Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

gerckten tarifi mümkün olmayan bi duygu olsa gerek istedgini alıp gyinmek sonrada kendien güvenle salınmak:sm_cool:

gerckten tarifi mümkün olmayan bi duygu olsa gerek istedgini alıp gyinmek sonrada kendien güvenle salınmak:sm_cool:

yakında sende bu duyguyu yaşayaçaksın ...:lepi: ama bundan sonra kaçamak yok yasak sana ...klava:

sultanım avatarındaki senmisin ?çok tatlısın fıstık ...Şeniz...

rep mesajlarını yenimi okudun hehe ... tamam önemli deyil ... bak mesajların üstünde terazi resimleri var oraya basınca o kişinin o yazısına rep yazabilirsin katılıp katılmadıgını yazarsın ...opuyorumnanaktan

kesinlikle sultan,bunu istediğin kiloya ve vücut ölçülerine sahip olduğunda dahada iyi anlayacaksın.ben 22 yaşındayken yaşını başını almış bir kadın gibi görünürken şu an 29 yaşındayım fakat kimse evli ve çocuklu olduğuma inanmıyor.hatta daha evelde yazdığım gibi katıldığım bir kursta talebe sanmışlardı diye..halbuki 5 aylık gebeydim ama göbişim hiç çıkmamıştı.kalçam kiloluyken 120 civarıydı düşün şu an 94 falan,belim 62 cm kiloluyken 97 civarıydı göğsümü hatırlamıyorum ama o bölgede sorun yoktu zaten sadece kilodan kaynaklanan sırtım genişlemişti doğal olarakta kapı gibi görünüyordum boyumda uzun olduğu için...hep kitaplarımla üstümü başımı kamufle etmeye çalıştım durdum yıllarca...
şimdi kabinlerden moralim bozuk ve kan ter içinde çıkmıyorum.bir çok şeyi hiç denemeden alabiliyorum.. kiloluk halimden pantolon saklamıştım hiç giyememiştim kilolarımdan dolayı, birinin işine yarar diye saklamıştım. biriki yıl önce tesadüfen elime geçti baktım etiketi duruyor (46 beden kafamçokkarıştı ) bakalım nasıl duracak diye giydim aynen diyet ürünü satışı yapanların ellerinde gezdirdikleri broşürlerdeki önceki ve sonraki halleri diye photoshop harikası resimlerdeki gibiydi halim.eşim gülmekten yerlere düştü resmen.bir bacağına ben iki bacağımla diğer bacağınada eşim iki bacağıyla girdi ve beli kapandı ...o dereceydi halim düşün yanii...şimdi 38 beden biraz bol geliyor,resmimi gördüysen...umarın sende istediğin kiloy bir an evel kavuşursun ve istediğin giysileri alır çıtır çıtır gezersin cnm....bu arada resminden hiç kilolu durmuyorsun,yakın zamandamı çekildin?

yakında sende bu duyguyu yaşayaçaksın ...:lepi: ama bundan sonra kaçamak yok yasak sana ...klava:

sultanım avatarındaki senmisin ?çok tatlısın fıstık ...Şeniz...

insaallah ablacım ya tamam söz kacamak yok kesnlikle surda yaza ne kaldı:hulya:
evet ablacım benim sen bni merak ediyorsun diye koydum iltifatın içinde ayrıcana tsk ederimolumunekankayizsmile

vala yeni gördüm daha pek cözmedim kkyi onuda avtarımı degiştrmek için grdgimde farkettim cahillik zor:kedi:

gecen sene mayıs falndı o resmi cekldigim zamn sanırm neden hep profil cekiliyom sanıyosun bide ufak tefek esarp hileleri yüzümü uzun göstermek adına yoksa tombiştr yüüzmdelaelaelaelaelae
senin resmini görmedim zilim ya sanırım sabah koyup kaldrmsın bn aksam girebildim ancak nete ama 46 beden de 38 e indigine göre eminim cok büüyk fark vardr:lepi: insl bende artık magzaya gttgimde istedgim kıyfeti bu bana olur mu diye dsnmeden deneyebilirim-tatlicadiarzu-

selam kızlarrr

sizi okudukça gaza geliyorummm ama iradem çok zayıf bilmiyorum ne yapacağımmm....
zaten monti ye başlayıp tmm artık monti yapıyorum dediğimde aranıza katılmayı çok istiyorummmm...

Iklimim verdigin kan şekeri tablosunu 2. Sayfaya ekledim . Gerçençten daha ayrıntılı degerler ...
ÇOK NADIıR TABLODA farklılık var .. gözüme çarpan (nuronun kulakları çınlasın ). turpun degeri düşükmüş . bu listede .. ilk listede şalgamınki vardi gerçi turp yoktu ama
. Baktıgın link fransızca dimi . Başka yardımı olacak bilgiler varmı çevirisi yapılınca boş zamanında bi bak bakalım menü vs varmı ordada..

