Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

aebenim uyudunmu kıııs..
nerdesin sana ihtiyacım var..ha bu arada tatlışım telini özelden atarmısın bana...
sesini de duyarak kuvvetlenmek istiyorum akşam böyle bir karar aldım..ankaraya gittiğimde de görüşürüz inşallah..gelirim yanına bacım:1hug:

Müthiş fikirlerin var. Tebrik ederim.:dance:

:1hug:u dönüşüne sevindim akrebim ..... canım yılmak yok önünde ne yerlerse yesinler ..
dünde benim için telefi günüydü gayette başarılı oldu iştahımda eski haline döndü şükür ... bomba gibiyim .:lepi: hava düzeldi sabah yürüyüşlerinede geri döndüm ..:içelim:

bugün ev işim çok o yüzden fazla kalamıycam söyle bir bakayım çıkmam lazım .... birbirinize yerdincı olun a.s:1hug:

günaydınlar efem .....

nasılsınız bakalım . yani kıslar gelmişler hoş gelmişler ...

hava güzel bi güzel sabah yürüyüşü yaptım tempolu ....

anammm kimler gelmiş Şeniz
günaydın canım..buhafta acaip vericem inşallah..diyene de bak dimi 3 gündür şaşıran biri bunları diyor..olsun ama umudumuzu kaybatmayelim dimi:dance:

offf aynenn benim eşimde sen zayıflayamazsın bu kaıncu bu kez son dediğin dedi....(((bilmiyorumkismile

ama bu sefer olucakkkk.....kaydirigubbakcemile aklinialirimsmile

ben ve bu saatte uyumuk ha hay ..lmaz: asla hemde monti yaparken normalde 7.30 da kalkmam lazım ama ben cin gibi 6.45 de uyanıyorum bu monti yüzünden .kaydirigubbakcemile3
akrebim kıs benim msn bilem yok biliyorsun kızınkine bakıyordum bazan oda şimdi şifre koymuş ... anlıycan net bana k k. dan iberet .kaydirigubbakcemile3 ben seni motive ederim canım sen merak etme .:lepi:

tamam talışım hadi sana kolay gelsin şekerim..
zilim de gelir..destek oluruz tabi birbirimize senin gibi olamasaktayerimseniben

anacıım dansetmek istiyorum ama işyerindeyim...birileri tutsun beni az sonra misafirlerim gelicek..düşünsenize gelenlerin yanında başlıyomuşum oynamaya.:dance::sm_cool:delikafadulden

offf aynenn benim eşimde sen zayıflayamazsın bu kaıncu bu kez son dediğin dedi....(((bilmiyorumkismile

evet bu sefer olucak canım..
göstericez onlara kim haklı kim haksız..
yemediğin zaman kızarlar illa ye diye..yiyipte şiştiğin zaman ilk kulp takan kendileri olur..
ama artık yemezler canım..naniknanik

:dilcikar:benimkide zamanında öyle diyordu hatta iddasına girmiştik ben 65 olursan bana büyük bir hediye alcaktı bakın ben şimdi kaç kilodayım .şimdi yeter artık zayıflama diyor ben 5 kilodaha diyorum o yok 3 kilodan fazla verme diyor .naniknanik
kıslar başarı sizin elinizde yeterki isteyin ve kendinizi ona purogramlayım inanın bu çok önemli ..

hafta sonları neden kaçamak yaptıgımı buldum kendi adıma cuma geçti diuoyom az dinleneyim bi bakmışımki küçüçük ayrıntılar beni nerelere sürüklüyor . eger hafta içi gibi kendimi şartlasam şu şimdi aldıklarım yerine 62 altına inmiş o kiloları vermiş olurdum bu birazda düşünce gücü...a.s

kıs ben senden tel istedim netlik bişii değil..
sen şimdi bana telini vermicekmisin yaniibenneyaptımki:çok üzgünüm:

