun kilo almış bu arada göbükte çıkmış eheheheh

bol yoğurt yiyorum ama refcim bu hafta sadece baklagil yok haftanın 2 günü mutlaka yerim bide ölen yumurta yemeye çalışıyorum elimden geldiği kadar yiyemezsem balık tavuk oluyo öğlen öğünlerinde neyse daha dikkat edicem sağol refim:)
çağlayancım bu kadar aç kalman iyi değil canım depo açısından yaane

yaa ben dün 58.1 dim bugün 58.4üm zaten bi gıcıklık yapıcanı bilkiyodum
bu hafta kesin göremiicem ben 57.9u

aman haaa sakınnnn....onların tadını bılıyorum dıye avut kendını :))

öyle yapmaya çalışıyorum inş.başarırım,öğlenle beraber yiycem galiba artık kahvaltımı gitmedi bir türlü yaaa (

çağlayancım bu kadar aç kalman iyi değil canım depo açısından yaane

biliyorum canım ama yemek yemeği şirkette yasakladılar bizim,ofislerde birşey yenmiycekmiş bugünde kadın inat etti karşımdan gitmiyor odasına bakalım ne olacak

günaydın aeben abla bizim yerimizede yap sen plates'i biz çalışıyoruz masa basında anca oturabiliyoruz işte,sen bu hızla o 2 kiloyuda kolayca kaybedersin.

maytabım hemen atladım diger mesajlara geşmeden . bugün ve yarın proteine agırlık ver refimi dinle bak oda uyarmış seni hadi cumaya 2 gün kaldı ...
ne yapayım dersen kavaltını ekmekli yap ama peynirin bol yanındada çay yerine süt iç .
diger ögünlerindede karbonhidratı azalt proteine yüklen bu 2 gün mutlaka cevap verecektir bünyem ben böyle atlatıyorum kilodurmalarını . hafta sonu normal beslenmene dönersin . bu arada boooll su iç 2.5 .3 lt kadar... hadi bu sınıra geldin durmak yokkkkkklmaz:

Günaydın arkadaşlaropuyorumnanaktan
Bugün montide 4, günüm daha hiç kilo veremedim,regl döneminde olduğumdan mı tartıya yansımıyor acaba,çok su içimeme rağmen hala çok şiş hissediyorum kendimi...
DÜNKÜ MENÜMÜ YAZAYIM
SABAH Yağsız tost+zeytin+yeşillik
ÖĞLEN etli taze fasülye+yoğurt ve salata
ARA yerfıstığı ve 5 kuru incir
AKŞAM omlet+salata+biraz leblebi

GECE meyve

Son düzenleme:

tamam canım sabah bol peynirli yaptım tostumu 11 de de kakaolu süt içtim 300 ml kadar ben akşam yemiim dolma bari yaa 1 tanecik dolma için şaşırtmiim bünyeyi

kizlar meraba
dun bende 64.400 dum bugun 64,900 ciktim bende bol bolsu icim bari:sinifsinif:
bugunki menume gelince
7:00 1,5 dilim ekmek tam bugday,diet marmelat,peynir,
ara yesilcay
oglen ispanak yemegi ve yogurt
ara yesilcay
aksam henuz belli degil belli olunca yazarim kizlaropuyorumnanaktan

Sakın ola çiçekim. Aman diyim hataya düşme.

Canım regl dönemindemisin?

Leblebi ne ola ki hemde öğünde. alsanaalsanasmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…