Son düzenleme:
selam kızlarrr

sizi okudukça gaza geliyorummm ama iradem çok zayıf bilmiyorum ne yapacağımmm....
zaten monti ye başlayıp tmm artık monti yapıyorum dediğimde aranıza katılmayı çok istiyorummmm...
KENDİNİ NE ZAMAN HAZIR HİSEDERSEN O ZAMAN BAŞLA NESLİHAN ... İŞTE O ZAMAN HEDEFE VARIRSIN EMİN OL .a.s.

teşekkür ederimmm inşşş cnmmmmm...olumunekankayizsmile

hepinizeee iyi gecelerrrr....

bencede turbun şeker oranı düşüktür,hatta çok düşüktür.pişmiyor zaten.ona bakarsanız havuç şekerli bir sebze olduğu halde çiğini rahatça tüketebiliyorken turp neden tüketilmesin?yiyin gariiii cokacimcoook
ama gaz yapar unutmayın.....:sm_cool:

kaydirigubbakcemile3 evet zilim pişmiş cig olayı baya fark ediyor bencede yiyin gari hatta bende yiyim bende severim şalgamı ...

benim eşim yok buralarayım uyku tutmadı sen ne geziyon zilim bebişmi uyutmadı ..
bende bi şiir daha ekledim .. benim adam sık sık gitse ben daha çok şiir yazarım herhal ..:roflol:

iklimmim kıs bu fransız monticilerin sayfalarını nasıl çeviri yapıyorsun .. tatam ilk sayfası çevriliyorda ondan sonra seçtigin safalarınından bassediyorum ...
zilim senin bilgin varmı bu konuda orda sorular vs sormuşlar çeviremedim bi türlü .?

tamam buldum .

Son düzenleme:
günaydınlar monticiler ben geri döndüm . monti amca beni dinç tutuyordu . kaş gündür koca bir karınla geziyorum . monti amca beni bağrına bas yine ....

günaydınlar monticiler ben geri döndüm . monti amca beni dinç tutuyordu . kaş gündür koca bir karınla geziyorum . monti amca beni bağrına bas yine ....
dügün detoksu diyorsun ha nazlım aklinialirimsmile

3 günlügüne ha en azından şişin iner ...olumunekankayizsmile.

günaydın irem ....:1hug:

dügün detoksu diyorsun ha nazlım aklinialirimsmile

3 günlügüne ha en azından şişin iner ...olumunekankayizsmile.

günaydın irem ....:1hug:

hem düğün detoksu hemde üğünden sonra devam edeciğim ablacığım . monti yapınca kendimi halsiz hisetmiyorum . sindirim sorunuda yaşamıyorum hiç bir şekilde .olumunekankayizsmile

günaydın kıslar kıslar....aebenim çeviri konusunda bir şey diyemeyeceğim canım benim..yabancı dilim fransızca değil...ama zaten çevirmenizede çok gerek olduğunu düşünmüyorum çünki onların yedikleri bir çok bizde zaten yokki...biz yediğimiz bir çok şeyin değerini biliyoruz zaten..yani yemek kültürlerimiz çok farklı.zaten yaza ne kaldı iyiden iyiye yüzünü göstermeye başladı..yazlık sebzelerin barındırdıkları su oranı fazla su tutmazlar ödem yapmazlar...bol bol yer dururuz...biber domates kabak patlıcan yeşillikler veee bol bol kiraz çilek...ne ödem kalır ne kilo.her akşamda bol bol yürüyüş temiz havada çıtır çıtır gezeriz bu yaz..
aebenim benimde eşim yoktu akşam çok yorgun olmam rağmen türk kahvesi içtiğim için uyuyamadım..şimdide oğluşuda alıp dışarı çıkıp havanın güzelliğinden istifade edicez...onun büyüdüğünü hissetmek ayrı bir huzur ve sevinç veriyor,hava zaten çok güzel valla içim huzur dolu...normaldede acaip pozitifimdir ama havalar güzel olunca çocuklar gibi şen oluyorum yaw...herkesin günü güzel ve aydınlık geçmesi dileğiyle...

slm naz bu diyette her şeyi çok karman çorman yemediğimiz için mide yorulmuyor o sebeplede midenin asit baz dengesi alt üst olmuyor bundan dolayıda midede ne yanma ne kaynama hissetmiyoruz bundan dolayıda dinç oluyoruz cnm.ben çok dikkat ettim kilo vermeye çalıştığım dönemde ne zaman köfte kebap vs.. yani et türü bişey yiyip yanında patates kızartması yada pilav ekmek gibi bişey yiyince midem bir ağır bir ağır oluyordu ki sorma...ve toplamda 4-5 köfte ile yarım tabak pilavla bile...bunu çok denedim banamı öyle geliyor yoksa gerçekten vücudum buna tepkimi veriyor diye..gerçekten mide bunlar karışık yenince ağırlaşıyor.şimdi 7-8 köfte yiyorum yanında boooooool salatayla valla o zamanki ağırlık olmuyor midemde..dolayısıylada yemekten sonra ağırlaşmıyorum hafif kalkıyorum sofradannnnyudum sıvıyağ reklamındaki gibi lülülülülülü
ve sebzeyi bol tükketiğimiz içinde vitaminden yana zengin besleniyoruz buda zindelik veriyor insana...

zilim hallettim cevirdim yazıları ama uyku gedi fazla okuyamadım ... montinin özel kendine has yiyeceklerini bile çıkarmışlar ....
benim merak ettgim onların deneyimiydi nette pek bulamıyorum burdan başka herkes kafasına göre bişi yazmış .....

fıstık hatunlar günaydın hepinizde .. sabah yürürdün hava kapalı hatta hafif çiseliyor umarım hasta olmam.. şimdide pilates yapayım bu sabah ekmekli kavaltı yaptım gücüm yerinde ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…