ayy tatlışım bu yazdığını her sayfaya kopyala sen..darısı bizim başımıza inşallah...
bana bir ara ne güzel zayıflamıştın deyip duruyor..gıcık o zaman da hasta olucan ye diyordu..
hafta sonu konusunda da çok haklısın..aynı durum bende de oldu..azıcıktan bişii olmaz dedim ama sonra kurtaramadım kendimi..dipsiz bir kuyu gibi ayağın kaymaya görsün sonra çıkamıyorsun
ama kızlar artık dipsiz kuyunun çağrısına uymayacağız inşallahsüprizzzzz

neslihan canım monti halsizlik yada baş agrısı yapmaz tam tersi insanı dinçleştirir doping almış gibi .:teytey: bunu en iyi kendimden biliyorum pazar günü bende okadar halsizvedinki anlatamam şeker dengesizliginden ama 2 gündür bomba gibiyim ..:sm_cool:.
ara yapmadıgından şekerin düşmüş olmasın o yüzden başın agrımıştır aralarını atlama sen .okey ....kaydirigubbakcemile5

ben sabah 6 da kahvalti yaptim.simdi bi elma yiyebilirim dimi arkadaslar.

3 saat geçmişse yiyebilirsin tabi tatlışım..
kahvaltıdan 15 dk önce yiyebiliyosun meyve ama sonraki öğün arlarında 3 saat geçmesi gerekiyor..sen ayarla artık şekerim

ben sabah 6 da kahvalti yaptim.simdi bi elma yiyebilirim dimi arkadaslar.
evet canım eger okdar erken yepıyorsan mutlaka yemelisin ögün aralarınız 4 saati geçmesin bu beslenmede kan şekeri yüksekligi kadar düşüklügüde önemlidir . mutlaka yap okadar erken yiyorsan ...a.s

evet aynen montiyke daha bir canlı oluyorum..
sabahlkarı kalkmakta zorluk çekerken montiye başlayınca geçte yatsamki monti de erkenden uykun gelmiyor,sabah ta çok rahat kalkıyorumsositososito

Tatlılar ananas yiyebilir miyim aralarda?
Bu sabah kahvaltıdan önce 1 dilim ananas yedim de . Dilimin kalınlığı 1 cmdi.

Beyin hazırsa olay bitiyor zaten. Süpersin valla Allah azmine azim katsın.

Geçmiş olsun canımcım ama Montiyle ilgili değildir o. Kan şekerin falan düşmüştür. Dikkat et kendine sen yine aralarını yapmayı atlama.

Verdiğin bilgiler için saol canım. Ekmek olarak unonun çok tahıllı, tam buğday ekmekleri var. Onları tüketebilir miyiz?kaydirigubbakcemile5

evet şeker yiyebilirsin.

süpersin şekeralkisalkisalkisalkisalkisalkis

Mersüüüüüüüüüü :kedi:

Anam o kocalar zaten herşeyin sorumlusu lmaz: Uyma sen ona vereceksin ve eşin sana tekrar aşık olacak zemuszemus

günaydınlar efem .....

nasılsınız bakalım . yani kıslar gelmişler hoş gelmişler ...

hava güzel bi güzel sabah yürüyüşü yaptım tempolu ....

Günaydın ablaaaaaaaaaaaaa kaydirigubbakcemile2

Tatlılar ananas yiyebilir miyim aralarda?
Bu sabah kahvaltıdan önce 1 dilim ananas yedim de . Dilimin kalınlığı 1 cmdi.
arzu canım yenip yenmiycekler ilk sayfada 35 altında yemek yeniyor çok nadır 35 üstü ananasın degeride o listede var .. yüksekti degeri .....

1 dl yada 3 dl degişmiyor canım bizde yemek yada yememek .. daha dikkatli olalım 1. aiaşmada yediklerimiz konusunda .a.s eger imkanın versa kan şekeri tablosunun çıktısını al göz önünde olsun ona göre bakar yersin yiyyeceklerini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…